Pedigree of:
SWE CH IMPACT'S DARLING NELLY GREY (F) 11/15/1993 S6450693; Black |
|||||
SWE MVA IMPACT'S CHUCK BERRY (M) 09/27/1992 S6471192; Black
|
SWE CH NIXADOR BUGSEY MALLONE (M) 10/21/1990 S5280991; Black
|
Skansen's Native Of Nixador (M) 04/27/1989 RB317017; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
Walters' Oso Black |
|||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL |
|||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||
Walters' Oso Black |
|||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust |
||||
Skansen's Black Fay |
|||||
Qassaba Tia Fleur (F) 02/23/1988 N1354905N02; Black & Silver
|
Eastwight Sea-Jester (M) 12/07/1984 ; Black & Silver
|
Eastwight Sea-Wizard (M) 06/06/1980 KCSB 3023BQ; Black & Silver
|
GBR CH EASTWIGHT SEA-SWANK |
||
GBR CH SEA-GAMBLE OF EASTWIGHT |
|||||
Sea-Dolly Of Eastwight (F) 05/13/1983 KCH4961701J07; Black & Silver
|
GBR CH ROWNHAM'S IMPRESSARIO |
||||
Ripplevale Frosty Icicle |
|||||
Ripplevale Frosty Icing Of Qassaba (F) 09/20/1983 ; Black & Silver
|
Eastwight Sea-Wizard (M) 06/06/1980 KCSB 3023BQ; Black & Silver
|
GBR CH EASTWIGHT SEA-SWANK |
|||
GBR CH SEA-GAMBLE OF EASTWIGHT |
|||||
Kelly's Ebony Of Ripplevale (F) 03/02/1980 F0095494F06; Black
|
AM CH CAN CH BRZ CH KELLY'S KE EBONY SHOWSTOPPER |
||||
Kelly's Ebony Only Of Jo-Mar |
|||||
Impact's Sign Of Zodiac (F) 02/01/1991 ; Black
|
SWE CH IMPACT'S SUNDANCE KID (M) 02/16/1988 S2704888; Black
|
INT CH SWE CH SKANSEN'S I'M FIXUS FLASHFIRE (M) 10/11/1984 ; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|
Walters' Oso Black |
|||||
Skansen's Black Faxonia (F) 04/22/1981 S683023; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL |
|||||
Basirius Impuls To Impact (F) 12/24/1984 S2092485; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||
SWE CH FIN CH WALTERS' BLACK FLASH II (F) 11/09/1980 S6082481; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK MARBLE |
||||
Walters' Black Trinket |
|||||
Praiz Naiz At Impact (F) 12/02/1984 S1915585; Black
|
Walters' Ebony Uproar (M) 03/30/1983 S1510084; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||
Far Out Black Dot |
|||||
Impact's Hilary Harmony (F) 05/12/1982 S4140982; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI |
|||||
NOR CH SWE CH IMPACT'S AFTER-ALL (F) S621078; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
||||
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY DUB'L TRUB'L |
|||||
Impact's Proud Of Me (F) S1799287; Black
|
DNK CH CHIPIRRUSQUIS CAPITAN FURILO (M) 12/15/1988 DK2103889; Salt & Pepper
|
AM CH INT CH SOLE BAYE'S JOHN HENRY (M) 10/28/1983 RA875147; Salt & Pepper
|
AM CH TOMEI SUPER STAR (M) 04/20/1981 RA692066; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH PENLAN PETER GUNN (M) 10/25/1973 RA138263; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN CHECKMATE |
AM CH PENLAN PROUD OF ME |
|||||
AM CH RUEDESHEIM'S PARTY GIRL (F) 08/01/1979 AK42653; Salt & Pepper
|
AM CH WAN-EL'S WILDFIRE |
||||
AM CH RUEDESHEIM'S BROCADE |
|||||
AM CH SOLE BAYE'S MISS MUSKET (F) 09/21/1976 RA349937; Salt & Pepper
|
Sole Baye's Ambassador (M) 08/06/1975 RA293358; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S BOUND TO WIN CD |
|||
B J Of Sole Baye |
|||||
AM CH MANTA OF SOLE BAYE (F) 01/25/1972 R995854; Salt & Pepper
|
Fancway's Daktari |
||||
AM CH SISTERCE OF SOLE BAYE |
|||||
Impact's Pepper Juniper Jelly (F) ;
|
|||||