Pedigree of:
Huveliinan Isaskar (M) 04/02/1997 ; Black |
|||||||
Ever Ready V D Spikke (M) 02/28/1994 NHSB1929276 SF4405894; Black
|
Kenin-Guus V D Spikke (M) NHSB1560063;
|
Quowohin V Winzerhausle (M) PSZ61226;
|
LUX CH DEU CH EIGUCK V WINZERHAUSLE (M) PSZ57798; Black
|
||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE (F) PSK55641; Black
|
Lord V Bartel (M) ; Black
|
||||||
Nina V Syrgenstein (F) ; Black
|
|||||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE (F) PSK55641; Black
|
Lord V Bartel (M) ; Black
|
||||||
Nina V Syrgenstein (F) ; Black
|
|||||||
Dunja V Achter De Hoven (F) NHSB1393523;
|
NLD CH HISKE V ACHTER DE HOVEN (M) 07/06/1980 NHSB1214275; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX (M) 01/01/1975 RA203417; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||
Gough's Ebony Echo |
|||||||
Kelley's Fancy Nancy (F) 02/09/1972 R942739; Salt & Pepper
|
Tucker's Tobey |
||||||
Tucker's Tinkerbell |
|||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger (F) 03/23/1975 RA235877; Black & Silver
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||||
Gough's Ebony Echo |
|||||||
Eyvaleska Anfiger (F) 08/20/1973 RA077618; Black
|
AM CH ARBURY GAY UNCLE SAM |
||||||
Avaleska Anfiger |
|||||||
Glory V Immenhort (F) NHSB1000945; Black
|
Volker V Immenhort (M) PSZ 49378; Black
|
INT CH OWID V TERMEERHOFEN (M) PS40051; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
||||
Eva V Bruckkanal (F) PSZ42766; Black
|
|||||||
Kira V Immenhort (F) PSZ50989; Black
|
|||||||
Uscha V Achter De Hoven (F) ;
|
|||||||
Twiggy V D Spikke (F) NHSB1855241;
|
AM CH ENJOY'S BLAQUE CORVETTE (M) RB342907; Black
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD (M) 05/05/1983 RA854161; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID (M) 02/21/1982 RA754024; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S KAT BURGLAR (M) 07/24/1979 RA570389; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS BLUE PRINT |
|
AM CH REPITITION'S RAMPAGE BRAND |
|||||||
AM CH RAMPAGE'S EXPRESSION (F) 01/06/1981 RA645108; Salt & Pepper
|
AM CH REPITITION'S REBEL WARRIOR |
||||||
Kay-Jay's Rampage Express |
|||||||
AM CH RO-SEAN'S MAIDEN WARRIOR (F) 12/26/1980 RA636556; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S REBEL WARRIOR (M) 02/21/1980 RA601515; Salt & Pepper
|
AM CH REPITITION'S BEST BEAU |
|||||
AM CH REPITITION'S ROJAK'S REOCURR |
|||||||
Aljamar Fanny May (F) RA453840; Salt & Pepper
|
AM CH ALJAMAR PM LIGHTNING BUG |
||||||
Lady August |
|||||||
Blackheath's Silver Slippers (F) 05/02/1983 RA809382; Black & Silver
|
AM CH ALJAMAR HOT ICE CD (M) 07/24/1979 RA544465; Black & Silver
|
Jo-Mar's Magic Marker CD (M) 01/01/1974 RA188876; Black & Silver
|
AM CH JO-MAR'S BRIC-A-BRAC |
||||
Jo-Mar's Jessica Too |
|||||||
Aljamar Vanilla Frosting (F) 05/28/1977 RA382029; Black & Silver
|
AM CH CAN CH ALJAMAR TOMMY GUN |
||||||
Aljamar Frosty Freeze |
|||||||
Gough's Frosty Love Song (F) 10/31/1981 RA711111; Black & Silver
|
Gough's Frosted Knight CD (M) 08/19/1979 RA55025; Black & Silver
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD |
|||||
CAN CH GOUGH'S FROSTY STARSHINE |
|||||||
Mandy Of Zumbrota (F) 08/29/1974 RA581971; Salt & Pepper
|
AM CH GOUGH'S SILVER SALUTE TO FRANKIE |
||||||
Gough's Silver Spark Of Frankie |
|||||||
AM CH TRAGA'S N JOY CHELENE N NITE (F) 05/14/1986 RB042544 SBRB042544; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK (M) 04/20/1983 RA829289; Black
|
Rob-Hil Mr Merlyn Black Magic (M) 06/24/1982 RA797749; Black
|
AM CH JEBEMA-HILL BLACK JAMMER |
|||
Rob-Hil Ebony Belle |
|||||||
Jebema's Black Aruba (F) RA678607; Black
|
AM CH VALHARRA'S MARCUS |
||||||
Kelly's KE Ebony Express |
|||||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal (F) 06/17/1982 RA772500; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET (M) 08/07/1980 RA649277; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON |
|||||
AM CH REGENCY'S ROSY GLOW |
|||||||
Pfaff-Hills Black Cameo (F) 05/30/1978 RA482509; Black
|
Jebema's Black Be Nimble |
||||||
Bo-Nanza's Gwendolyn Kricket |
|||||||
Traga's Dinah Mite (F) 09/08/1984 RA950162; Black
|
AM CH REGENCY'S SHOT IN THE DARK (M) 08/20/1983 RA845249; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET (M) 08/07/1980 RA649277; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON |
||||
AM CH REGENCY'S ROSY GLOW |
|||||||
Sundae's Blackberry Muffin (F) 11/17/1981 RA701397; Black
|
Westard's Noker Soxsoff |
||||||
Mark's Black Sundae |
|||||||
Repitition's Frosted Onyx (F) 07/06/1981 RA678142; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIDNIGHT COWBOY (M) 04/09/1978 RA480622; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S BEST BEAU |
|||||
Repitition's Epitome |
|||||||
Repitition's Jubilation (F) 03/09/1980 RA649556; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S JUMPIN JUPITER |
||||||
Jobie |
|||||||
Tulip V D Spikke (F) 01/07/1990 NHSB1684732; Black
|
Yoeri Bobo V Maifreste (M) NHSB1524559; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Ebony Moontide |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
Wendy V H Hannieshonk (F) NHSB1427605; Black
|
NLD CH HISKE V ACHTER DE HOVEN (M) 07/06/1980 NHSB1214275; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Glory V Immenhort (F) NHSB1000945; Black
|
Volker V Immenhort |
||||||
Kira V Immenhort |
|||||||
Aradja V D Puttershoef (F) NHSB1080916; Black
|
|||||||
Judith V D Spikke (F) 08/07/1987 NHSB1556232; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Ebony Moontide |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
Yssel V D Barockstadt (F) PSZ61972 NHSB1400395; Black
|
Krambas V Winzerhausle (M) PSZ59760; Black
|
LUX CH DEU CH EIGUCK V WINZERHAUSLE (M) PSZ57798; Black
|
|||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE |
|||||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE (F) PSK55641; Black
|
Lord V Bartel |
||||||
Nina V Syrgenstein |
|||||||
DEU CH TAPSI V D BAROCKSTADT (F) PSZ60883; Black
|
Ischwas V Winzerhausle (M) PSZ59116; Black
|
INT CH AUT CH CHE CH DEU CH MICRO V PATTANAIRA |
|||||
Eijeijei V Winzerhausle |
|||||||
Hudelwisch V Winzerhausle (F) PSZ59043; Black
|
Izon V D Feuerhand |
||||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE |
|||||||
Huveliinan Hasardi (F) 04/09/1994 ; Black
|
Peacemaker's Black Zorro (M) 03/03/1993 SF0894593; Black
|
EST CH FIN CH EST CH FINW-94 PORGY VAN DE HAVENSTAD (M) 08/02/1991 SF0959092; Black
|
O'Happy Van De Havenstad (M) 04/04/1990 LOSH645358; Black
|
Magic Night Van De Havenstad (M) LOSH613949; Black
|
CIB FRA CH FIN CH SEW CH MAR CH NLD CH ITA CH BEL CH KRUMMEL VD HAVENSTAD (M) 11/18/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE |
||||||
Tessa V Cronsbach |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD |
|||||
Abiqua Lily Of The Valley |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder |
||||||
Skansen's Black Heide |
|||||||
Nancy Van De Havenstad (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Nagaika V Rattlerhof (F) SHSB 316402; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Rosi V Immenhort |
|||||||
INT CH LUX CH NLD CH BEL CH WW91 MINI VAN DE HAVENSTAD (F) 09/03/1988 LOSH614990; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
|||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
INT CH FRA CH FIN CH NLD CH ITA CH BEL CH JEBEMA'S BLACK DEBUTANTE (F) 12/09/1985 RB008206; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK (M) 04/20/1983 RA829289; Black
|
Rob-Hil Mr Merlyn Black Magic |
||||
Jebema's Black Aruba |
|||||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal (F) 06/17/1982 RA772500; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
||||||
Pfaff-Hills Black Cameo |
|||||||
Jebema's Midnight Mariah (F) 05/02/1983 RA866330; Black
|
AM CH JEBEMA-ROBHIL EBONY MARQUIS (M) 06/17/1982 RA793715; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
|||||
Pfaff-Hills Black Cameo |
|||||||
Kelly's Black Jebema Kirste (F) 12/20/1978 RA520984; Black
|
Jebema's Black Be Nimble |
||||||
AM CH KELLY'S EBONY DYN-O-MITE |
|||||||
Peacemaker's Black Yo-Yo (F) 10/31/1989 SF3517589; Black
|
FIN CH WIGSANDS Z ROCCO (M) 11/29/1986 SF0029987; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove (M) NHSB662951; Black
|
Racker V Alwinenhorst (M) PS49313; Black
|
Flips V Eckeloh |
||
HeikeV Alwinenhorst |
|||||||
Brigite V Gyldenlove (F) NHSB371409; Black
|
INT CH OWID V TERMEERHOFEN |
||||||
Uteke |
|||||||
Quiny V Gyldenlove (F) NH79638;
|
Falk V Immenhort (M) PS44897; Black
|
Gero V D Wallenstein Stadt |
|||||
Dorle V D Wallenstein Stadt |
|||||||
Femke V Gyldenlove (F) NH24534;
|
INT CH NLD CH GROG V NEU-DROSEDOW |
||||||
Brigite V Gyldenlove |
|||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA (F) 03/15/1980 SF08785U80; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
||||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy (F) 08/18/1974 AK04513; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night |
|||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort (M) LOI9077; Black
|
Udo VD Wallenstein |
|||||
Karin V Immenhort |
|||||||
GBR CH MALYA TONGA (F) LOI2901; Black
|
INT CH ITA CH MALYA GUNTER |
||||||
Malya Opal |
|||||||
FIN CH FIXUS DOUBLE DESIGN (F) 06/30/1987 S4911487; Black
|
INT CH SWE CH SKANSEN'S I'M FIXUS FLASHFIRE (M) 10/11/1984 ; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
Skansen's Black Faxonia (F) 04/22/1981 S683023; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Trinket |
|||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL (F) 08/03/1978 S465994; Black
|
AM CH GOUGH'S BICENTENNIAL BLACK CDX |
||||||
AM CH KELLY'S CASSANDREA XAN |
|||||||
Fixus Quick Witted Queen (F) 10/25/1984 S1058685; Black
|
SWE CH SUELEN BLACK MIROX YANKEE (M) 02/05/1982 S983582; Black
|
Aljamar Riot Gun (M) 05/06/1978 AK67922; Black
|
AM CH CAN CH ALJAMAR TOMMY GUN |
||||
Aljamar Riot Act |
|||||||
Deliteful Dilemma Chien (F) 12/18/1975 RA284152; Black
|
Walsh's Frosty Blackberry |
||||||
Tanahome's Blac Mini Miss |
|||||||
Fixus Derioca (F) 05/22/1980 S4006380; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
Fixus Accara (F) 09/21/1977 S5953477; Black
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER |
||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY |
|||||||
Willy Lee Black Candy (F) 03/09/1988 SF0823488; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING (M) 03/21/1971 R887023; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S FIRST STAGE |
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSTART |
|||||||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING (F) 01/12/1971 R863821; Salt & Pepper
|
AM CH LADDIN OF ARADOR |
||||||
AM CH ORBIT'S LIFT OFF CDX |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland |
||||||
Walker's Miss Fortune |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Black Out (F) 08/29/1974 AK70210; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||||||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland (M) ;
|
Griffin's Woody Of Woodland |
|||||
Melody Of Woodland Place |
|||||||
Walker's Miss Fortune (F) 09/25/1972 RA001833; Black
|
Griffin's Woody Of Woodland |
||||||
Walker's Whiskers II |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
|||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Black Out (F) 08/29/1974 AK70210; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||||||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Walters' Ebony Moontide (F) 08/15/1977 RA384362; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
|||||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Midnight Shadow (F) 01/27/1975 RA194439; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||||||
Cinderella Von Heldenstein |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove (M) NHSB662951; Black
|
Racker V Alwinenhorst |
||||
Brigite V Gyldenlove |
|||||||
Quiny V Gyldenlove (F) NH79638;
|
Falk V Immenhort |
||||||
Femke V Gyldenlove |
|||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA (F) 06/21/1983 SF18112683; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI |
|||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA (F) 03/15/1980 SF08785U80; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY |
|||||||
FIN MVA KJEIL VAN DE HAVENSTAD (F) 11/18/1986 SF1798087; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland |
||||||
Walker's Miss Fortune |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||
Walters' Black Out |
|||||||
Walters' Ebony Moontide (F) 08/15/1977 RA384362; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||||
Walters' Midnight Shadow |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove |
|||||
Quiny V Gyldenlove |
|||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA (F) 06/21/1983 SF18112683; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA |
|||||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT (M) PSZ54197; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH (M) U000000835 PS28941; Black
|
INT CH BODO V. RIEDWALD |
|||
Anita V Bexbach |
|||||||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE (F) PSZ53650; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH (M) U000000835 PS28941; Black
|
INT CH BODO V. RIEDWALD |
|||||
Anita V Bexbach |
|||||||
Tessa V Cronsbach (F) PSZ60679; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE (M) 05/13/1980 PSZ 58736; Black
|
ITA CH DEU CH TONI V D STEINHAGER HEIDE (M) PSZ 56280; Black
|
DEU CH GAUNER V HINTERHOF |
||||
Ulla V Elztl |
|||||||
Perle V Winnloh (F) PSZ54579; Black
|
Racker V Alwinenhorst |
||||||
Assy V Suresse |
|||||||
Gitte V Cronsbach (F) ;
|
INT CH DORN V BEXBACH (M) U000000835 PS28941; Black
|
INT CH BODO V. RIEDWALD |
|||||
Anita V Bexbach |
|||||||