Pedigree of:
SMR JCH BLACK LADY BIKIN DVOR (F) SPKP136103; Black |
|||||||
INT CH HUN CH ITA CH GBR CH MONET FOR BABY (M) ; Black
|
Skansen's Mr Magic (M) 07/05/1988 RB234919; Black Breeder: Sylvia Hammarstrom Owner: Sylvia Hammarstrom
|
AM CH REGENCY'S SHOT IN THE DARK (M) 08/20/1983 RA845249; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET (M) 08/07/1980 RA649277; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON (M) 07/11/1977 RA398551; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING (M) 03/21/1971 R887023; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S FIRST STAGE |
AM CH SKY ROCKET'S UPSTART |
|||||||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING (F) 01/12/1971 R863821; Salt & Pepper
|
AM CH LADDIN OF ARADOR |
||||||
AM CH ORBIT'S LIFT OFF CDX |
|||||||
Jana PD (F) 04/04/1974 RA151559; Salt & Pepper
|
AM CH MARCHEIM POPPIN' FRESH (M) 10/05/1967 R570713; Salt & Pepper
|
AM CH MANKIT'S YO HO |
|||||
AM CH MIRANDA VON BRITTANHOF |
|||||||
Jana Paulette (F) ; Salt & Pepper
|
AM CH HOWTWO'S HIJACKER |
||||||
Jana Agatha Paulette |
|||||||
AM CH REGENCY'S ROSY GLOW (F) 01/05/1976 RA302818; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING (M) 03/21/1971 R887023; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S FIRST STAGE |
||||
AM CH SKY ROCKET'S UPSTART |
|||||||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING (F) 01/12/1971 R863821; Salt & Pepper
|
AM CH LADDIN OF ARADOR |
||||||
AM CH ORBIT'S LIFT OFF CDX |
|||||||
Jana PD (F) 04/04/1974 RA151559; Salt & Pepper
|
AM CH MARCHEIM POPPIN' FRESH (M) 10/05/1967 R570713; Salt & Pepper
|
AM CH MANKIT'S YO HO |
|||||
AM CH MIRANDA VON BRITTANHOF |
|||||||
Jana Paulette (F) ; Salt & Pepper
|
AM CH HOWTWO'S HIJACKER |
||||||
Jana Agatha Paulette |
|||||||
Sundae's Blackberry Muffin (F) 11/17/1981 RA701397; Black
|
Westard's Noker Soxsoff (M) ; Salt & Pepper
|
AM CH ZEUS V (M) ; Salt & Pepper
|
AM CH SOLE BAYE'S P K ESQUIRE (M) ; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH LANDMARK'S MASTERPIECE |
|||
Patrice Of Sole Baye |
|||||||
Lorbach's Salty Imp (F) ; Salt & Pepper
|
Sole Baye's Tomeshon |
||||||
Sallarina Of Sole Baye |
|||||||
Gretel Von Lipperbruchbaun (F) ; Salt & Pepper
|
Fritz Von Hoden-Manor (M) ;
|
Bandit III |
|||||
Das Hundlein's Grendal |
|||||||
Edgebruck's Maid Of The Mist (F) ;
|
AM CH CAN CH MANKIT'S TO THE MOON |
||||||
Edgebruck's Gretel |
|||||||
Mark's Black Sundae (F) 05/21/1979 RA521194; Black
|
Far Out Black Mark (M) 08/18/1977 RA406291; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
Muffin Von Pooh (F) 04/07/1977 RA443670; Black & Silver
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
|||||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Cindy Von Pooh (F) 10/10/1974 RA355443; Black
|
Skipper Von Leverhaht |
||||||
Bissel Von Felix |
|||||||
Skansen's Black Jubilation (F) 07/09/1985 RA991906; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee (M) 08/29/1974 RA170211; Black
|
Walters' Jigger O'Tar (M) 06/25/1973 RA073400; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||
Walters' Angel Charmer |
|||||||
Walters' Licorice Twist (F) 05/19/1973 RA064014; Black
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE |
||||||
Saxon's Satan Shag |
|||||||
Walters' Irish Spring (F) 01/13/1973 RA019648; Salt & Pepper
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE (M) 03/17/1972 R953044; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH LANDMARK'S MASTERPIECE |
|||||
Walters' Rare Edition |
|||||||
Walters' Frostig Space Star (F) 04/27/1970 R825843; Black & Silver
|
CAN CH WALSH'S FROSTY SPACEMAN |
||||||
Walters' Strutabout Tempest |
|||||||
Walters' Black Trinket (F) 05/16/1977 RA363065; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee (M) 08/29/1974 RA170211; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Walters' Irish Spring (F) 01/13/1973 RA019648; Salt & Pepper
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE |
||||||
Walters' Frostig Space Star |
|||||||
Walters' Smoke Ring (F) 09/17/1974 RA158371; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH LANDMARK'S MASTERPIECE (M) 01/30/1966 R-481381; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH MUTINY MASTER SPY |
|||||
AM CH ALLARUTH'S JASMINE |
|||||||
Walters' Rare Edition (F) 09/13/1969 R724400; Salt & Pepper
|
AM CH ALLARUTH'S DANIEL |
||||||
Pat-Je's Country Bumpkin |
|||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL (F) 08/03/1978 S465994; Black
|
AM CH GOUGH'S BICENTENNIAL BLACK CDX (M) 01/20/1976 RA282299; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX (M) 01/01/1975 RA203417; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||
Gough's Ebony Echo |
|||||||
Kelley's Fancy Nancy (F) 02/09/1972 R942739; Salt & Pepper
|
Tucker's Tobey |
||||||
Tucker's Tinkerbell |
|||||||
Gough's Black Honey Of Knight (F) 07/22/1973 RA111757; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
|||||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Pickwick's GW Honey Child (F) 06/13/1969 R713552; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH GOUGH'S SILVER FRANCHISE CD |
||||||
Gough's Ebony Bit O'Honey |
|||||||
AM CH KELLY'S CASSANDREA XAN (F) 05/17/1973 RA079176; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
||||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Gough's Ebony Echo (F) 12/10/1969 R770841; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S SILVER FRANCHISE CD |
||||||
Wynncliff Blacque Bianca |
|||||||
Kelley's Fancy Nancy (F) 02/09/1972 R942739; Salt & Pepper
|
Tucker's Tobey (M) 09/24/1969 ; Salt & Pepper
|
AM CH SWINHEIM SALUTATION |
|||||
Gruenhagen's Twiggy |
|||||||
Tucker's Tinkerbell (F) R860707; Salt & Pepper
|
AM CH TIGER BO'S VON RIPTIDE |
||||||
Maggie Lou Of Frerichs |
|||||||
INT CH ITA CH RHAPSODIE DE BACARA (F) LOIDS099177; Black
|
Magic Night Van De Havenstad (M) LOSH613949; Black
|
CIB FRA CH FIN CH SEW CH MAR CH NLD CH ITA CH BEL CH KRUMMEL VD HAVENSTAD (M) 11/18/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Ebony Moontide |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT (M) PSZ54197; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
||||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE (F) PSZ53650; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
||||||
Tessa V Cronsbach (F) PSZ60679; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE (M) 05/13/1980 PSZ 58736; Black
|
ITA CH DEU CH TONI V D STEINHAGER HEIDE |
|||||
Perle V Winnloh |
|||||||
Gitte V Cronsbach (F) ;
|
INT CH DORN V BEXBACH |
||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD (M) 12/09/1976 RA38867; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
|||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy (F) 08/18/1974 AK04513; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night |
|||||||
Abiqua Lily Of The Valley (F) 10/01/1980 RA647129; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS STAND OUT (M) RA509952; Salt & Pepper
|
AM CH IMPERIAL STAMP O'KHARASAHL |
|||||
AM CH IRRENHAUS FLIGHTS OF FANCY |
|||||||
Abiqua Dare To Be Different (F) 12/19/1976 RA371218; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||||||
Paddle Wheel's Up Anchor |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust (M) 04/22/1981 RA684611; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
|||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL |
|||||||
Skansen's Black Fay (F) 09/04/1981 RA691319; Black
|
|||||||
Maria Magdalena Van De Havenstadt (F) 09/03/1988 SHSB 8452.93; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING (M) 03/21/1971 R887023; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S FIRST STAGE |
||
AM CH SKY ROCKET'S UPSTART |
|||||||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING (F) 01/12/1971 R863821; Salt & Pepper
|
AM CH LADDIN OF ARADOR |
||||||
AM CH ORBIT'S LIFT OFF CDX |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland |
||||||
Walker's Miss Fortune |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Black Out (F) 08/29/1974 AK70210; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||||||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee (M) 08/29/1974 RA170211; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
|||||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Walters' April Edition (F) 04/21/1971 R861306; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD MR SANDMAN |
||||||
Walters' Rare Edition |
|||||||
INT CH FRA CH FIN CH NLD CH ITA CH BEL CH JEBEMA'S BLACK DEBUTANTE (F) 12/09/1985 RB008206; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK (M) 04/20/1983 RA829289; Black
|
Rob-Hil Mr Merlyn Black Magic (M) 06/24/1982 RA797749; Black
|
AM CH JEBEMA-HILL BLACK JAMMER |
|||
Rob-Hil Ebony Belle |
|||||||
Jebema's Black Aruba (F) RA678607; Black
|
AM CH VALHARRA'S MARCUS |
||||||
Kelly's KE Ebony Express |
|||||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal (F) 06/17/1982 RA772500; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET (M) 08/07/1980 RA649277; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON |
|||||
AM CH REGENCY'S ROSY GLOW |
|||||||
Pfaff-Hills Black Cameo (F) 05/30/1978 RA482509; Black
|
Jebema's Black Be Nimble |
||||||
Bo-Nanza's Gwendolyn Kricket |
|||||||
Jebema's Midnight Mariah (F) 05/02/1983 RA866330; Black
|
AM CH JEBEMA-ROBHIL EBONY MARQUIS (M) 06/17/1982 RA793715; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET (M) 08/07/1980 RA649277; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON |
||||
AM CH REGENCY'S ROSY GLOW |
|||||||
Pfaff-Hills Black Cameo (F) 05/30/1978 RA482509; Black
|
Jebema's Black Be Nimble |
||||||
Bo-Nanza's Gwendolyn Kricket |
|||||||
Kelly's Black Jebema Kirste (F) 12/20/1978 RA520984; Black
|
Jebema's Black Be Nimble (M) 10/02/1976 RA358935; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Jebema's Little Black Peep |
|||||||
AM CH KELLY'S EBONY DYN-O-MITE (F) ; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
||||||
Gough's Black Honey Of Knight |
|||||||
SMR CH SMR JCH TRIXIE QUEEN Z HOFJARU (F) ; Black
|
POL CH POL JCH GOODBEY AGAIN V D SPIKKE (M) 01/07/1997 PKR35011; Black
|
Gauner V D Spikke (M) 09/27/1991 NHSB1794564; Black
|
AM CH B-MAJER HARLEM NOCTURNE (M) RB048233; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK (M) 04/20/1983 RA829289; Black
|
Rob-Hil Mr Merlyn Black Magic (M) 06/24/1982 RA797749; Black
|
AM CH JEBEMA-HILL BLACK JAMMER |
Rob-Hil Ebony Belle |
|||||||
Jebema's Black Aruba (F) RA678607; Black
|
AM CH VALHARRA'S MARCUS |
||||||
Kelly's KE Ebony Express |
|||||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal (F) 06/17/1982 RA772500; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET (M) 08/07/1980 RA649277; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON |
|||||
AM CH REGENCY'S ROSY GLOW |
|||||||
Pfaff-Hills Black Cameo (F) 05/30/1978 RA482509; Black
|
Jebema's Black Be Nimble |
||||||
Bo-Nanza's Gwendolyn Kricket |
|||||||
AM CH B-MAJER NOCTURNE (F) 11/06/1982 RA796034; Salt & Pepper
|
AM CH B-MAJER KING OF SWING (M) 01/22/1982 RA735927; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET (M) 08/07/1980 RA649277; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON |
||||
AM CH REGENCY'S ROSY GLOW |
|||||||
AM CH B-MAJER BOLERO V KELVERCREST (F) 07/29/1979 RA533019; Salt & Pepper
|
AM CH FAIRFIELD'S FLYER OF HANSENHAUS |
||||||
B-Majer Mazurka |
|||||||
AM CH ALWAYS HIGH STYLE (F) FCA4097; Salt & Pepper
|
AM CH FOTINAKES HIGH STYLE (M) ; Salt & Pepper
|
AM CH JANTZ A DYNAMIC CD |
|||||
AM CH FOTINAKES TRINKETTE |
|||||||
AM CH PLAYBOY'S SHADY LADY (F) ; Salt & Pepper
|
AM CH LANMARK'S PLAYBOY |
||||||
AM CH FANCWAY'S VOODOO DOLL |
|||||||
Tulip V D Spikke (F) 01/07/1990 NHSB1684732; Black
|
Yoeri Bobo V Maifreste (M) NHSB1524559; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Wendy V H Hannieshonk (F) NHSB1427605; Black
|
NLD CH HISKE V ACHTER DE HOVEN (M) 07/06/1980 NHSB1214275; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
|||||
Glory V Immenhort |
|||||||
Aradja V D Puttershoef (F) NHSB1080916; Black
|
|||||||
Judith V D Spikke (F) 08/07/1987 NHSB1556232; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Yssel V D Barockstadt (F) PSZ61972 NHSB1400395; Black
|
Krambas V Winzerhausle (M) PSZ59760; Black
|
LUX CH DEU CH EIGUCK V WINZERHAUSLE |
|||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE |
|||||||
DEU CH TAPSI V D BAROCKSTADT (F) PSZ60883; Black
|
Ischwas V Winzerhausle |
||||||
Hudelwisch V Winzerhausle |
|||||||
Magic V D Spikke (F) 05/24/1992 NHSB1825320; Black
|
Nobleman Van De Havenstad (M) LOSH637328; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD (M) 12/02/1987 LOSH605236; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Nagaika V Rattlerhof |
|||||||
INT CH FRA CH FIN CH NLD CH ITA CH BEL CH JEBEMA'S BLACK DEBUTANTE (F) 12/09/1985 RB008206; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK (M) 04/20/1983 RA829289; Black
|
Rob-Hil Mr Merlyn Black Magic |
||||
Jebema's Black Aruba |
|||||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal (F) 06/17/1982 RA772500; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
||||||
Pfaff-Hills Black Cameo |
|||||||
Jebema's Midnight Mariah (F) 05/02/1983 RA866330; Black
|
AM CH JEBEMA-ROBHIL EBONY MARQUIS (M) 06/17/1982 RA793715; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
|||||
Pfaff-Hills Black Cameo |
|||||||
Kelly's Black Jebema Kirste (F) 12/20/1978 RA520984; Black
|
Jebema's Black Be Nimble |
||||||
AM CH KELLY'S EBONY DYN-O-MITE |
|||||||
Judith V D Spikke (F) 08/07/1987 NHSB1556232; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Ebony Moontide |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
Yssel V D Barockstadt (F) PSZ61972 NHSB1400395; Black
|
Krambas V Winzerhausle (M) PSZ59760; Black
|
LUX CH DEU CH EIGUCK V WINZERHAUSLE (M) PSZ57798; Black
|
|||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE |
|||||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE (F) PSK55641; Black
|
Lord V Bartel |
||||||
Nina V Syrgenstein |
|||||||
DEU CH TAPSI V D BAROCKSTADT (F) PSZ60883; Black
|
Ischwas V Winzerhausle (M) PSZ59116; Black
|
INT CH AUT CH CHE CH DEU CH MICRO V PATTANAIRA |
|||||
Eijeijei V Winzerhausle |
|||||||
Hudelwisch V Winzerhausle (F) PSZ59043; Black
|
Izon V D Feuerhand |
||||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE |
|||||||
Suelen Moldau North (F) 12/07/1996 CKS34179497; Black
|
INT CH CZE CH LEEDOMAINE MINSTREL MAN OF MOLDAU (M) ; Black
|
CZE CH SKANSEN'S NISSEN OF CRAMEERSHA (M) 04/27/1989 KUSACF000155; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Trinket |
|||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL (F) 08/03/1978 S465994; Black
|
AM CH GOUGH'S BICENTENNIAL BLACK CDX |
||||||
AM CH KELLY'S CASSANDREA XAN |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust (M) 04/22/1981 RA684611; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
|||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL |
|||||||
Skansen's Black Fay (F) 09/04/1981 RA691319; Black
|
|||||||
ZAF CH SKANSEN'S MY FAIR LADY OF LEEDOMAINE (F) 05/25/1988 KUSACE000220; Black
|
Skansen's Alfie (M) 03/22/1987 RB174092; Black & Silver
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD (M) 05/05/1983 RA854161; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID |
|||
AM CH RO-SEAN'S MAIDEN WARRIOR |
|||||||
Blackheath's Silver Slippers (F) 05/02/1983 RA809382; Black & Silver
|
AM CH ALJAMAR HOT ICE CD |
||||||
Gough's Frosty Love Song |
|||||||
Windy Pines Crafty Lady P K (F) 12/03/1983 RA870074; Black & Silver
|
Sercatep's Boom Boom Of Rob-Hil (M) 04/27/1982 RA797551; Black & Silver
|
AM CH SERCATEP'S STRUT N PROUD |
|||||
Pine Needles Sercatep Pride |
|||||||
Windy Pines Black Jezabell (F) 01/20/1983 RA841750; Black
|
Rob-Hil Frosted Onyx |
||||||
Windy Pines Blackrush Miss |
|||||||
Skansen's Jolanda (F) 06/16/1985 RM32727905 KUSARA976670; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
Schnuffy Schnopsnbourgh (F) 09/12/1982 RA771001; Black
|
Poppy Krups (M) 08/15/1979 RA708998; Salt & Pepper
|
Hoover's Major |
|||||
Earl's Loving Babes |
|||||||
Heidi Von Dittersgough (F) 05/13/1979 RA708979; Black
|
Ludwig Van Gough |
||||||
Tasha Von Dittersdorf |
|||||||
ZAF CH SKANSEN'S MY FAIR LADY OF LEEDOMAINE (F) 05/25/1988 KUSACE000220; Black
|
Skansen's Alfie (M) 03/22/1987 RB174092; Black & Silver
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD (M) 05/05/1983 RA854161; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID (M) 02/21/1982 RA754024; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S KAT BURGLAR |
||
AM CH RAMPAGE'S EXPRESSION |
|||||||
AM CH RO-SEAN'S MAIDEN WARRIOR (F) 12/26/1980 RA636556; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S REBEL WARRIOR |
||||||
Aljamar Fanny May |
|||||||
Blackheath's Silver Slippers (F) 05/02/1983 RA809382; Black & Silver
|
AM CH ALJAMAR HOT ICE CD (M) 07/24/1979 RA544465; Black & Silver
|
Jo-Mar's Magic Marker CD |
|||||
Aljamar Vanilla Frosting |
|||||||
Gough's Frosty Love Song (F) 10/31/1981 RA711111; Black & Silver
|
Gough's Frosted Knight CD |
||||||
Mandy Of Zumbrota |
|||||||
Windy Pines Crafty Lady P K (F) 12/03/1983 RA870074; Black & Silver
|
Sercatep's Boom Boom Of Rob-Hil (M) 04/27/1982 RA797551; Black & Silver
|
AM CH SERCATEP'S STRUT N PROUD (M) 04/17/1979 RA556623; Black & Silver
|
AM CH GLORY'S EAGER BEAVER |
||||
Sercatep's Kismet |
|||||||
Pine Needles Sercatep Pride (F) 06/24/1979 RA469141; Black & Silver
|
AM CH CAN CH TAMMASHANN'S TOWN STRUTTER |
||||||
Pine Needles Buff Of Xenia |
|||||||
Windy Pines Black Jezabell (F) 01/20/1983 RA841750; Black
|
Rob-Hil Frosted Onyx (M) 10/31/1981 RA721999; Black & Silver
|
||||||
Windy Pines Blackrush Miss (F) 09/21/1979 RA583113; Black
|
|||||||
Skansen's Jolanda (F) 06/16/1985 RM32727905 KUSARA976670; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
|||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
Schnuffy Schnopsnbourgh (F) 09/12/1982 RA771001; Black
|
Poppy Krups (M) 08/15/1979 RA708998; Salt & Pepper
|
Hoover's Major (M) 12/25/1974 ;
|
Hoover's Jim Dandy |
||||
Hoover's Marcella |
|||||||
Earl's Loving Babes (F) 08/04/1976 RA319987; Salt & Pepper
|
Gamms' Gunthar |
||||||
Reeses |
|||||||
Heidi Von Dittersgough (F) 05/13/1979 RA708979; Black
|
Ludwig Van Gough (M) 09/25/1976 RA376438; Black
|
Tammashann's Black Onyx |
|||||
Tiffany De Bourbon |
|||||||
Tasha Von Dittersdorf (F) 07/30/1978 RA500568; Black
|
Ludwig Van Gough |
||||||
Timber Topper Of Kornkreek |