Pedigree of:
INT CH HUN CH MDA CH BORGIA LUCRETIA KNIZETE STEMENHOCHA (F) CMKUKM54810002; |
||||||
CZE CH RHEINGAU ARISTIDES OF MOLDAU (M) CKSP25628993; Salt & Pepper
|
ZAF CH BLYTHEWOOD BOBBY OF RHEINGUA (M) 06/10/1987 REGCD000049; Salt & Pepper Breeder: Joan L Huber Owner: Joan L Huber
|
AM CH BLYTHEWOOD EWOK VON DER STARS (M) 09/14/1985 RB026090; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD SHOOTING SPARKS (M) 07/07/1983 RA845088; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH BLYTHEWOOD MY BEST SHOT (M) 12/21/1980 RA667496; Salt & Pepper
|
AM CH ECLIPSE SHADOW OF THE SON (M) 03/06/1972 R951807; Black & Silver
|
AM CH COBBYLAND RISING SON |
Cobbyland TM Georgie Girl |
||||||
AM CH BLYTHEWOOD GLORIOUS SKY (F) 01/12/1974 RA153321; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPROAR |
|||||
Blythewood Glory Bound |
||||||
AM CH BLYTHEWOOD SHE'S A FOX (F) 01/05/1980 RA623584; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ANTHEM (M) 05/11/1976 RA318756; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S BOUND TO WIN CD |
||||
Blythewood Symphony |
||||||
Valharras Prize Of Blythewood (F) 11/11/1972 RA026568; Salt & Pepper
|
AM CH VALHARRA'S DIONYSOS |
|||||
Valharra's Valid Victory |
||||||
Blythewood Thor-Kourt Shali (F) 03/25/1982 RA763930; Salt & Pepper
|
AM CH JILMAR'S ALLSTAR (M) 12/04/1979 RA560591; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ACCLAIM (M) 12/01/1977 RA433285; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ANTHEM |
|||
Valharras Prize Of Blythewood |
||||||
Jilmar's Starlet (F) 06/09/1976 RA326161; Salt & Pepper
|
AM CH MOORE'S MAX DERKLEINER |
|||||
Jilmar's Star Image |
||||||
AM CH BLYTHEWOOD BOSSY BRITCHES (F) 12/01/1977 RA436988; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ANTHEM (M) 05/11/1976 RA318756; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S BOUND TO WIN CD |
||||
Blythewood Symphony |
||||||
Valharras Prize Of Blythewood (F) 11/11/1972 RA026568; Salt & Pepper
|
AM CH VALHARRA'S DIONYSOS |
|||||
Valharra's Valid Victory |
||||||
Blythewood Poetry In Motion (F) 09/02/1981 RA838281; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ACCLAIM (M) 12/01/1977 RA433285; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ANTHEM (M) 05/11/1976 RA318756; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S BOUND TO WIN CD (M) 03/13/1972 R982620; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPROAR |
||
Fischer's Wendy Of Kringle |
||||||
Blythewood Symphony (F) 10/13/1970 R887979; Salt & Pepper
|
AM CH MUTINY UPROAR |
|||||
Bocaparic Melody |
||||||
Valharras Prize Of Blythewood (F) 11/11/1972 RA026568; Salt & Pepper
|
AM CH VALHARRA'S DIONYSOS (M) 02/17/1970 R774760; Salt & Pepper
|
AM CH ALLARUTH'S DANIEL |
||||
AM CH FAERWYND OF ARADOR |
||||||
Valharra's Valid Victory (F) 06/28/1970 R899554; Salt & Pepper
|
AM CH MOORE'S MAX DERKLEINER |
|||||
Stewart's Konigin Der Kirsten |
||||||
Blythewood Belle O'The Ball (F) 05/25/1977 RA428283; Salt & Pepper
|
AM CH PAXON'S DOUBLE PLAY (M) 07/21/1975 RA236561; Salt & Pepper
|
Valharra's Max Master (M) 02/07/1974 RA125284; Salt & Pepper
|
AM CH MOORE'S MAX DERKLEINER |
|||
Helga Von Mosel |
||||||
AM CH VALHARRA'S VICTORIA (F) 08/03/1971 R911178; Salt & Pepper
|
AM CH VALHARRA'S DIONYSOS |
|||||
Valharra's Heather |
||||||
Blythewood Tammi Sangerin (F) RA118975; Salt & Pepper
|
AM CH VALHARRA'S DIONYSOS (M) 02/17/1970 R774760; Salt & Pepper
|
AM CH ALLARUTH'S DANIEL |
||||
AM CH FAERWYND OF ARADOR |
||||||
Florlien Von Mosel (F) 08/30/1969 R721851; Salt & Pepper
|
AM CH MARCHEIM POPPIN' FRESH |
|||||
Mitzie Of Earldorf |
||||||
Blythewood R Princes Of Rheingau (F) 04/09/1987 REGCE000198REGCE000198; Black Breeder: Joan L Huber Owner: Joan L Huber
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK (M) 04/20/1983 RA829289; Black
|
Rob-Hil Mr Merlyn Black Magic (M) 06/24/1982 RA797749; Black
|
AM CH JEBEMA-HILL BLACK JAMMER (M) 08/22/1979 RA567583; Black
|
Aljamar Ebony Lad |
|
Pfaff-Hills Black Cameo |
||||||
Rob-Hil Ebony Belle (F) 09/29/1980 RA661907; Black
|
Rob-Hil Beau Jest |
|||||
Sissy Of Dark Desire |
||||||
Jebema's Black Aruba (F) RA678607; Black
|
AM CH VALHARRA'S MARCUS (M) ; Salt & Pepper
|
AM CH VALHARRA'S DOUBLE EXTRA |
||||
AM CH VALHARRA'S MELBA MOORE CD |
||||||
Kelly's KE Ebony Express (F) ; Black
|
AM CH CAN CH PENLAN PETER GUNN |
|||||
Kelly's Black Hope Of Charmar |
||||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal (F) 06/17/1982 RA772500; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET (M) 08/07/1980 RA649277; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON (M) 07/11/1977 RA398551; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|||
Jana PD |
||||||
AM CH REGENCY'S ROSY GLOW (F) 01/05/1976 RA302818; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|||||
Jana PD |
||||||
Pfaff-Hills Black Cameo (F) 05/30/1978 RA482509; Black
|
Jebema's Black Be Nimble (M) 10/02/1976 RA358935; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
||||
Jebema's Little Black Peep |
||||||
Bo-Nanza's Gwendolyn Kricket (F) 04/06/1976 RA347324; Black
|
Bo-Nanza's Blackout Of Knight |
|||||
Bo-Nanza's Black Beauty |
||||||
Dufferton Ebony Wee Heather (F) 07/13/1981 RA684896; Black
|
Dufferton Fosted Boomerang (M) 02/28/1980 RA598090;
|
Woodhaven's Blaksyl Buckshot (M) 06/02/1976 RA305545; Black & Silver
|
Woodhaven's Shadow Von Rose (M) 04/29/1974 RA173098; Black & Silver
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||
Tinker Belle Von Rose |
||||||
Woodhaven's Winger Gate (F) 02/04/1973 RA111806; Salt & Pepper
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
Mutiny Teeny Bopper |
||||||
Sunncrest's Blaque Natasha (F) 03/28/1977 RA376941; Black
|
Woodhaven's Black Smith (M) 11/24/1972 RA055160; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||
Braukman's Equal Opportunity |
||||||
Woodhaven's Blaque Madchen (F) 02/04/1973 RA075605; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
Mutiny Teeny Bopper |
||||||
Ebony Escapade Walters (F) 08/11/1980 RA279801; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||
Walters' Black Out |
||||||
Walters' Ebony Moontide (F) 08/15/1977 RA384362; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Midnight Shadow |
||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee (M) 08/29/1974 RA170211; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||||
Walters' Licorice Twist |
||||||
Walters' April Edition (F) 04/21/1971 R861306; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD MR SANDMAN |
|||||
Walters' Rare Edition |
||||||
Aida Aldix (F) CMKU42759599; Salt & Pepper
|
Qwin Amet (M) CKSP21849295; Salt & Pepper
|
INT CH CZE CH BENN ZOENAL (M) CKSP 4728385; Salt & Pepper
|
DNK CH KLONDAIKES DIPLOMAT (M) DK0641577; Salt & Pepper
|
Lillemark's Christopher (M) ; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD MR PRESIDENT (M) ; Salt & Pepper
|
Christopher Robin Tribute's |
Blythewood Super Girl |
||||||
Lillemark's Titbit (F) ; Salt & Pepper
|
||||||
Jovinus Rhea (F) ; Salt & Pepper
|
GBR CH DAYAN DEL TORNESE (M) 01/09/1969 KCSB 3111BE; Black
|
Jovinus Roundabout |
||||
ITA CH SHORLAINE DORELIA |
||||||
Jovinus Rosamunda (F) 01/18/1972 ; Salt & Pepper
|
GBR CH DAYAN DEL TORNESE |
|||||
Jovinus Ricamba |
||||||
Arka Z Foan (F) CKSP 1548083; Salt & Pepper
|
Cyklon Z JanÃckova Chovu (M) 09/07/1977 ; Salt & Pepper
|
Cid Z Utulku (M) ; Salt & Pepper
|
Guliver Astronaut |
|||
Loretta Kerteskoi |
||||||
Atka OD Jeptisky (F) ; Salt & Pepper
|
||||||
Ducina Chudobka (F) ; Salt & Pepper
|
||||||
Leity Amet (F) ;
|
||||||
Dixi z Atlasova dvora (F) CKS25079295;
|
Brok Esso (M) ;
|
|||||
Dela Briximil (F) ;
|
||||||