Pedigree of:
Backout's Ximon (M) 08/01/2006 FIN4088706; Black |
|||||||
Elros Elendil Baroon Of Donlina Rive (M) FIN1520906;
|
AM CH INT CH POL CH PIP'N THAT'S MY STORY (M) 04/08/2001 RM33869903; Black & Silver Breeder: Jeanne Thorne Owner: Janet L Taylor
|
AM CH SCHWIND'S R S V P (M) RM12642703; Black & Silver
|
AM CH PIP'N EASY TO PLEASE (M) 06/08/1991 RM01938701; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH BANDSMAN'S NEWSPRINT (M) 09/27/1986 RB99309; Black & Silver
|
AM CH JERRY O'S RAIN CHECK (M) 06/27/1985 RA997259; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID (M) 02/21/1982 RA754024; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S KAT BURGLAR |
AM CH RAMPAGE'S EXPRESSION |
|||||||
AM CH JERRY O'S KISS'N RUN (F) 02/07/1980 RA597498; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH JADEE'S HUSH UP |
||||||
Repitition's Kyssan Kismett |
|||||||
AM CH JERRY O'S FUTURE SHOCK (F) 04/01/1984 RA901771; Salt & Pepper
|
AM CH JERRY O'S CIRCUIT BREAKER (M) 06/04/1982 RA779854; Salt & Pepper
|
AM CH CHAR-MAR COPY CAT |
|||||
Bandsman's Fantasy Of Ju-B |
|||||||
AM CH JERRY O'S KISS'N RUN (F) 02/07/1980 RA597498; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH JADEE'S HUSH UP |
||||||
Repitition's Kyssan Kismett |
|||||||
AM CH BANDSMAN FREE 'N EASY (F) 06/23/1986 RB128162; Salt & Pepper
|
AM CH JILMAR'S ALLSTAR (M) 12/04/1979 RA560591; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ACCLAIM (M) 12/01/1977 RA433285; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ANTHEM |
||||
Valharras Prize Of Blythewood |
|||||||
Jilmar's Starlet (F) 06/09/1976 RA326161; Salt & Pepper
|
AM CH MOORE'S MAX DERKLEINER |
||||||
Jilmar's Star Image |
|||||||
AM CH CAN CH BANDSMAN'S FREE SPIRIT (F) 10/07/1984 RA932559; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS SENSATION (M) 10/07/1982 RA812180; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS STAND OUT |
|||||
AM CH IRRENHAUS MISTLETOE |
|||||||
AM CH BANDSMAN'S BOUQUET (F) 05/19/1982 RA761644; Salt & Pepper
|
AM CH R-BO'S VICTORY FLASH |
||||||
AM CH REPITITION'S RENAISSANCE |
|||||||
Schwind's No Regrets (F) RM06232704; Salt & Pepper
|
AM CH CARBOR'S STATE TROOPER (M) RM02117802; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH CARBOR'S TEMPEST IN A TEAPOT (M) RB382419; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH BANDSMAN'S NEWSPRINT (M) 09/27/1986 RB99309; Black & Silver
|
AM CH JERRY O'S RAIN CHECK |
|||
AM CH JERRY O'S FUTURE SHOCK |
|||||||
CAN CH BLACKWITCH SUGAR N' SPICE (F) 01/04/1988 RB190907; Black & Silver
|
AM CH FELDMAR NIGHTSHADE |
||||||
AM CH BLACKWITCHS SWEET-N-SASSY |
|||||||
AM CH CAN CH CARBOR'S SPECIAL EDITION (F) 11/24/1988 RB257200; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH BANDSMAN'S NEWSPRINT (M) 09/27/1986 RB99309; Black & Silver
|
AM CH JERRY O'S RAIN CHECK |
|||||
AM CH JERRY O'S FUTURE SHOCK |
|||||||
AM CH CAN CH SUMERWYND'S PEACHES 'N CREAM CD (F) 11/19/1985 RB005493; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
||||||
AM CH SUMERWYND STANDING OVATION |
|||||||
Schwind's Juliet (F) ; Salt & Pepper
|
AM CH BANDSMAN'S TALISMAN (M) 10/07/1984 RA935907; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS SENSATION (M) 10/07/1982 RA812180; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS STAND OUT |
||||
AM CH IRRENHAUS MISTLETOE |
|||||||
AM CH BANDSMAN'S BOUQUET (F) 05/19/1982 RA761644; Salt & Pepper
|
AM CH R-BO'S VICTORY FLASH |
||||||
AM CH REPITITION'S RENAISSANCE |
|||||||
Schwind's Cover Girl (F) ; Salt & Pepper
|
|||||||
Liebchen Memory Maker (F) RM15639601; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S QUIXOTIC ONE (M) 03/09/1994 RM11512201; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S REPRESENTATIVE (M) 11/23/1988 RB266553; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S EXPRESS MAIL (M) 10/25/1984 RA981317; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S KID MOODY (M) 03/26/1983 RA836199; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID |
||
AM CH RAMPAGE'S MOODY BLUE |
|||||||
Rampage's Bold Expression (F) 01/01/1983 RA894025; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S BOLD PRINT |
||||||
AM CH RAMPAGE'S EXPRESSION |
|||||||
Rampage's Positive Attitude (F) 05/16/1986 RB183729; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID (M) 02/21/1982 RA754024; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S KAT BURGLAR |
|||||
AM CH RAMPAGE'S EXPRESSION |
|||||||
AM CH RAMPAGE'S POSITIVE MOOD (F) 05/15/1984 RA924722; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S KID MOODY |
||||||
AM CH RAMPAGE'S GOT THE MOOD |
|||||||
AM CH REPITITION'S CHOUCHOU (F) 10/28/1991 RM03644101; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S EXPRESS MAIL (M) 10/25/1984 RA981317; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S KID MOODY (M) 03/26/1983 RA836199; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID |
||||
AM CH RAMPAGE'S MOODY BLUE |
|||||||
Rampage's Bold Expression (F) 01/01/1983 RA894025; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S BOLD PRINT |
||||||
AM CH RAMPAGE'S EXPRESSION |
|||||||
Barclay Square Sinfully Rich (F) ; Salt & Pepper
|
AM CH REPITITION'S REBEL WARRIOR (M) 02/21/1980 RA601515; Salt & Pepper
|
AM CH REPITITION'S BEST BEAU |
|||||
AM CH REPITITION'S ROJAK'S REOCURR |
|||||||
Barclay Square Brittaine (F) ; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S EXPRESS MAIL |
||||||
Barclay Square Sculpture |
|||||||
Liebchen Lil' Sister Act (F) RM05611705; Black & Silver
|
Nasty Boy Nasa (M) ;
|
||||||
Liebchen Kassiandra (F) ;
|
|||||||
Livia Z Bractwa Odwaznych (F) PKR67749; Black
|
POL JCH POL CH VOICES WITHIN V D SPIKKE (M) PKR045694; Black
|
Loebas V D Spikke (M) NHSB1604970;
|
|||||
Tara V D Spikke (F) NHSB1855240;
|
AM CH ENJOY'S BLAQUE CORVETTE (M) RB342907; Black
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD (M) 05/05/1983 RA854161; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID |
|||
AM CH RO-SEAN'S MAIDEN WARRIOR |
|||||||
Blackheath's Silver Slippers (F) 05/02/1983 RA809382; Black & Silver
|
AM CH ALJAMAR HOT ICE CD |
||||||
Gough's Frosty Love Song |
|||||||
AM CH TRAGA'S N JOY CHELENE N NITE (F) 05/14/1986 RB042544 SBRB042544; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK |
|||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal |
|||||||
Traga's Dinah Mite (F) 09/08/1984 RA950162; Black
|
AM CH REGENCY'S SHOT IN THE DARK |
||||||
Repitition's Frosted Onyx |
|||||||
Tulip V D Spikke (F) 01/07/1990 NHSB1684732; Black
|
Yoeri Bobo V Maifreste (M) NHSB1524559; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Wendy V H Hannieshonk (F) NHSB1427605; Black
|
NLD CH HISKE V ACHTER DE HOVEN |
||||||
Aradja V D Puttershoef |
|||||||
Judith V D Spikke (F) 08/07/1987 NHSB1556232; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Yssel V D Barockstadt (F) PSZ61972 NHSB1400395; Black
|
Krambas V Winzerhausle |
||||||
DEU CH TAPSI V D BAROCKSTADT |
|||||||
POL JCH POL CH HERA MAJOWE GNIAZDO (F) PKR22883;
|
POL CH DEVI MAY CATI SAMANTINO POLONICA (M) PKR5837; Black
|
||||||
Diana Majowe Gniazdo (F) PKR9198;
|
|||||||
Trixer Lakritz (F) 01/04/2001 FIN1286401; Salt & Pepper
|
INT CH EST CH FRA CH RUS CH UKR CH NLD CH LUX CH BEL CH UNIVER V D HAVENSTAD (M) 07/18/1986 LOSH783471; Black
|
POL CH O'NEAL VAN DE HAVENSTAD (M) LOSH651712; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD (M) 12/02/1987 LOSH605236; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Nagaika V Rattlerhof (F) SHSB 316402; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Rosi V Immenhort |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD (M) 12/09/1976 RA38867; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
|||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy (F) 08/18/1974 AK04513; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night |
|||||||
Abiqua Lily Of The Valley (F) 10/01/1980 RA647129; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS STAND OUT (M) RA509952; Salt & Pepper
|
AM CH IMPERIAL STAMP O'KHARASAHL |
|||||
AM CH IRRENHAUS FLIGHTS OF FANCY |
|||||||
Abiqua Dare To Be Different (F) 12/19/1976 RA371218; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||||||
Paddle Wheel's Up Anchor |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust (M) 04/22/1981 RA684611; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
|||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL |
|||||||
Skansen's Black Fay (F) 09/04/1981 RA691319; Black
|
|||||||
INT CH BEL CH FRA CH LUX CH NDL CH OPIUM VAN DE HAVENSTAD (F) ; Black
|
Magic Night Van De Havenstad (M) LOSH613949; Black
|
CIB FRA CH FIN CH SEW CH MAR CH NLD CH ITA CH BEL CH KRUMMEL VD HAVENSTAD (M) 11/18/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT |
|||||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE |
|||||||
Tessa V Cronsbach (F) PSZ60679; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE |
||||||
Gitte V Cronsbach |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD (M) 12/09/1976 RA38867; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
Abiqua Lily Of The Valley (F) 10/01/1980 RA647129; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS STAND OUT |
||||||
Abiqua Dare To Be Different |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust |
||||||
Skansen's Black Fay |
|||||||
Nancy Van De Havenstad (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Ebony Moontide |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX (M) 01/01/1975 RA203417; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||
Kelley's Fancy Nancy |
|||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger (F) 03/23/1975 RA235877; Black & Silver
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Eyvaleska Anfiger |
|||||||
Nagaika V Rattlerhof (F) SHSB 316402; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Rosi V Immenhort (F) SHSB 269784; Black
|
Volker V Immenhort |
||||||
Cilly V Immenhort |
|||||||
INT CH FIN CH EST CH EEW-00 TRIXER ULTRABRA (F) 10/29/1997 FIN4230697; Salt & Pepper
|
NOR CH DNK CH SWE CH NORDW-99 NORDW-01 NORDW-03 SEV-98 SEV-99 SNOB VAN DE HAVENSTAD (M) 01/31/1994 FIN3590797; Salt & Pepper
|
CZE CH AUT CH DEU CH ITA CH NICHI EXCALIBUR (M) 06/15/1988 LOI074595; Salt & Pepper
|
INT CH ITA CH SAHIB VOM SAUPARK (M) LOI038095; Salt & Pepper
|
ITA CH TARIM VOM SAUPARK (M) LOI012453; Salt & Pepper
|
ITA CH OSMAN VOM SAUPAK (M) ;
|
NAT CH INT CH ITA CH BANDIT VOM SAUPARK |
|
NAT CH ITA CH KITTY VOM SAUPARK |
|||||||
BUNNY VOM SAUPARK (F) ;
|
|||||||
ITA CH LUCY VOM SAUPARK (F) LOI014750; Salt & Pepper
|
ITA CH OSMAN VOM SAUPAK (M) ;
|
NAT CH INT CH ITA CH BANDIT VOM SAUPARK |
|||||
NAT CH ITA CH KITTY VOM SAUPARK |
|||||||
ITA CH PAMINA (F) VC 011527;
|
ITA CH OSKAR VOM SAUPARK |
||||||
NAT CH ITA CH SPATZI VOM SAUPARK |
|||||||
CZE CH ITA CH CAPELLA'S ENCHANTRESS OF NICHI \ (F) 08/25/1987 LOIVC066574; Salt & Pepper
|
INT CH DEU CH DNK CH WALTERS' NUGGET OF KLONDAIKE (M) 04/05/1982 RA730592 LOI37814; Salt & Pepper
|
AM CH RUEDESHEIM'S LANDMARK (M) 05/10/1979 RA539264; Salt & Pepper
|
AM CH RUEDESHEIM'S ENTREPENEUR |
||||
AM CH RUEDESHEIM'S FREE SPIRIT |
|||||||
Walters' All-A-Dream (F) 02/21/1980 RA560383; Salt & Pepper
|
Walters' Jumpin' Jack |
||||||
Walters' Dream-A-Dream |
|||||||
DNK CH KLONDAIKES TANGO JALOUSIE (F) DK931484;
|
AM CH DEU CH INT CH CAROLANE'S STARFIRE (M) 01/01/1982 RA739438; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH PENLAN PETER GUNN |
|||||
Carolane's Heaven Sent |
|||||||
INT CH CZE CH DEU CH DNK CH KLONDAIKES HONNIE (F) 03/07/1979 ; Salt & Pepper
|
INT CH DNK CH EASTWIGHT SEA-DOLLAR |
||||||
Jovinus Rhea |
|||||||
INT CH DEU CH LUX CH BEL CH GREY PEARL DE LA TOUR DE KAMOURASKA (F) 04/11/1991 LOF28960 FIN3609698; Salt & Pepper
|
AM CH INT CH BLYTHEWOOD PEPPER II (M) 12/24/1986 RB197659; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD SHOOTING SPARKS (M) 07/07/1983 RA845088; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH BLYTHEWOOD MY BEST SHOT (M) 12/21/1980 RA667496; Salt & Pepper
|
AM CH ECLIPSE SHADOW OF THE SON |
|||
AM CH BLYTHEWOOD GLORIOUS SKY |
|||||||
AM CH BLYTHEWOOD SHE'S A FOX (F) 01/05/1980 RA623584; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ANTHEM |
||||||
Valharras Prize Of Blythewood |
|||||||
Marochs Go For It (F) RA911828; Salt & Pepper
|
AM CH TRAVELMOR'S TRIUMPH (M) RA729301; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S BOUND TO WIN CD |
|||||
AM CH REFLECTIONS LIVELY IMAGE |
|||||||
AM CH MAROCHS COBBY CUDDLER (F) RA668665; Salt & Pepper
|
AM CH CHAR-MAR COPY CAT |
||||||
AM CH MAROCH'S STAR ATTRACTION |
|||||||
INT CH FRA CH BLYTHEWOOD CASHEW DE LA TOUR (F) 05/08/1987 R120784; Salt & Pepper
|
AM CH FOLLY'S CIMARRON O'BLYTHEWOOD (M) ; Salt & Pepper
|
AM CH DARDANE WAGONMASTER (M) 07/16/1976 RA340603; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN CHECKMATE |
||||
Dardane Verity |
|||||||
AM CH FOLLY'S SUZY Q (F) ; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ACCLAIM |
||||||
AM CH FOLLY'S TIA MARIA |
|||||||
Blythewood Lovely Lila (F) 08/15/1983 RA903797; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ACCLAIM (M) 12/01/1977 RA433285; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ANTHEM |
|||||
Valharras Prize Of Blythewood |
|||||||
Blythewood Great Sounds (F) 06/21/1981 RA838282; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH DOW'S EVERGREEN |
||||||
Blythewood Great Vibrations |
|||||||
FIN CH TRIXER OPIUM (F) 03/23/1990 SF0904090; Salt & Pepper
|
FIN CH EST CH SATUMAAN ADONIS (M) 03/30/1985 SF15562H85; Salt & Pepper
|
Padux Otto (M) 06/01/1982 SF20539M82; Salt & Pepper
|
Prinzlands Eldorado (M) 12/03/1979 SF03087380; Salt & Pepper
|
INT CH NORD CH PIREJA ARISTOTELES (M) SF05182278;
|
INT CH FIN CH SWE CH NOR CH DAI LAUGHING AT DEANSGATE |
||
Satumaan Dami |
|||||||
FIN CH PADERBORNER ISOTTA (F) 02/11/1976 SF11622676; Salt & Pepper
|
INT CH NORD CH PADUX GOLJAT |
||||||
Paderborner Ettan |
|||||||
Padux Ladylike (F) 05/13/1980 SF14550T80; Salt & Pepper
|
INT CH NORD CH MUNKIN MORITZ (M) 11/19/1975 SF29252375; Salt & Pepper
|
INT CH NORD CH KAARNAN COCO |
|||||
INT CH NORD CH PADUX EMMA |
|||||||
FIN CH NOR CH PADUX ILLABEX (F) 05/31/1977 SF13520777; Salt & Pepper
|
FIN CH AMICUS |
||||||
NOR CH SATUMAAN LILY |
|||||||
Satumaan Abba (F) 06/10/1980 SF15907L80; Salt & Pepper
|
INT CH NORD CH TRIXER BRONZ (M) 03/18/1974 SF06990574; Salt & Pepper
|
NOR CH MALYA GOON (M) N637973;
|
INT CH DEANSGATE MISTER PRESIDENT |
||||
Malya Grixy |
|||||||
FIN CH MUNKIN TRIXIE (F) SF0651767;
|
Munkin Narri |
||||||
Munkin Kismet |
|||||||
Satumaan Vappu (F) 09/02/1973 SF23952G73; Salt & Pepper
|
FIN CH SWE CH SEBASTIAN (M) SF0757970; Salt & Pepper
|
INT CH NORD CH SAM VAN STEDEKE |
|||||
Pink Lady Of St Louis |
|||||||
Satumaan Egeria (F) 01/01/1971 SF1638271; Salt & Pepper
|
INT CH NORD CH MIHAN ARHIPPA |
||||||
Sabi |
|||||||
INT CH FIN CH SWE CH PENLAN PRINCESS OF TRIXER (F) 09/13/1982 SF14960G83; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PAPERBOY (M) 07/06/1971 R908885; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PARAGON'S PRIDE (M) 06/13/1969 R739282; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PARAGON (M) 05/11/1967 R564030; Salt & Pepper
|
AM CH PHIL-MAR DARK KNIGHT |
|||
Penlan Cadet Too |
|||||||
Penlan Cadet Too (F) 06/16/1963 R364458; Salt & Pepper
|
AM CH HELARRY'S DANNY BOY |
||||||
Helarry's Lolly |
|||||||
Penlan Portrait (F) 06/07/1965 R441293; Salt & Pepper
|
AM CH PHIL-MAR DARK KNIGHT (M) 02/06/1961 R295928; Salt & Pepper
|
AM CH PHIL-MAR GAY KNIGHT |
|||||
Merri-Mins Flip N'Flirt |
|||||||
Helarry's Lolly (F) 01/28/1961 R292467; Salt & Pepper
|
Dorem Corsair CD |
||||||
Helarry's Antoinette |
|||||||
Penlan Paragon's Bellringer (F) 03/29/1979 RA540298; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PARAGON (M) 05/11/1967 R564030; Salt & Pepper
|
AM CH PHIL-MAR DARK KNIGHT (M) 02/06/1961 R295928; Salt & Pepper
|
AM CH PHIL-MAR GAY KNIGHT |
||||
Merri-Mins Flip N'Flirt |
|||||||
Penlan Cadet Too (F) 06/16/1963 R364458; Salt & Pepper
|
AM CH HELARRY'S DANNY BOY |
||||||
Helarry's Lolly |
|||||||
AM CH PENLAN POWDER KEG (F) 09/17/1974 RA200233; Salt & Pepper
|
AM CH MERRY MAKERS DYNA-MITE (M) 09/07/1970 R822089; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PARAGON'S PRIDE |
|||||
AM CH JANHOF'S MERRY MAKER |
|||||||
AM CH PENLAN PRIM MISS (F) R845615; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PARAGON'S PRIDE |
||||||
AM CH PENLAN PRIORITY |