Pedigree of:
Backout's After Midnight (F) 08/01/2002 FIN3879502; Black |
|||||
Eisern Peter Pan (M) 03/14/2000 FIN3244600; Black
|
INT CH POHJ MVA NOV-96 FORSIS SVARTE KUSIN VITAMIN (M) S2640395;
|
Nixador Forsis Knight (M) S3315194; Black
|
Kanix Nero (M) KCS2863704S03; Black
|
INT CH DNK CH DEU CH ITA CH NLD CH BEL CH MCO MVA KLONDAIKES KARATE KID-N (M) 06/22/1987 LOIVC065116; Black
|
Schwips V Winzer Hausle |
DNK CH SKANSEN'S BLACK GEM |
|||||
Devils Woman Azur Bacara (F) LOIVC089241; Black
|
Malya Unsurmille |
||||
Olli V D Steinhager Heide |
|||||
Bryher Black Mignonette Of Nixador (F) 10/23/1997 KCS1080403S01; Black
|
Bryher Furzy Fixus (M) 11/27/1996 ; Black
|
GBR CH SKANSEN'S TOYBOY AT CASKAYD |
|||
Bryher Black Alyssum |
|||||
Bryher Dark Honesty (F) 09/16/1990 R285203R01; Black
|
Bryher Black Bonica |
||||
Skansen's National Anthem For Bryher |
|||||
Forris Svarta Re-Cordelia (F) S1639392;
|
SWE MVA SKANSEN'S MOONRACER TO ZANTANA (M) 07/05/1988 ; Black
|
AM CH REGENCY'S SHOT IN THE DARK (M) 08/20/1983 RA845249; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
||
Sundae's Blackberry Muffin |
|||||
Skansen's Black Jubilation (F) 07/09/1985 RA991906; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL |
|||||
SWE MVA MIROX GRANDESSE NOIRE (F) S4406285; Black
|
|||||
INT CH FIN CH SWE CH EST CH EEW-99 EISERN EINEKLEINE ELSA (F) 09/18/1995 FIN4668195; Black
|
Black Drop Samuel (M) 02/24/1992 SF0887792; Black
|
Dino V D Barockstadt (M) PSZ63703; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|
SWE CH FIXUS INKI-DINKI |
|||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY |
|||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|||
SWE CH FIXUS INKI-DINKI |
|||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY |
|||||
FIN CH BLACK DROP TEKLA (F) 03/20/1994 SF2229994; Black
|
FIN CH BLACK DROP PEPE (M) 05/20/1991 SF2145591; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK CEASAR (M) 01/23/1990 SF0707590; Black
|
FIN CH BLACK DROP KERMIT |
||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA |
|||||
Black Drop Lorelei (F) 07/31/1989 SF2420389; Black
|
DEU CH GRISCHA V D NIERSAUVE |
||||
FIN CH BLACK DROP HANA |
|||||
FIN CH BLACK DROP RIMPULA (F) 11/08/1991 SF4423691; Black
|
FIN MVA BLACK DROP NAPOLEON (M) 11/04/1990 SF3888090; Black
|
Malya Uimpy |
|||
FIN CH BLACK DROP HANA |
|||||
Black Drop Irina Minizer (F) 08/20/1987 SF2384087; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN |
||||
Praiz Kefi-Blackdrop |
|||||
Adlers Micro Ventura (F) 02/07/1999 FIN1543699; Black
|
INT CH FIN MVA SWE MVA EST MVA LTU MVA RUS MVA BY MVA RUJV-96 EUR-97 RKFV BODYGUARD REZLARK (M) 07/15/1995 CMKU366495 RKF0000995 FIN3491199; Black
|
INT CH CZE CH LEEDOMAINE MINSTREL MAN OF MOLDAU (M) ; Black
|
CZE CH SKANSEN'S NISSEN OF CRAMEERSHA (M) 04/27/1989 KUSACF000155; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder |
Skansen's Black Favorite |
|||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder |
||||
Skansen's Black Heide |
|||||
ZAF CH SKANSEN'S MY FAIR LADY OF LEEDOMAINE (F) 05/25/1988 KUSACE000220; Black
|
Skansen's Alfie (M) 03/22/1987 RB174092; Black & Silver
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT |
|||
Windy Pines Crafty Lady P K |
|||||
Skansen's Jolanda (F) 06/16/1985 RM32727905 KUSARA976670; Black
|
Walters' Black Thunder |
||||
Schnuffy Schnopsnbourgh |
|||||
Janete Androis (F) 11/24/1991 CKS13029194; Black
|
INT CH CZE CH SVK CH POL CH CRI CH MATEUSZ Z ROGU OBFITOSCI (M) CKSP1094-9187; Black
|
POL CH LARRY V D MOOSHUTTEN (M) PKR55110; Black
|
|||
Liza Arbeca (F) PKR48097; Black
|
Ami Z Luzycy |
||||
Castina Prima Samantino Polonica |
|||||
CZE CH ELIZABETH ANDROIS (F) 09/19/1988 CKSP881591; Black
|
Cil Kvent (M) CKSP1778284; Black
|
Erik Pekelny Vitr |
|||
Brita Romance Marianek |
|||||
Adriana Androis (F) 01/06/1985 CKSP168588; Black
|
Ricco V D Reussenburg |
||||
Chiquita Z Jasvy |
|||||
Malya Yesbaby (F) 05/07/1995 FIN2745796; Black
|
ITA CH VISPO V D STEINHAEGER HEIDE (M) LOIVC059271;
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE (M) 05/13/1980 PSZ 58736; Black
|
ITA CH DEU CH TONI V D STEINHAGER HEIDE (M) PSZ 56280; Black
|
DEU CH GAUNER V HINTERHOF |
|
Ulla V Elztl |
|||||
Perle V Winnloh (F) PSZ54579; Black
|
Racker V Alwinenhorst |
||||
Assy V Suresse |
|||||
Janett V D Steinhager Heide (F) ;
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE (M) 05/13/1980 PSZ 58736; Black
|
ITA CH DEU CH TONI V D STEINHAGER HEIDE |
|||
Perle V Winnloh |
|||||
Kessi V D Steinhager Heide (F) 09/05/1976 PSZ56000; Black
|
DEU CH BOY V SUNGER |
||||
Perle V Winnloh |
|||||
ITA CH MAY-FLOWER VAN DE HAVENSTAD (F) ;
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||
Far Out Black Dot |
|||||
INT CH FRA CH FIN CH NLD CH ITA CH BEL CH JEBEMA'S BLACK DEBUTANTE (F) 12/09/1985 RB008206; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK |
|||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal |
|||||
Jebema's Midnight Mariah (F) 05/02/1983 RA866330; Black
|
AM CH JEBEMA-ROBHIL EBONY MARQUIS |
||||
Kelly's Black Jebema Kirste |