Pedigree of:
Backout's July (F) 06/13/1999 FIN3311299; Black |
|||||||
FIN MVA JOCKER DE MANSO PELEGRI (M) FIN1411299;
|
Cadillac De La Villa Y Corte (M) LOE0635845;
|
ITA CH LUX CH ESP CH NIC-KO VAN DE HAVENSTAD (M) LOE0424638; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD (M) 12/02/1987 LOSH605236; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Nagaika V Rattlerhof (F) SHSB 316402; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Rosi V Immenhort |
|||||||
INT CH FRA CH FIN CH NLD CH ITA CH BEL CH JEBEMA'S BLACK DEBUTANTE (F) 12/09/1985 RB008206; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK (M) 04/20/1983 RA829289; Black
|
Rob-Hil Mr Merlyn Black Magic (M) 06/24/1982 RA797749; Black
|
AM CH JEBEMA-HILL BLACK JAMMER |
|||
Rob-Hil Ebony Belle |
|||||||
Jebema's Black Aruba (F) RA678607; Black
|
AM CH VALHARRA'S MARCUS |
||||||
Kelly's KE Ebony Express |
|||||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal (F) 06/17/1982 RA772500; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET (M) 08/07/1980 RA649277; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON |
|||||
AM CH REGENCY'S ROSY GLOW |
|||||||
Pfaff-Hills Black Cameo (F) 05/30/1978 RA482509; Black
|
Jebema's Black Be Nimble |
||||||
Bo-Nanza's Gwendolyn Kricket |
|||||||
Jebema's Midnight Mariah (F) 05/02/1983 RA866330; Black
|
AM CH JEBEMA-ROBHIL EBONY MARQUIS (M) 06/17/1982 RA793715; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET (M) 08/07/1980 RA649277; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON |
||||
AM CH REGENCY'S ROSY GLOW |
|||||||
Pfaff-Hills Black Cameo (F) 05/30/1978 RA482509; Black
|
Jebema's Black Be Nimble |
||||||
Bo-Nanza's Gwendolyn Kricket |
|||||||
Kelly's Black Jebema Kirste (F) 12/20/1978 RA520984; Black
|
Jebema's Black Be Nimble (M) 10/02/1976 RA358935; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Jebema's Little Black Peep |
|||||||
AM CH KELLY'S EBONY DYN-O-MITE (F) ; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
||||||
Gough's Black Honey Of Knight |
|||||||
Palpito Van De Havenstad (F) LOE0490403;
|
O'Happy Van De Havenstad (M) 04/04/1990 LOSH645358; Black
|
Magic Night Van De Havenstad (M) LOSH613949; Black
|
CIB FRA CH FIN CH SEW CH MAR CH NLD CH ITA CH BEL CH KRUMMEL VD HAVENSTAD (M) 11/18/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE |
||||||
Tessa V Cronsbach |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD |
|||||
Abiqua Lily Of The Valley |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder |
||||||
Skansen's Black Heide |
|||||||
Nancy Van De Havenstad (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Nagaika V Rattlerhof (F) SHSB 316402; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Rosi V Immenhort |
|||||||
INT CH LUX CH NLD CH BEL CH WW91 MINI VAN DE HAVENSTAD (F) 09/03/1988 LOSH614990; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
|||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
INT CH FRA CH FIN CH NLD CH ITA CH BEL CH JEBEMA'S BLACK DEBUTANTE (F) 12/09/1985 RB008206; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK (M) 04/20/1983 RA829289; Black
|
Rob-Hil Mr Merlyn Black Magic |
||||
Jebema's Black Aruba |
|||||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal (F) 06/17/1982 RA772500; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
||||||
Pfaff-Hills Black Cameo |
|||||||
Jebema's Midnight Mariah (F) 05/02/1983 RA866330; Black
|
AM CH JEBEMA-ROBHIL EBONY MARQUIS (M) 06/17/1982 RA793715; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
|||||
Pfaff-Hills Black Cameo |
|||||||
Kelly's Black Jebema Kirste (F) 12/20/1978 RA520984; Black
|
Jebema's Black Be Nimble |
||||||
AM CH KELLY'S EBONY DYN-O-MITE |
|||||||
Lilas Black De Furioso (F) LOE0744227;
|
INT CH FRA CH JUBILEE'S NIKKO BLACK FURIOSO (M) 11/24/1988 RB382000; Black
|
AM CH JUBILEE'S JOKER'S WILD (M) 05/23/1986 RB075700; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET (M) 08/07/1980 RA649277; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON (M) 07/11/1977 RA398551; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
|
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
Jana PD (F) 04/04/1974 RA151559; Salt & Pepper
|
AM CH MARCHEIM POPPIN' FRESH |
||||||
Jana Paulette |
|||||||
AM CH REGENCY'S ROSY GLOW (F) 01/05/1976 RA302818; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
|||||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
Jana PD (F) 04/04/1974 RA151559; Salt & Pepper
|
AM CH MARCHEIM POPPIN' FRESH |
||||||
Jana Paulette |
|||||||
Jubilee's Ebony Tara (F) 06/24/1982 RA845379; Black
|
AM CH JEBEMA-HILL BLACK JAMMER (M) 08/22/1979 RA567583; Black
|
Aljamar Ebony Lad (M) ; Black
|
Aljamar Riot Gun |
||||
Aljamar Mood Indigo |
|||||||
Pfaff-Hills Black Cameo (F) 05/30/1978 RA482509; Black
|
Jebema's Black Be Nimble |
||||||
Bo-Nanza's Gwendolyn Kricket |
|||||||
Rob-Hil Ebony Belle (F) 09/29/1980 RA661907; Black
|
Rob-Hil Beau Jest (M) 10/16/1979 RA593780; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Gough's Frosty Sparkel |
|||||||
Sissy Of Dark Desire (F) 05/08/1975 RA246816; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||||||
Shorlaine Jaunty Janice |
|||||||
Jubilee's Dark Devra (F) 08/18/1986 RB121356; Black
|
AM CH JERRY O'S RAIN CHECK (M) 06/27/1985 RA997259; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID (M) 02/21/1982 RA754024; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S KAT BURGLAR (M) 07/24/1979 RA570389; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS BLUE PRINT |
|||
AM CH REPITITION'S RAMPAGE BRAND |
|||||||
AM CH RAMPAGE'S EXPRESSION (F) 01/06/1981 RA645108; Salt & Pepper
|
AM CH REPITITION'S REBEL WARRIOR |
||||||
Kay-Jay's Rampage Express |
|||||||
AM CH JERRY O'S KISS'N RUN (F) 02/07/1980 RA597498; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH JADEE'S HUSH UP (M) 03/08/1978 RA481882; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
|||||
AM CH JADEE'S JU JU |
|||||||
Repitition's Kyssan Kismett (F) 07/12/1977 RA423729; Salt & Pepper
|
AM CH JADEE'S JUMP UP |
||||||
Jobie |
|||||||
AM CH REGENCY'S KALUA OF JUBILEE (F) 08/20/1983 ; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET (M) 08/07/1980 RA649277; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON (M) 07/11/1977 RA398551; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||||
Jana PD |
|||||||
AM CH REGENCY'S ROSY GLOW (F) 01/05/1976 RA302818; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||||||
Jana PD |
|||||||
Sundae's Blackberry Muffin (F) 11/17/1981 RA701397; Black
|
Westard's Noker Soxsoff (M) ; Salt & Pepper
|
AM CH ZEUS V |
|||||
Gretel Von Lipperbruchbaun |
|||||||
Mark's Black Sundae (F) 05/21/1979 RA521194; Black
|
Far Out Black Mark |
||||||
Muffin Von Pooh |
|||||||
INT CH FRA CH ESP CH KLONDAIKES KNOCKOUT (F) 06/22/1987 DK1800187 LOF25CH7875; Black
|
Schwips V Winzer Hausle (M) DK3479685; Black
|
DNK CH SONNY V HOHLERBERG (M) PSZ60026; Black
|
Nix v Winzerhausle (M) ; Black
|
INT CH AUT CH CHE CH DEU CH MICO V PATTANAIRA (M) SHSB 288775; Black
|
Enzo V Pattanaira |
||
Dita V Pattanaira |
|||||||
Eijeije V Winzerhausle (F) PSK 57799; Black
|
Izon V D Feuerhand |
||||||
Alwinchen V Winzerhausle |
|||||||
DNK CH EVI V HOHLERBERG (F) PSZ57894; Black
|
|||||||
INT CH DEU CH KETTERLE V WINZERHAUSLE (F) PSK59762;
|
LUX CH DEU CH EIGUCK V WINZERHAUSLE (M) PSZ57798; Black
|
||||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE (F) PSK55641; Black
|
Lord V Bartel |
||||||
Nina V Syrgenstein |
|||||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE (F) PSK55641; Black
|
Lord V Bartel (M) ; Black
|
||||||
Nina V Syrgenstein (F) ; Black
|
|||||||
DNK CH SKANSEN'S BLACK GEM (F) 07/31/1982 DK1316783; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee (M) 08/29/1974 RA170211; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
|||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Walters' Irish Spring (F) 01/13/1973 RA019648; Salt & Pepper
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE |
||||||
Walters' Frostig Space Star |
|||||||
Walters' Black Trinket (F) 05/16/1977 RA363065; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
|||||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Smoke Ring (F) 09/17/1974 RA158371; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH LANDMARK'S MASTERPIECE |
||||||
Walters' Rare Edition |
|||||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Black Trinket (F) 05/16/1977 RA363065; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||||
Walters' Smoke Ring |
|||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL (F) 08/03/1978 S465994; Black
|
AM CH GOUGH'S BICENTENNIAL BLACK CDX (M) 01/20/1976 RA282299; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Gough's Black Honey Of Knight |
|||||||
AM CH KELLY'S CASSANDREA XAN (F) 05/17/1973 RA079176; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Kelley's Fancy Nancy |
|||||||
FIN CH EST CH RAI-RAMIN LOLA (F) 07/01/1996 FIN3816296; Black
|
FIN CH EST CH BACKOUT'S PICKPOCKET (M) 12/26/1994 FIN1770395; Black & Silver
|
FIN CH EST CH BACKOUT'S INFERNO (M) 12/18/1993 SF1257894;
|
FIN CH EST CH PEACEMAKER'S BLACK QUATTRO (M) 12/16/1991 SF0255792; Black
|
FIN MVA PEACEMAKER'S BLACK ZEPHYR (M) 01/06/1990 SF0390890; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove |
|||||
Quiny V Gyldenlove |
|||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA (F) 06/21/1983 SF18112683; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA |
|||||||
FIN CH FIN CH EUW-91 WOEZEL V D SPIKKE (F) 02/19/1990 SF2935490; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD (M) 12/02/1987 LOSH605236; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||||
Walters' Oso Black |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT |
||||||
Nancy V Achter de Hoven |
|||||||
Woanne V Winzerhaeusel (F) NHSB1536236;
|
Egon V D Tombola (M) SHSB381140;
|
INT CH AUT CH CHE CH DEU CH MICRO V PATTANAIRA |
|||||
Kessie V D Tombola |
|||||||
INT CH DEU CH KETTERLE V WINZERHAUSLE (F) PSK59762;
|
LUX CH DEU CH EIGUCK V WINZERHAUSLE |
||||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE |
|||||||
FIN CH OIDIN EMMANUEL (F) 12/04/1989 SF0391290; Black
|
FIN MVA REBELS CAPONE (M) 10/19/1984 SF25183384; Black
|
Walters' Black Symbol (M) SF05390R83; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||
Walters' Black Out |
|||||||
Von Roma's Ebony Imp (F) 10/10/1980 RA618312; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE (F) 06/21/1983 SF18117B83; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI |
|||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA (F) 03/15/1980 SF08785U80; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY |
|||||||
FIN MVA OIDIN CARAMBA (F) 04/02/1988 SF1533988; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK GRAFFITI (M) SF2560986; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||
Walters' Black Out |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
Rebels Elegant (F) 11/28/1985 SF30281B85; Black
|
Mirox Papapopper (M) S014880;
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|||||
Mirox Nonova |
|||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE (F) 06/21/1983 SF18117B83; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA |
|||||||
FIN MVA BACKOUT'S DEFINITION (F) 10/07/1992 SF3832292; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman (M) 04/25/1966 R511544; Black
|
Jovinus Rodin Of Anfiger |
||
Gough's Pickwick Silver Belle CD |
|||||||
Sylva Sprite Megan Of Longleat (F) R758195; Black & Silver
|
Sylva Sprite Chimney Sweep |
||||||
CAN CH SYLVA SPRITE FRILLS & JADE |
|||||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy (F) 08/18/1974 AK04513; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||||
Gough's Ebony Echo |
|||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night (F) AK59161; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||||
Gough's Frosted Gem Of Minio |
|||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort (M) LOI9077; Black
|
Udo VD Wallenstein (M) ;
|
INT CH BLITZ V VOGELWOOG |
||||
Kitti V D Wallenstein Stadt |
|||||||
Karin V Immenhort (F) PS47153;
|
INT CH KLAUS V BEXBACH |
||||||
Eva V Bruckkanal |
|||||||
GBR CH MALYA TONGA (F) LOI2901; Black
|
INT CH ITA CH MALYA GUNTER (M) 06/26/1967 AK69505 LOIVC647; Black
|
INT CH NIKS DEI DIAVOLI NERI |
|||||
ITA CH WUNNA DEL TORNESE |
|||||||
Malya Opal (F) LOI2078;
|
INT CH NIKS DEI DIAVOLI NERI |
||||||
Orelle De Caterheise |
|||||||
FIN MVA BACKOUT'S ABSINTHE (F) 03/03/1991 SF0764391; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK BOOMERANG (M) 01/21/1989 SF0605889; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA (F) 11/28/1985 SF30280A85; Black
|
Mirox Papapopper (M) S014880;
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|||||
Mirox Nonova |
|||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE (F) 06/21/1983 SF18117B83; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA |
|||||||
FIN CH OIDIN EMMANUEL (F) 12/04/1989 SF0391290; Black
|
FIN MVA REBELS CAPONE (M) 10/19/1984 SF25183384; Black
|
Walters' Black Symbol (M) SF05390R83; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||
Von Roma's Ebony Imp |
|||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE (F) 06/21/1983 SF18117B83; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA |
|||||||
FIN MVA OIDIN CARAMBA (F) 04/02/1988 SF1533988; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK GRAFFITI (M) SF2560986; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Rebels Elegant (F) 11/28/1985 SF30281B85; Black
|
Mirox Papapopper |
||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE |
|||||||
Rai-Ramin Piitu (F) 10/17/1994 FIN1050195; Black
|
Oidin Emergent (M) 12/04/1989 SF0391590; Black
|
FIN MVA REBELS CAPONE (M) 10/19/1984 SF25183384; Black
|
Walters' Black Symbol (M) SF05390R83; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
|
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Black Out (F) 08/29/1974 AK70210; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||||||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Von Roma's Ebony Imp (F) 10/10/1980 RA618312; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
|||||
Walters' Irish Spring |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE (F) 06/21/1983 SF18117B83; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Echo |
|||||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI (F) 05/29/1978 RA465772; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA (F) 03/15/1980 SF08785U80; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort |
||||||
GBR CH MALYA TONGA |
|||||||
FIN MVA OIDIN CARAMBA (F) 04/02/1988 SF1533988; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK GRAFFITI (M) SF2560986; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
|||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Black Out (F) 08/29/1974 AK70210; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||||||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
Rebels Elegant (F) 11/28/1985 SF30281B85; Black
|
Mirox Papapopper (M) S014880;
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
Mirox Nonova (F) S549477;
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER |
||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE (F) 06/21/1983 SF18117B83; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI |
|||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA (F) 03/15/1980 SF08785U80; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY |
|||||||
Rai-Ramin Bille (F) 06/17/1989 SF2094989; Black
|
Reporinteen Eetu (M) 12/27/1986 SF0292887; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy (F) 08/18/1974 AK04513; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night |
|||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort (M) LOI9077; Black
|
Udo VD Wallenstein |
|||||
Karin V Immenhort |
|||||||
GBR CH MALYA TONGA (F) LOI2901; Black
|
INT CH ITA CH MALYA GUNTER |
||||||
Malya Opal |
|||||||
FIN MVA WIGSANDS ZYRSA (F) 08/16/1981 SF21028L81; Salt & Pepper
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove (M) NHSB662951; Black
|
Racker V Alwinenhorst |
||||
Brigite V Gyldenlove |
|||||||
Quiny V Gyldenlove (F) NH79638;
|
Falk V Immenhort |
||||||
Femke V Gyldenlove |
|||||||
Av Spaderass Milia (F) 04/25/1977 SF16287F77; Black
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER (M) 02/12/1976 S348577; Black
|
Juno V Immenhort |
|||||
ITA CH MALYA QUELLA |
|||||||
INT CH POL HJ MVA MINORE GILA (F) 02/20/1975 SF03690G75; Black
|
Wigsands Z Clown |
||||||
INT CH NORD CH FIN CH SWE CH MALYA QUINCI |
|||||||
Willy Lee Black Coffee (F) 03/09/1988 SF0823888; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Ebony Moontide |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
FIN MVA KJEIL VAN DE HAVENSTAD (F) 11/18/1986 SF1798087; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT |
|||||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE |
|||||||
Tessa V Cronsbach (F) PSZ60679; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE |
||||||
Gitte V Cronsbach |