Pedigree of:
Amadeus 6 (M) 08/06/2003 FIN3834103; Black |
|||||||
INT CH FIN MVA SWE MVA EST MVA LTU MVA RUS MVA BY MVA RUJV-96 EUR-97 RKFV BODYGUARD REZLARK (M) 07/15/1995 CMKU366495 RKF0000995 FIN3491199; Black
|
INT CH CZE CH LEEDOMAINE MINSTREL MAN OF MOLDAU (M) ; Black
|
CZE CH SKANSEN'S NISSEN OF CRAMEERSHA (M) 04/27/1989 KUSACF000155; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Black Trinket (F) 05/16/1977 RA363065; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||||
Walters' Smoke Ring |
|||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL (F) 08/03/1978 S465994; Black
|
AM CH GOUGH'S BICENTENNIAL BLACK CDX (M) 01/20/1976 RA282299; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Gough's Black Honey Of Knight |
|||||||
AM CH KELLY'S CASSANDREA XAN (F) 05/17/1973 RA079176; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Kelley's Fancy Nancy |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
|||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust (M) 04/22/1981 RA684611; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||
Walters' Black Trinket |
|||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL (F) 08/03/1978 S465994; Black
|
AM CH GOUGH'S BICENTENNIAL BLACK CDX |
||||||
AM CH KELLY'S CASSANDREA XAN |
|||||||
Skansen's Black Fay (F) 09/04/1981 RA691319; Black
|
|||||||
ZAF CH SKANSEN'S MY FAIR LADY OF LEEDOMAINE (F) 05/25/1988 KUSACE000220; Black
|
Skansen's Alfie (M) 03/22/1987 RB174092; Black & Silver
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD (M) 05/05/1983 RA854161; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID (M) 02/21/1982 RA754024; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S KAT BURGLAR |
||
AM CH RAMPAGE'S EXPRESSION |
|||||||
AM CH RO-SEAN'S MAIDEN WARRIOR (F) 12/26/1980 RA636556; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S REBEL WARRIOR |
||||||
Aljamar Fanny May |
|||||||
Blackheath's Silver Slippers (F) 05/02/1983 RA809382; Black & Silver
|
AM CH ALJAMAR HOT ICE CD (M) 07/24/1979 RA544465; Black & Silver
|
Jo-Mar's Magic Marker CD |
|||||
Aljamar Vanilla Frosting |
|||||||
Gough's Frosty Love Song (F) 10/31/1981 RA711111; Black & Silver
|
Gough's Frosted Knight CD |
||||||
Mandy Of Zumbrota |
|||||||
Windy Pines Crafty Lady P K (F) 12/03/1983 RA870074; Black & Silver
|
Sercatep's Boom Boom Of Rob-Hil (M) 04/27/1982 RA797551; Black & Silver
|
AM CH SERCATEP'S STRUT N PROUD (M) 04/17/1979 RA556623; Black & Silver
|
AM CH GLORY'S EAGER BEAVER |
||||
Sercatep's Kismet |
|||||||
Pine Needles Sercatep Pride (F) 06/24/1979 RA469141; Black & Silver
|
AM CH CAN CH TAMMASHANN'S TOWN STRUTTER |
||||||
Pine Needles Buff Of Xenia |
|||||||
Windy Pines Black Jezabell (F) 01/20/1983 RA841750; Black
|
Rob-Hil Frosted Onyx (M) 10/31/1981 RA721999; Black & Silver
|
||||||
Windy Pines Blackrush Miss (F) 09/21/1979 RA583113; Black
|
|||||||
Skansen's Jolanda (F) 06/16/1985 RM32727905 KUSARA976670; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
|||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
Schnuffy Schnopsnbourgh (F) 09/12/1982 RA771001; Black
|
Poppy Krups (M) 08/15/1979 RA708998; Salt & Pepper
|
Hoover's Major (M) 12/25/1974 ;
|
Hoover's Jim Dandy |
||||
Hoover's Marcella |
|||||||
Earl's Loving Babes (F) 08/04/1976 RA319987; Salt & Pepper
|
Gamms' Gunthar |
||||||
Reeses |
|||||||
Heidi Von Dittersgough (F) 05/13/1979 RA708979; Black
|
Ludwig Van Gough (M) 09/25/1976 RA376438; Black
|
Tammashann's Black Onyx |
|||||
Tiffany De Bourbon |
|||||||
Tasha Von Dittersdorf (F) 07/30/1978 RA500568; Black
|
Ludwig Van Gough |
||||||
Timber Topper Of Kornkreek |
|||||||
Janete Androis (F) 11/24/1991 CKS13029194; Black
|
INT CH CZE CH SVK CH POL CH CRI CH MATEUSZ Z ROGU OBFITOSCI (M) CKSP1094-9187; Black
|
POL CH LARRY V D MOOSHUTTEN (M) PKR55110; Black
|
|||||
Liza Arbeca (F) PKR48097; Black
|
Ami Z Luzycy (M) PKR.O-CXXIII-32042; Black
|
DEU CH FARRYL V ROHRTEICH (M) 07/22/1976 SPZ06208; Black
|
Dax V Rohrteich (M) 04/27/1973 SPZ05235; Black
|
||||
DEU CH ODETT V PODELSATZ (F) SPZ05396; Black
|
|||||||
Emma Bobby (F) ; Black
|
|||||||
Castina Prima Samantino Polonica (F) PKR39546; Black
|
POL CH BONGO OD ASI (M) PKR22410; Black
|
||||||
Cassi Nigeria (F) PKR30844; Black
|
|||||||
CZE CH ELIZABETH ANDROIS (F) 09/19/1988 CKSP881591; Black
|
Cil Kvent (M) CKSP1778284; Black
|
Erik Pekelny Vitr (M) ; Black
|
Baddy Tonvery (M) ; Black
|
||||
Asa Laskovsky Potok (F) CKSP 2; Black
|
|||||||
Brita Romance Marianek (F) ; Black
|
Andy Brylla (M) ;
|
||||||
Aina od Martinky (F) ;
|
|||||||
Adriana Androis (F) 01/06/1985 CKSP168588; Black
|
Ricco V D Reussenburg (M) PSZ59815; Black
|
GER CH AMIGO V TERZENBRUNN (M) PSZ54558; Black
|
|||||
Olla V D Reussenburg (F) PSZ55212; Black
|
|||||||
Chiquita Z Jasvy (F) 01/28/1982 ; Black
|
Borek Od Tri Tloustiku (M) ; Black
|
Trezsivari Nurmi (M) ; Black
|
Watel Hugo V D Nonnenhohle |
||||
Kocsorosi Astra |
|||||||
Jorga od Popovky (F) ; Black
|
Mecki V D Stadtmusikanten |
||||||
Enzi V Santa Lucia |
|||||||
Duna Z Hranicni Meze (F) ; Black
|
CZE CH ERIK Z JIVY (M) ; Black
|
Chrim Astronaut |
|||||
Ciki Kladenske Predmesti |
|||||||
Edina De-Luxe (F) Alva De-Luxe; Black
|
Gatto Standart |
||||||
Alva De-Luxe |
|||||||
Backout's Unicolor (F) 05/01/2001 FIN2716001; Black
|
Eisern Peter Pan (M) 03/14/2000 FIN3244600; Black
|
INT CH POHJ MVA NOV-96 FORSIS SVARTE KUSIN VITAMIN (M) S2640395;
|
Nixador Forsis Knight (M) S3315194; Black
|
Kanix Nero (M) KCS2863704S03; Black
|
INT CH DNK CH DEU CH ITA CH NLD CH BEL CH MCO MVA KLONDAIKES KARATE KID-N (M) 06/22/1987 LOIVC065116; Black
|
Schwips V Winzer Hausle (M) DK3479685; Black
|
DNK CH SONNY V HOHLERBERG |
INT CH DEU CH KETTERLE V WINZERHAUSLE |
|||||||
DNK CH SKANSEN'S BLACK GEM (F) 07/31/1982 DK1316783; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
||||||
Skansen's Black Favorite |
|||||||
Devils Woman Azur Bacara (F) LOIVC089241; Black
|
Malya Unsurmille (M) LOI 53565; Black
|
Malya Ebonite |
|||||
Malya Dilla |
|||||||
Olli V D Steinhager Heide (F) PSZ62251; Black
|
Kuki V D Steinhager Heide |
||||||
Antje V D Steinhager Heide |
|||||||
Bryher Black Mignonette Of Nixador (F) 10/23/1997 KCS1080403S01; Black
|
Bryher Furzy Fixus (M) 11/27/1996 ; Black
|
GBR CH SKANSEN'S TOYBOY AT CASKAYD (M) 11/10/1995 KCSB 3822CG; Black
|
AM CH SKANSEN'S TOYS R US |
||||
Skansen's Quizas |
|||||||
Bryher Black Alyssum (F) 11/29/1994 ; Black
|
Nixador Grey Starr At Scholten |
||||||
Bryher Black Marguerite |
|||||||
Bryher Dark Honesty (F) 09/16/1990 R285203R01; Black
|
Bryher Black Bonica (M) 08/21/1989 P4853202P04; Black
|
SWE MVA SKANSEN'S MOONRACER TO ZANTANA |
|||||
Bryher Black Burnet Rose |
|||||||
Skansen's National Anthem For Bryher (F) 04/11/1989 RB304927; Black
|
Skansen's Alfie |
||||||
Spring-Along Black Kalin |
|||||||
Forris Svarta Re-Cordelia (F) S1639392;
|
SWE MVA SKANSEN'S MOONRACER TO ZANTANA (M) 07/05/1988 ; Black
|
AM CH REGENCY'S SHOT IN THE DARK (M) 08/20/1983 RA845249; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET (M) 08/07/1980 RA649277; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON |
|||
AM CH REGENCY'S ROSY GLOW |
|||||||
Sundae's Blackberry Muffin (F) 11/17/1981 RA701397; Black
|
Westard's Noker Soxsoff |
||||||
Mark's Black Sundae |
|||||||
Skansen's Black Jubilation (F) 07/09/1985 RA991906; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Trinket |
|||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL (F) 08/03/1978 S465994; Black
|
AM CH GOUGH'S BICENTENNIAL BLACK CDX |
||||||
AM CH KELLY'S CASSANDREA XAN |
|||||||
SWE MVA MIROX GRANDESSE NOIRE (F) S4406285; Black
|
|||||||
INT CH FIN CH SWE CH EST CH EEW-99 EISERN EINEKLEINE ELSA (F) 09/18/1995 FIN4668195; Black
|
Black Drop Samuel (M) 02/24/1992 SF0887792; Black
|
Dino V D Barockstadt (M) PSZ63703; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
SWE CH FIXUS INKI-DINKI (F) 01/01/1982 S6194582; Black
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER |
||||||
SWE CH FIXUS FAI-FLY-HIGH |
|||||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI |
|||||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY (F) 09/08/1980 S873480; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
||||||
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY DUB'L TRUB'L |
|||||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
SWE CH FIXUS INKI-DINKI (F) 01/01/1982 S6194582; Black
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER |
||||||
SWE CH FIXUS FAI-FLY-HIGH |
|||||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI |
|||||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY (F) 09/08/1980 S873480; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
||||||
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY DUB'L TRUB'L |
|||||||
FIN CH BLACK DROP TEKLA (F) 03/20/1994 SF2229994; Black
|
FIN CH BLACK DROP PEPE (M) 05/20/1991 SF2145591; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK CEASAR (M) 01/23/1990 SF0707590; Black
|
FIN CH BLACK DROP KERMIT (M) 07/19/1988 SF2181788; Black
|
Impact's Prim'N Proper |
|||
FIN CH BLACK DROP HANA |
|||||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA (F) 11/28/1985 SF30280A85; Black
|
Mirox Papapopper |
||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE |
|||||||
Black Drop Lorelei (F) 07/31/1989 SF2420389; Black
|
DEU CH GRISCHA V D NIERSAUVE (M) PSZ62814; Black
|
DEU CH ULF V. FILSENBERG |
|||||
DEU CH PEESKA V WINZERHAUSLE |
|||||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN |
||||||
Praiz Kefi-Blackdrop |
|||||||
FIN CH BLACK DROP RIMPULA (F) 11/08/1991 SF4423691; Black
|
FIN MVA BLACK DROP NAPOLEON (M) 11/04/1990 SF3888090; Black
|
Malya Uimpy (M) LOI053563;
|
Malya Ebonite |
||||
Malya Dilla |
|||||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN |
||||||
Praiz Kefi-Blackdrop |
|||||||
Black Drop Irina Minizer (F) 08/20/1987 SF2384087; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|||||
SWE CH FIXUS INKI-DINKI |
|||||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY |
|||||||
FIN CH BRELLIR'S AMBROSIA (F) 06/02/1999 FIN2963399; Black
|
INT CH FIN CH EST CH LVA CH BACKOUT'S CSARDAS (M) 12/31/1997 FIN1526198; Black
|
INT CH DEU CH VDH CH NLD CH WA-95 DERRICK V D BOETHEEREN (M) NHSB1962448; Black
|
INT CH BEL CH FRA CH LUX CH NDL CH OCUS POCUS VAN DE HAVENSTAD (M) 09/08/1990 ; Black
|
Magic-Night Van De Havenstad (M) LOSH 0613949; Black
|
Krummel Van De Havenstad (M) 11/18/1986 LOSH 568055; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT |
|
Hara V Cronsbach |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler |
||||||
Skansen's Black Imitation |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Nagaika V Rattlerhof |
|||||||
NLD CH NORA V D SPIKKE (F) NHSB1618274; Black & Silver
|
Faust Dunja V Voorne's Stam (M) ; Black & Silver
|
||||||
Yssel V D Barockstadt (F) PSZ61972 NHSB1400395; Black
|
Krambas V Winzerhausle (M) PSZ59760; Black
|
LUX CH DEU CH EIGUCK V WINZERHAUSLE |
|||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE |
|||||||
DEU CH TAPSI V D BAROCKSTADT (F) PSZ60883; Black
|
Ischwas V Winzerhausle |
||||||
Hudelwisch V Winzerhausle |
|||||||
FIN CH EST CH BACKOUT'S PRIVATE STORY (F) 12/26/1994 FIN1770795; Black
|
FIN CH EST CH BACKOUT'S INFERNO (M) 12/18/1993 SF1257894;
|
FIN CH EST CH PEACEMAKER'S BLACK QUATTRO (M) 12/16/1991 SF0255792; Black
|
FIN MVA PEACEMAKER'S BLACK ZEPHYR (M) 01/06/1990 SF0390890; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
FIN CH FIN CH EUW-91 WOEZEL V D SPIKKE (F) 02/19/1990 SF2935490; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD |
||||||
Woanne V Winzerhaeusel |
|||||||
FIN CH OIDIN EMMANUEL (F) 12/04/1989 SF0391290; Black
|
FIN MVA REBELS CAPONE (M) 10/19/1984 SF25183384; Black
|
Walters' Black Symbol |
|||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE |
|||||||
FIN MVA OIDIN CARAMBA (F) 04/02/1988 SF1533988; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK GRAFFITI |
||||||
Rebels Elegant |
|||||||
FIN MVA BACKOUT'S DEFINITION (F) 10/07/1992 SF3832292; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort |
||||||
GBR CH MALYA TONGA |
|||||||
FIN MVA BACKOUT'S ABSINTHE (F) 03/03/1991 SF0764391; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK BOOMERANG (M) 01/21/1989 SF0605889; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO |
|||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA |
|||||||
FIN CH OIDIN EMMANUEL (F) 12/04/1989 SF0391290; Black
|
FIN MVA REBELS CAPONE |
||||||
FIN MVA OIDIN CARAMBA |
|||||||
FIN CH WAKKARAN ROMMIRUSINA (F) 06/10/1997 FIN3213297; Black
|
Robinhood Van De Havenstad (M) 09/16/1993 SF3017294; Black
|
INT CH BEL CH FRA CH LUX CH NDL CH OCUS POCUS VAN DE HAVENSTAD (M) 09/08/1990 ; Black
|
Magic-Night Van De Havenstad (M) LOSH 0613949; Black
|
Krummel Van De Havenstad (M) 11/18/1986 LOSH 568055; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT |
||
Hara V Cronsbach |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler |
||||||
Skansen's Black Imitation |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Nagaika V Rattlerhof |
|||||||
INT CH NDL CH LUX CH BEL CH PICOBELLO VAN DE HAVENSTAD (F) LOSH671439; Black
|
O'Happy Van De Havenstad (M) 04/04/1990 LOSH645358; Black
|
Magic Night Van De Havenstad (M) LOSH613949; Black
|
CIB FRA CH FIN CH SEW CH MAR CH NLD CH ITA CH BEL CH KRUMMEL VD HAVENSTAD |
||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL |
|||||||
Nancy Van De Havenstad (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT |
||||||
Nancy V Achter de Hoven |
|||||||
INT CH LUX CH NLD CH BEL CH WW91 MINI VAN DE HAVENSTAD (F) 09/03/1988 LOSH614990; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
INT CH FRA CH FIN CH NLD CH ITA CH BEL CH JEBEMA'S BLACK DEBUTANTE (F) 12/09/1985 RB008206; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS |
||||||
Jebema's Midnight Mariah |
|||||||
FIN CH BACKOUT'S HOT SCOTCH (F) 09/08/1993 SF4132693; Black
|
FIN CH EST CH PEACEMAKER'S BLACK QUATTRO (M) 12/16/1991 SF0255792; Black
|
FIN MVA PEACEMAKER'S BLACK ZEPHYR (M) 01/06/1990 SF0390890; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
FIN CH FIN CH EUW-91 WOEZEL V D SPIKKE (F) 02/19/1990 SF2935490; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD (M) 12/02/1987 LOSH605236; Black
|
Walters' Black Thunder |
|||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN |
|||||||
Woanne V Winzerhaeusel (F) NHSB1536236;
|
Egon V D Tombola |
||||||
INT CH DEU CH KETTERLE V WINZERHAUSLE |
|||||||
FIN CH BACKOUT'S ARRACK PUNCH (F) 03/03/1991 SF0764891; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK BOOMERANG (M) 01/21/1989 SF0605889; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA (F) 11/28/1985 SF30280A85; Black
|
Mirox Papapopper |
||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE |
|||||||
FIN CH OIDIN EMMANUEL (F) 12/04/1989 SF0391290; Black
|
FIN MVA REBELS CAPONE (M) 10/19/1984 SF25183384; Black
|
Walters' Black Symbol |
|||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE |
|||||||
FIN MVA OIDIN CARAMBA (F) 04/02/1988 SF1533988; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK GRAFFITI |
||||||
Rebels Elegant |