Pedigree of:
Facilis Funnysmile (M) 05/07/2005 FIN2940605; White |
||||||
FIN CH BACKOUT'S STORMY NIGHT (M) 04/08/2001 FIN2080501; White
|
INT CH FIN MVA SWE MVA LVA MVA EST MVA LTU MVA RU MVA BALTV-01 BALTV-02 V-02 V-04 BALTV-04 V-05 V-07 EEV-06 LTV-01 LVV-01 ALPATS IT'S A KIND OF MAGIC (M) 02/10/2000 RM29980101; White
|
Alpats Tejas Music Maker (M) RM27026404; Salt & Pepper
|
Music Maker's Excelent Playboy (M) RM21444801; Salt & Pepper
|
Alpats Starr Struck (M) RM15273903; White
|
||
Seaberry's Hot T'Molly (F) RL99706702; Salt & Pepper
|
Paulshar's Kit Kat (M) ;
|
Paulshar's Flying Fling |
||||
Tel-Mo's Good Golly Ms Molly |
||||||
Seaberry's Moonlite Promise (F) ; Black & Silver
|
Seaberry's Velvet Tuxedo |
|||||
Seaberry's Lady Dyna-Mite |
||||||
A Touch Of White Jazzmin (F) 02/09/1997 RM19875108; White
|
Opal's White Tex (M) RM09899101; White
|
Sams Uncle Bud (M) ; White
|
Stephen's Uncle Sam |
|||
Brigets Beauty |
||||||
Snow White Angel (F) ; White
|
Chesnut's Bubba J |
|||||
Chesnut's Lil Angel |
||||||
Opal's Hilary (F) RM12503507; White
|
Chauncy Clyde Boykin (M) ; White
|
|||||
White Kate (F) ; White
|
||||||
Fraulein Maria Of Curry (F) RM20223707; White
|
Rowdy Von Del McKone (M) RB155264; White
|
Dobb's Lucky Ace (M) RA786476; White
|
Shephard's Charlie (M) ; White
|
Mary's Cricket |
||
Ammy II |
||||||
Hildegarde Gretchen Girl (F) ; White
|
Fritmar Von Harz |
|||||
Rawdons Little Gretchen Girl |
||||||
Misty Von Del McKone (F) RA976282; White
|
Herman Von Buster (M) ; White
|
Zande's Terrific Of Len-Sed |
||||
Dark Moon's Salt Rock |
||||||
Pepper Von Del (F) ; White
|
Mr Pepper Don |
|||||
Schantz Von Del S'tadt |
||||||
Karwish Star Dust (F) 06/10/1995 RM14481703; White
|
Sellers Sutton Gaylord (M) 05/08/1994 RM11257403; White
|
Argo's Meister Weiss Hund (M) ; White
|
Argo's Casanova |
|||
Argo's Baby Von Cutes |
||||||
Sutton's Frosty Snowgirl (F) ; White
|
Blands Casper Von Ermin |
|||||
Precious Von Gretchin |
||||||
Karwish Cindy (F) 02/26/1994 RM10645105; Salt & Pepper
|
Sir Waylling Shea (M) ; Black
|
Sir James Scott Schnauzer |
||||
Courtney's Princess Daisy |
||||||
Adda Shae (F) ;
|
||||||
FIN CH EST CH BALTW-00 JIP-JAP'N HOULA DIALBA (F) 10/16/1998 FIN1159599; White
|
FIN CH LVA CH POL CH EFECT-TRIVIJUBILATSAMANTINOPOLONICA (M) 08/02/1997 PKR51287 FIN3712498; White
|
INT CH POL CH TRIUMPH OLINO SAMANTINO POLONICA (M) PKR38526; White
|
INT CH POL CH NOBEL GOBI SAMANTINO POLONICA (M) PKR19645; White
|
POL CH GONZO FARWATER (M) PKR59321; White
|
Greg V Muehler Hoevel |
|
POL CH DUSZKA FARWATER |
||||||
INT CH POL CH CS CH ANGELICA SAMANTINO POLONICA (F) PKR4414; White
|
Ripp Trezsivari |
|||||
Carletta Quarta Samantino Polonica |
||||||
INT CH POL CH OLIMPIA ALAM SAMANTINO POLONICA (F) PKR17243; White
|
INT CH POL CH ALLEN SAMANTINO POLONICA (M) PKR4412; White
|
|||||
POL CH DEISSI NIGELLA (F) PKR10144; White
|
POL CH GRIM CANIS BARBATUS |
|||||
Alma Z Doliny Amona |
||||||
INT CH POL CH VICTORIA SAMANTINO POLONICA (F) PKR35970; White
|
POL CH GONZO FARWATER (M) PKR59321; White
|
Greg V Muehler Hoevel (M) PSZ010284; White
|
||||
POL CH DUSZKA FARWATER (F) PKR49471; White
|
||||||
INT CH NOTKA GOBI SAMANTINO POLONICA (F) PKR19646; White
|
POL CH GONZO FARWATER (M) PKR59321; White
|
Greg V Muehler Hoevel |
||||
POL CH DUSZKA FARWATER |
||||||
INT CH POL CH CS CH ANGELICA SAMANTINO POLONICA (F) PKR4414; White
|
Ripp Trezsivari |
|||||
Carletta Quarta Samantino Polonica |
||||||
INT CH FIN CH LVA CH EST CH EW-99 LVV-99 INFANTKA-RUPOLL SAMANTINO POLONICA (F) 09/30/1996 PKR50367 FIN3575898; White
|
INT CH FRA CH POL CH POLLI AJBI SAMANTINO POLONICA (M) PKR26294; White
|
INT CH POL CH BILLY GBB SAMANTINO POLONICA (M) PKR11821; White
|
POL CH GRIM CANIS BARBATUS (M) 05/27/1998 PKR2733; Black & Silver
|
|||
POL CH BIERKA BRODATY KARZELEK (F) PKR25644; Black & Silver
|
||||||
POL CH JESSICA BIS SAMANTINO POLONICA (F) PKR12575; White
|
INT CH POL CH ALLEN SAMANTINO POLONICA (M) PKR4412; White
|
|||||
POL CH FATMA DONNA CLT SAMANTINO POLONICA (F) PKR2979; Black & Silver
|
||||||
INT CH POL CH RUMBA AJOLBI SAMANTINO POLONICA (F) PKR26295; White
|
INT CH POL CH BILLY GBB SAMANTINO POLONICA (M) PKR11821; White
|
POL CH GRIM CANIS BARBATUS (M) 05/27/1998 PKR2733; Black & Silver
|
||||
POL CH BIERKA BRODATY KARZELEK (F) PKR25644; Black & Silver
|
||||||
INT CH POL CH JOLLY BIS SAMANTINO POLONICA (F) PKR12576; White
|
INT CH POL CH ALLEN SAMANTINO POLONICA (M) PKR4412; White
|
|||||
POL CH FATMA DONNA CLT SAMANTINO POLONICA (F) PKR2979; Black & Silver
|
||||||
INT CH FIN MVA EST MVA NOR MVA LTU MVA V-03 BALTV-05 EEV-03 BARTZAGA'S YALEN JIEVJA (F) 08/16/2001 FIN4013301; White
|
EST MVA LVA MVA LTU MVA RU MVA UKR MVA LVJV-01 EISERN TIME AFTER TIME (M) 09/15/2000 FIN1146401; White
|
INT CH FIN CH FIN MVA RUS CH EST MVA RU MVA POL MVA BALTV-00 RKFV WILDWOOD'S TIME WILL TELL (M) 02/11/1999 FIN2223500; White
|
West Acres Buddy Demitri (M) RM23279705; Salt & Pepper
|
West Acres Austin Classic (M) RM18383901; Black & Silver
|
Femrite's Austin Blanc (M) RM141331;
|
Luna's Perfect Dawson |
Lunas Classic Rosebud |
||||||
Woodhaven's Ebony Lexus (F) RM09990704; Black
|
||||||
West Acres Cricket (F) RM19501604; Salt & Pepper
|
Femrite's Austin Blanc (M) RM141331;
|
Luna's Perfect Dawson |
||||
Lunas Classic Rosebud |
||||||
Femrite's Mt St Kezia (F) RM13650305;
|
Walters' Blaksyl Demitri |
|||||
Femrite's Volcanic Ash |
||||||
West Acres Holly Drops (F) RM13186201; Salt & Pepper
|
Reverie's Peppy Maxwell (M) RB072973;
|
AM CH TEL-MO'S MR IMPRESSIVE (M) RA862986; Salt & Pepper
|
AM CH CHAR-MAR COPY CAT |
|||
Carolane's Annie Get Your Gun |
||||||
Domino's Little Mistress (F) RA726585; Salt & Pepper
|
AM CH RUEDESHEIM'S ENTREPENEUR |
|||||
Domino's Fancy Fresh Fannie |
||||||
Caspers Princess (F) RM03815401; White
|
Caspers Bandit (M) ;
|
|||||
Caspers Tar-Baby (F) ;
|
||||||
Wildwood's Eisern Preview To Future (F) FIN3051799; Black
|
Pepalfa's Wildwoods Andre (M) RM26792001; Black
|
CAN CH FIN CH SWE CH DNK CH NORDW-96 SEV-96 KELLY'S PEPALFAS SUPERMAN (M) RM13633003; Black
|
CAN CH BANDSMAN'S IMPRINT (M) 05/01/1990 RL972312; Black & Silver
|
AM CH CAN CH BANDSMAN'S NEWSPRINT |
||
AM CH JERRY O'S FUTURE SHOCK |
||||||
AM CH KELLY'S TAMAR'S BLAQUE MYSTIQUE (F) RL994398; Black
|
AM CH CAN CH BER CH MEX CH KELLY'S PEBWIN HALLALUJAH |
|||||
Charwin's Kelly's Geri |
||||||
DNK MVA SWE MVA MV-98 EUV-97 KBHV-97 ELLISON VOM BOMMERHOLZ (F) S1418797; White
|
DEU JCH LUX CH JACKY V BOMMERHOLZ (M) VDH93ZS10536; White
|
Jason Zce-Slu |
||||
HUN CH DEU CH VDH CH ITA CH YPSA V BOMMERHOLZ |
||||||
LUX CH MERCEDES V BOMMERHOLZ (F) VDH94ZS10607;
|
Rambo Vom Bommerholz |
|||||
HUN CH DEU CH ITA CH LUX CH ENGELCHEN V BOMMERHOLZ |
||||||
Pepalfa's Wildwoods Angel (F) RM26890501; Black
|
CAN CH FIN CH SWE CH DNK CH NORDW-96 SEV-96 KELLY'S PEPALFAS SUPERMAN (M) RM13633003; Black
|
CAN CH BANDSMAN'S IMPRINT (M) 05/01/1990 RL972312; Black & Silver
|
AM CH CAN CH BANDSMAN'S NEWSPRINT |
|||
AM CH JERRY O'S FUTURE SHOCK |
||||||
AM CH KELLY'S TAMAR'S BLAQUE MYSTIQUE (F) RL994398; Black
|
AM CH CAN CH BER CH MEX CH KELLY'S PEBWIN HALLALUJAH |
|||||
Charwin's Kelly's Geri |
||||||
DNK MVA SWE MVA MV-98 EUV-97 KBHV-97 ELLISON VOM BOMMERHOLZ (F) S1418797; White
|
DEU JCH LUX CH JACKY V BOMMERHOLZ (M) VDH93ZS10536; White
|
Jason Zce-Slu |
||||
HUN CH DEU CH VDH CH ITA CH YPSA V BOMMERHOLZ |
||||||
LUX CH MERCEDES V BOMMERHOLZ (F) VDH94ZS10607;
|
Rambo Vom Bommerholz |
|||||
HUN CH DEU CH ITA CH LUX CH ENGELCHEN V BOMMERHOLZ |
||||||
Yale Von Den Tasdorfer Wiesen (F) PSZ800112 FIN2302101; White
|
Orlanda vom Haus Margret (M) PSZ010880; White
|
DEU CH AMADEUS V HAUS MARGRET (M) PSZ010447; White
|
Jason Zce-Slu (M) CKSP000002 CKSP2; White
|
|||
Tina V Rhedaer Tor (F) PSZ010292; Black
|
Vico V Hinterhof (M) PSZ 52611; Black
|
DEU CH BOY V SUNGER |
||||
Elfi V D Drei Finken |
||||||
Olli V Rhedaer Tor (F) ; Black
|
Coco V Eckeloh |
|||||
Wicke V Rhedaer Tor |
||||||
DEU CH RONJA V HAUS MARGRET (F) PSZ010368; White
|
DEU CH MOGLI V BOMMERHOLZ (M) PSZ010304; White
|
|||||
Tina V Rhedaer Tor (F) PSZ010292; Black
|
Vico V Hinterhof (M) PSZ 52611; Black
|
DEU CH BOY V SUNGER |
||||
Elfi V D Drei Finken |
||||||
Olli V Rhedaer Tor (F) ; Black
|
Coco V Eckeloh |
|||||
Wicke V Rhedaer Tor |
||||||
Hanka Von Den Tasdorfer Wiesen (F) PSZ010709; White
|
||||||
Jade V Springinsfeld (F) PSZ010418; White
|
Igor Farwater (M) PKR003949; White
|
|||||
DEU CH PEGGY V HAUS MARGRET (F) PSZ010366; White
|
||||||