Pedigree of:
Eisern Red Schock (M) 04/29/2000 FIN3000500; Black |
|||||||
INT CH FIN MVA SWE MVA EST MVA LTU MVA RUS MVA BY MVA RUJV-96 EUR-97 RKFV BODYGUARD REZLARK (M) 07/15/1995 CMKU366495 RKF0000995 FIN3491199; Black
|
INT CH CZE CH LEEDOMAINE MINSTREL MAN OF MOLDAU (M) ; Black
|
CZE CH SKANSEN'S NISSEN OF CRAMEERSHA (M) 04/27/1989 KUSACF000155; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Black Trinket (F) 05/16/1977 RA363065; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||||
Walters' Smoke Ring |
|||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL (F) 08/03/1978 S465994; Black
|
AM CH GOUGH'S BICENTENNIAL BLACK CDX (M) 01/20/1976 RA282299; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Gough's Black Honey Of Knight |
|||||||
AM CH KELLY'S CASSANDREA XAN (F) 05/17/1973 RA079176; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Kelley's Fancy Nancy |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
|||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust (M) 04/22/1981 RA684611; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||
Walters' Black Trinket |
|||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL (F) 08/03/1978 S465994; Black
|
AM CH GOUGH'S BICENTENNIAL BLACK CDX |
||||||
AM CH KELLY'S CASSANDREA XAN |
|||||||
Skansen's Black Fay (F) 09/04/1981 RA691319; Black
|
|||||||
ZAF CH SKANSEN'S MY FAIR LADY OF LEEDOMAINE (F) 05/25/1988 KUSACE000220; Black
|
Skansen's Alfie (M) 03/22/1987 RB174092; Black & Silver
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD (M) 05/05/1983 RA854161; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID (M) 02/21/1982 RA754024; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S KAT BURGLAR |
||
AM CH RAMPAGE'S EXPRESSION |
|||||||
AM CH RO-SEAN'S MAIDEN WARRIOR (F) 12/26/1980 RA636556; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S REBEL WARRIOR |
||||||
Aljamar Fanny May |
|||||||
Blackheath's Silver Slippers (F) 05/02/1983 RA809382; Black & Silver
|
AM CH ALJAMAR HOT ICE CD (M) 07/24/1979 RA544465; Black & Silver
|
Jo-Mar's Magic Marker CD |
|||||
Aljamar Vanilla Frosting |
|||||||
Gough's Frosty Love Song (F) 10/31/1981 RA711111; Black & Silver
|
Gough's Frosted Knight CD |
||||||
Mandy Of Zumbrota |
|||||||
Windy Pines Crafty Lady P K (F) 12/03/1983 RA870074; Black & Silver
|
Sercatep's Boom Boom Of Rob-Hil (M) 04/27/1982 RA797551; Black & Silver
|
AM CH SERCATEP'S STRUT N PROUD (M) 04/17/1979 RA556623; Black & Silver
|
AM CH GLORY'S EAGER BEAVER |
||||
Sercatep's Kismet |
|||||||
Pine Needles Sercatep Pride (F) 06/24/1979 RA469141; Black & Silver
|
AM CH CAN CH TAMMASHANN'S TOWN STRUTTER |
||||||
Pine Needles Buff Of Xenia |
|||||||
Windy Pines Black Jezabell (F) 01/20/1983 RA841750; Black
|
Rob-Hil Frosted Onyx (M) 10/31/1981 RA721999; Black & Silver
|
||||||
Windy Pines Blackrush Miss (F) 09/21/1979 RA583113; Black
|
|||||||
Skansen's Jolanda (F) 06/16/1985 RM32727905 KUSARA976670; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
|||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
Schnuffy Schnopsnbourgh (F) 09/12/1982 RA771001; Black
|
Poppy Krups (M) 08/15/1979 RA708998; Salt & Pepper
|
Hoover's Major (M) 12/25/1974 ;
|
Hoover's Jim Dandy |
||||
Hoover's Marcella |
|||||||
Earl's Loving Babes (F) 08/04/1976 RA319987; Salt & Pepper
|
Gamms' Gunthar |
||||||
Reeses |
|||||||
Heidi Von Dittersgough (F) 05/13/1979 RA708979; Black
|
Ludwig Van Gough (M) 09/25/1976 RA376438; Black
|
Tammashann's Black Onyx |
|||||
Tiffany De Bourbon |
|||||||
Tasha Von Dittersdorf (F) 07/30/1978 RA500568; Black
|
Ludwig Van Gough |
||||||
Timber Topper Of Kornkreek |
|||||||
Janete Androis (F) 11/24/1991 CKS13029194; Black
|
INT CH CZE CH SVK CH POL CH CRI CH MATEUSZ Z ROGU OBFITOSCI (M) CKSP1094-9187; Black
|
POL CH LARRY V D MOOSHUTTEN (M) PKR55110; Black
|
|||||
Liza Arbeca (F) PKR48097; Black
|
Ami Z Luzycy (M) PKR.O-CXXIII-32042; Black
|
DEU CH FARRYL V ROHRTEICH (M) 07/22/1976 SPZ06208; Black
|
Dax V Rohrteich (M) 04/27/1973 SPZ05235; Black
|
||||
DEU CH ODETT V PODELSATZ (F) SPZ05396; Black
|
|||||||
Emma Bobby (F) ; Black
|
|||||||
Castina Prima Samantino Polonica (F) PKR39546; Black
|
POL CH BONGO OD ASI (M) PKR22410; Black
|
||||||
Cassi Nigeria (F) PKR30844; Black
|
|||||||
CZE CH ELIZABETH ANDROIS (F) 09/19/1988 CKSP881591; Black
|
Cil Kvent (M) CKSP1778284; Black
|
Erik Pekelny Vitr (M) ; Black
|
Baddy Tonvery (M) ; Black
|
||||
Asa Laskovsky Potok (F) CKSP 2; Black
|
|||||||
Brita Romance Marianek (F) ; Black
|
Andy Brylla (M) ;
|
||||||
Aina od Martinky (F) ;
|
|||||||
Adriana Androis (F) 01/06/1985 CKSP168588; Black
|
Ricco V D Reussenburg (M) PSZ59815; Black
|
GER CH AMIGO V TERZENBRUNN (M) PSZ54558; Black
|
|||||
Olla V D Reussenburg (F) PSZ55212; Black
|
|||||||
Chiquita Z Jasvy (F) 01/28/1982 ; Black
|
Borek Od Tri Tloustiku (M) ; Black
|
Trezsivari Nurmi (M) ; Black
|
Watel Hugo V D Nonnenhohle |
||||
Kocsorosi Astra |
|||||||
Jorga od Popovky (F) ; Black
|
Mecki V D Stadtmusikanten |
||||||
Enzi V Santa Lucia |
|||||||
Duna Z Hranicni Meze (F) ; Black
|
CZE CH ERIK Z JIVY (M) ; Black
|
Chrim Astronaut |
|||||
Ciki Kladenske Predmesti |
|||||||
Edina De-Luxe (F) Alva De-Luxe; Black
|
Gatto Standart |
||||||
Alva De-Luxe |
|||||||
Tsvet Nochi Flash Point (F) 05/21/1999 RKF1023639 FIN3032700; Black
|
INT CH FIN MVA LVA MVA EST MVA LTU MVA V-97 EEV-97 LTV-97 LVV-97 BLACK DROP TIMBERJACK (M) 03/20/1994 SF2229794; Black
|
FIN CH BLACK DROP PEPE (M) 05/20/1991 SF2145591; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK CEASAR (M) 01/23/1990 SF0707590; Black
|
FIN CH BLACK DROP KERMIT (M) 07/19/1988 SF2181788; Black
|
Impact's Prim'N Proper (M) 01/12/1987 S1799087; Black
|
INT CH SWE CH SKANSEN'S I'M FIXUS FLASHFIRE (M) 10/11/1984 ; Black
|
Walters' Black Thunder |
Skansen's Black Faxonia |
|||||||
SWE CH NOR CH IMPACT'S JUST FOR FUN (F) 01/01/1984 S1653884; Black
|
NORD CH IMPACT'S HANDY HUBERT |
||||||
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY DUB'L TRUB'L |
|||||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|||||
SWE CH FIXUS INKI-DINKI |
|||||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY |
|||||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA (F) 11/28/1985 SF30280A85; Black
|
Mirox Papapopper (M) S014880;
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
Mirox Nonova (F) S549477;
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER |
||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE (F) 06/21/1983 SF18117B83; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI |
|||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA (F) 03/15/1980 SF08785U80; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY |
|||||||
Black Drop Lorelei (F) 07/31/1989 SF2420389; Black
|
DEU CH GRISCHA V D NIERSAUVE (M) PSZ62814; Black
|
DEU CH ULF V. FILSENBERG (M) PSZ60084;
|
Ischwas V Winzerhausle (M) PSZ59116; Black
|
INT CH AUT CH CHE CH DEU CH MICRO V PATTANAIRA |
|||
Eijeijei V Winzerhausle |
|||||||
Kora V Filsenberg (F) ;
|
|||||||
DEU CH PEESKA V WINZERHAUSLE (F) PSZ061221;
|
Ischwas V Winzerhausle (M) PSZ59116; Black
|
INT CH AUT CH CHE CH DEU CH MICRO V PATTANAIRA |
|||||
Eijeijei V Winzerhausle |
|||||||
INT CH DEU CH KETTERLE V WINZERHAUSLE (F) PSK59762;
|
LUX CH DEU CH EIGUCK V WINZERHAUSLE |
||||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE |
|||||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
SWE CH FIXUS INKI-DINKI (F) 01/01/1982 S6194582; Black
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER |
||||||
SWE CH FIXUS FAI-FLY-HIGH |
|||||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI |
|||||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY (F) 09/08/1980 S873480; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
||||||
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY DUB'L TRUB'L |
|||||||
FIN CH BLACK DROP RIMPULA (F) 11/08/1991 SF4423691; Black
|
FIN MVA BLACK DROP NAPOLEON (M) 11/04/1990 SF3888090; Black
|
Malya Uimpy (M) LOI053563;
|
Malya Ebonite (M) LOI030105; Black
|
Malya Ebony (M) LOI008622; Black
|
Malya Quando |
||
Malya Lorelei |
|||||||
Malya Sheena (F) LOI021826; Black
|
Malya Alibi |
||||||
Malya Chiribiri |
|||||||
Malya Dilla (F) LOI027026; Black
|
Malya Ebony (M) LOI008622; Black
|
Malya Quando |
|||||
Malya Lorelei |
|||||||
Malya Skipper (F) LOI021827;
|
Malya Alibi |
||||||
Malya Chiribiri |
|||||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
SWE CH FIXUS INKI-DINKI (F) 01/01/1982 S6194582; Black
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER |
||||||
SWE CH FIXUS FAI-FLY-HIGH |
|||||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI |
|||||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY (F) 09/08/1980 S873480; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
||||||
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY DUB'L TRUB'L |
|||||||
Black Drop Irina Minizer (F) 08/20/1987 SF2384087; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
|||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy (F) 08/18/1974 AK04513; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night |
|||||||
SWE CH FIXUS INKI-DINKI (F) 01/01/1982 S6194582; Black
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER (M) 02/12/1976 S348577; Black
|
Juno V Immenhort |
|||||
ITA CH MALYA QUELLA |
|||||||
SWE CH FIXUS FAI-FLY-HIGH (F) 51181; Black
|
NORD CH MAXIMIN SMILING YANKEE |
||||||
Fixus Bacaril |
|||||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Echo |
|||||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI (F) 05/29/1978 RA465772; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY (F) 09/08/1980 S873480; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY DUB'L TRUB'L (F) 04/01/1976 S174378; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||||
Pickwick's GW Lady Be Good |
|||||||
INT CH FIN CH RUS CH MDA CH CHANTAL SENSATION REZLARK (F) 09/28/1996 RKF0001895; Black
|
INT CH DEU VDH CH VDH CH DEU CH EUSG ROYAL VAN DE HAVENSTAD (M) 07/13/1993 VDHPSZ067335; Black
|
Skansen's Playboy (M) 04/12/1991 RM1028206; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Trinket |
|||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL (F) 08/03/1978 S465994; Black
|
AM CH GOUGH'S BICENTENNIAL BLACK CDX |
||||||
AM CH KELLY'S CASSANDREA XAN |
|||||||
Spring-Along Black Kalin (F) 11/25/1986 RB112883; Black
|
AM CH SPRING-ALONG NIGHT RIDER CD (M) 12/03/1982 RN06998503; Salt & Pepper
|
AM CH SPRING-ALONG BLACK PONY (M) ; Black
|
AM CH ALJAMAR RABBIT PUNCH |
||||
Spring-Along Black Jasmine |
|||||||
Spring-Along Morning Glory (F) 04/01/1979 RA512503; Salt & Pepper
|
AM CH CAROLANE'S GANGBUSTER |
||||||
Spring-Along Rose |
|||||||
Spring-Along Black Violet (F) 03/15/1983 RA819732; Black
|
AM CH HAIG'S BLACK RENAISSANCE (M) 11/05/1977 RA414320; Black
|
Haig's Otello Of Winsor |
|||||
Haig's Musetta Of Winsor |
|||||||
AM CH SPRING-ALONG BLACK IRIS (F) ; Black
|
AM CH ALJAMAR RABBIT PUNCH |
||||||
Spring-Along Black Jasmine |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Ebony Moontide |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX (M) 01/01/1975 RA203417; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||
Kelley's Fancy Nancy |
|||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger (F) 03/23/1975 RA235877; Black & Silver
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Eyvaleska Anfiger |
|||||||
Nagaika V Rattlerhof (F) SHSB 316402; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Rosi V Immenhort (F) SHSB 269784; Black
|
Volker V Immenhort |
||||||
Cilly V Immenhort |
|||||||
Agata Rezlark (F) CKSKM32869497; Black
|
INT CH CZE CH LEEDOMAINE MINSTREL MAN OF MOLDAU (M) ; Black
|
CZE CH SKANSEN'S NISSEN OF CRAMEERSHA (M) 04/27/1989 KUSACF000155; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust |
||||||
Skansen's Black Fay |
|||||||
ZAF CH SKANSEN'S MY FAIR LADY OF LEEDOMAINE (F) 05/25/1988 KUSACE000220; Black
|
Skansen's Alfie (M) 03/22/1987 RB174092; Black & Silver
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD |
||||
Blackheath's Silver Slippers |
|||||||
Windy Pines Crafty Lady P K (F) 12/03/1983 RA870074; Black & Silver
|
Sercatep's Boom Boom Of Rob-Hil |
||||||
Windy Pines Black Jezabell |
|||||||
Skansen's Jolanda (F) 06/16/1985 RM32727905 KUSARA976670; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Schnuffy Schnopsnbourgh (F) 09/12/1982 RA771001; Black
|
Poppy Krups |
||||||
Heidi Von Dittersgough |
|||||||
Janete Androis (F) 11/24/1991 CKS13029194; Black
|
INT CH CZE CH SVK CH POL CH CRI CH MATEUSZ Z ROGU OBFITOSCI (M) CKSP1094-9187; Black
|
POL CH LARRY V D MOOSHUTTEN (M) PKR55110; Black
|
|||||
Liza Arbeca (F) PKR48097; Black
|
Ami Z Luzycy (M) PKR.O-CXXIII-32042; Black
|
DEU CH FARRYL V ROHRTEICH |
|||||
Emma Bobby |
|||||||
Castina Prima Samantino Polonica (F) PKR39546; Black
|
POL CH BONGO OD ASI |
||||||
Cassi Nigeria |
|||||||
CZE CH ELIZABETH ANDROIS (F) 09/19/1988 CKSP881591; Black
|
Cil Kvent (M) CKSP1778284; Black
|
Erik Pekelny Vitr (M) ; Black
|
Baddy Tonvery |
||||
Asa Laskovsky Potok |
|||||||
Brita Romance Marianek (F) ; Black
|
Andy Brylla |
||||||
Aina od Martinky |
|||||||
Adriana Androis (F) 01/06/1985 CKSP168588; Black
|
Ricco V D Reussenburg (M) PSZ59815; Black
|
GER CH AMIGO V TERZENBRUNN |
|||||
Olla V D Reussenburg |
|||||||
Chiquita Z Jasvy (F) 01/28/1982 ; Black
|
Borek Od Tri Tloustiku |
||||||
Duna Z Hranicni Meze |