Pedigree of:
D'Arne Lord Byron (M) 12/06/2002 FIN1254003; Black |
|||||
INT CH FIN CH BACKOUT'S CALYPSO (M) 12/31/1997 FIN1525898; Black
|
INT CH DEU CH VDH CH NLD CH WA-95 DERRICK V D BOETHEEREN (M) NHSB1962448; Black
|
INT CH BEL CH FRA CH LUX CH NDL CH OCUS POCUS VAN DE HAVENSTAD (M) 09/08/1990 ; Black
|
Magic-Night Van De Havenstad (M) LOSH 0613949; Black
|
Krummel Van De Havenstad (M) 11/18/1986 LOSH 568055; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT |
Hara V Cronsbach |
|||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler |
||||
Skansen's Black Imitation |
|||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||
Nagaika V Rattlerhof |
|||||
NLD CH NORA V D SPIKKE (F) NHSB1618274; Black & Silver
|
Faust Dunja V Voorne's Stam (M) ; Black & Silver
|
||||
Yssel V D Barockstadt (F) PSZ61972 NHSB1400395; Black
|
Krambas V Winzerhausle (M) PSZ59760; Black
|
LUX CH DEU CH EIGUCK V WINZERHAUSLE |
|||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE |
|||||
DEU CH TAPSI V D BAROCKSTADT (F) PSZ60883; Black
|
Ischwas V Winzerhausle |
||||
Hudelwisch V Winzerhausle |
|||||
FIN CH EST CH BACKOUT'S PRIVATE STORY (F) 12/26/1994 FIN1770795; Black
|
FIN CH EST CH BACKOUT'S INFERNO (M) 12/18/1993 SF1257894;
|
FIN CH EST CH PEACEMAKER'S BLACK QUATTRO (M) 12/16/1991 SF0255792; Black
|
FIN MVA PEACEMAKER'S BLACK ZEPHYR (M) 01/06/1990 SF0390890; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||
FIN CH FIN CH EUW-91 WOEZEL V D SPIKKE (F) 02/19/1990 SF2935490; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD |
||||
Woanne V Winzerhaeusel |
|||||
FIN CH OIDIN EMMANUEL (F) 12/04/1989 SF0391290; Black
|
FIN MVA REBELS CAPONE (M) 10/19/1984 SF25183384; Black
|
Walters' Black Symbol |
|||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE |
|||||
FIN MVA OIDIN CARAMBA (F) 04/02/1988 SF1533988; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK GRAFFITI |
||||
Rebels Elegant |
|||||
FIN MVA BACKOUT'S DEFINITION (F) 10/07/1992 SF3832292; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort |
||||
GBR CH MALYA TONGA |
|||||
FIN MVA BACKOUT'S ABSINTHE (F) 03/03/1991 SF0764391; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK BOOMERANG (M) 01/21/1989 SF0605889; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO |
|||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA |
|||||
FIN CH OIDIN EMMANUEL (F) 12/04/1989 SF0391290; Black
|
FIN MVA REBELS CAPONE |
||||
FIN MVA OIDIN CARAMBA |
|||||
D'Arne Dornroschen (F) 11/19/1999 FIN1139600; Black
|
FIN MVA EISERN ISEGRIM ION (M) 06/01/1997 FIN3230697; Black
|
FIN CH BLACK DROP PEPE (M) 05/20/1991 SF2145591; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK CEASAR (M) 01/23/1990 SF0707590; Black
|
FIN CH BLACK DROP KERMIT (M) 07/19/1988 SF2181788; Black
|
Impact's Prim'N Proper |
FIN CH BLACK DROP HANA |
|||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA (F) 11/28/1985 SF30280A85; Black
|
Mirox Papapopper |
||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE |
|||||
Black Drop Lorelei (F) 07/31/1989 SF2420389; Black
|
DEU CH GRISCHA V D NIERSAUVE (M) PSZ62814; Black
|
DEU CH ULF V. FILSENBERG |
|||
DEU CH PEESKA V WINZERHAUSLE |
|||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN |
||||
Praiz Kefi-Blackdrop |
|||||
INT CH FIN CH SWE CH EST CH EEW-99 EISERN EINEKLEINE ELSA (F) 09/18/1995 FIN4668195; Black
|
Black Drop Samuel (M) 02/24/1992 SF0887792; Black
|
Dino V D Barockstadt (M) PSZ63703; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN |
||
Praiz Kefi-Blackdrop |
|||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN |
||||
Praiz Kefi-Blackdrop |
|||||
FIN CH BLACK DROP TEKLA (F) 03/20/1994 SF2229994; Black
|
FIN CH BLACK DROP PEPE (M) 05/20/1991 SF2145591; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK CEASAR |
|||
Black Drop Lorelei |
|||||
FIN CH BLACK DROP RIMPULA (F) 11/08/1991 SF4423691; Black
|
FIN MVA BLACK DROP NAPOLEON |
||||
Black Drop Irina Minizer |
|||||
Alpats Su B's Honky Tonk Star (F) 07/29/1998 RM24824302 FIN1108500; Black
|
Amleht's Shining Star (M) RB213562; Salt & Pepper
|
AM CH GALAXY'S VICTORY PROMISE (M) RA941869; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PROMISSORY (M) 03/14/1981 RA686129; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PRIDE'S PROMISE |
|
AM CH PENLAN POWDER PUFF |
|||||
Galaxy's Touch Of Class (F) 01/06/1982 RA740713; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH PENLAN PETER GUNN |
||||
AM CH PENLAN PARAGON'S MUSIC MAKER |
|||||
Carefree's September Song (F) RB075276; Salt & Pepper
|
AM CH INT CH SOLE BAYE'S JOHN HENRY (M) 10/28/1983 RA875147; Salt & Pepper
|
AM CH TOMEI SUPER STAR |
|||
AM CH SOLE BAYE'S MISS MUSKET |
|||||
AM CH SOLE BAYE'S LAND-O-LUCY (F) 08/01/1985 RA005514; Salt & Pepper
|
AM CH DIMENSIONS OVER THE ROAD |
||||
AM CH SOLE BAYE'S TAMURE |
|||||
Su B's Whole Lotta Lovin (F) RM18267303; Black
|
The Midnite Smoocher (M) RM10054601; Black
|
Kelly's Valleyhaus Nite Moves (M) RM06493703; Black
|
AM CH KELLY'S JOLEE'S JET STREAM |
||
AM CH KELLY'S JOLEE'S LIZA JANE |
|||||
Gun Tag Sadie Linz (F) ; Salt & Pepper
|
|||||
Su B's Louisiana Purchase (F) RM13470202; Black
|
Phil Adore's Magnum Of Ryewind (M) ; Black
|
||||
Ryewind Whistlin Dixie (F) RM04222102; Salt & Pepper
|
|||||