Pedigree of:
UKR CH DARBI FON BELING (F) 04/08/2001 UKU00086502; Black |
|||||||
INT CH EST CH FIN CH RUS CH ROU CH UKR CH LUX CH LTU CH BLR CH MV-01 BALTW-00 EUW-00 BALTU CH EUW-01 FINW-01 BALTW-03 EUW-03 PT CH RKFV GLORIS KISS IN THE RING (M) 07/27/1999 RKF1054706; Black
|
INT CH EST CH LTU CH UKR CH RUS CH XMAS V D HAVENSTAD (M) 06/05/1998 LOSH825428; Black
|
INT CH EST CH FRA CH RUS CH UKR CH NLD CH LUX CH BEL CH UNIVER V D HAVENSTAD (M) 07/18/1986 LOSH783471; Black
|
POL CH O'NEAL VAN DE HAVENSTAD (M) LOSH651712; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD (M) 12/02/1987 LOSH605236; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Nagaika V Rattlerhof |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD (M) 12/09/1976 RA38867; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
Abiqua Lily Of The Valley (F) 10/01/1980 RA647129; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS STAND OUT |
||||||
Abiqua Dare To Be Different |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust |
||||||
Skansen's Black Fay |
|||||||
INT CH BEL CH FRA CH LUX CH NDL CH OPIUM VAN DE HAVENSTAD (F) ; Black
|
Magic Night Van De Havenstad (M) LOSH613949; Black
|
CIB FRA CH FIN CH SEW CH MAR CH NLD CH ITA CH BEL CH KRUMMEL VD HAVENSTAD (M) 11/18/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE |
||||||
Tessa V Cronsbach |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD |
|||||
Abiqua Lily Of The Valley |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder |
||||||
Skansen's Black Heide |
|||||||
Nancy Van De Havenstad (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Nagaika V Rattlerhof (F) SHSB 316402; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Rosi V Immenhort |
|||||||
INT CH LUX CH NDL CH UPTOP VAN DE HAVENSTAD (F) 04/17/1996 LOSH77061; Black
|
POL CH O'NEAL VAN DE HAVENSTAD (M) LOSH651712; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD (M) 12/02/1987 LOSH605236; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Nagaika V Rattlerhof |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD (M) 12/09/1976 RA38867; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
Abiqua Lily Of The Valley (F) 10/01/1980 RA647129; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS STAND OUT |
||||||
Abiqua Dare To Be Different |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust |
||||||
Skansen's Black Fay |
|||||||
INT CH LUX CH NLD CH BEL CH WW91 MINI VAN DE HAVENSTAD (F) 09/03/1988 LOSH614990; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
|||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
INT CH FRA CH FIN CH NLD CH ITA CH BEL CH JEBEMA'S BLACK DEBUTANTE (F) 12/09/1985 RB008206; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK (M) 04/20/1983 RA829289; Black
|
Rob-Hil Mr Merlyn Black Magic |
||||
Jebema's Black Aruba |
|||||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal (F) 06/17/1982 RA772500; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
||||||
Pfaff-Hills Black Cameo |
|||||||
Jebema's Midnight Mariah (F) 05/02/1983 RA866330; Black
|
AM CH JEBEMA-ROBHIL EBONY MARQUIS (M) 06/17/1982 RA793715; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
|||||
Pfaff-Hills Black Cameo |
|||||||
Kelly's Black Jebema Kirste (F) 12/20/1978 RA520984; Black
|
Jebema's Black Be Nimble |
||||||
AM CH KELLY'S EBONY DYN-O-MITE |
|||||||
RUS CH BLR CH RKFV BON VOYAGE V D SPIKKE (F) NHSB2091324 RKF0001924; Black
|
INT CH DEU VDH CH VDH CH DEU CH EUSG ROYAL VAN DE HAVENSTAD (M) 07/13/1993 VDHPSZ067335; Black
|
Skansen's Playboy (M) 04/12/1991 RM1028206; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Trinket |
|||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL (F) 08/03/1978 S465994; Black
|
AM CH GOUGH'S BICENTENNIAL BLACK CDX |
||||||
AM CH KELLY'S CASSANDREA XAN |
|||||||
Spring-Along Black Kalin (F) 11/25/1986 RB112883; Black
|
AM CH SPRING-ALONG NIGHT RIDER CD (M) 12/03/1982 RN06998503; Salt & Pepper
|
AM CH SPRING-ALONG BLACK PONY (M) ; Black
|
AM CH ALJAMAR RABBIT PUNCH |
||||
Spring-Along Black Jasmine |
|||||||
Spring-Along Morning Glory (F) 04/01/1979 RA512503; Salt & Pepper
|
AM CH CAROLANE'S GANGBUSTER |
||||||
Spring-Along Rose |
|||||||
Spring-Along Black Violet (F) 03/15/1983 RA819732; Black
|
AM CH HAIG'S BLACK RENAISSANCE (M) 11/05/1977 RA414320; Black
|
Haig's Otello Of Winsor |
|||||
Haig's Musetta Of Winsor |
|||||||
AM CH SPRING-ALONG BLACK IRIS (F) ; Black
|
AM CH ALJAMAR RABBIT PUNCH |
||||||
Spring-Along Black Jasmine |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Ebony Moontide |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX (M) 01/01/1975 RA203417; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||
Kelley's Fancy Nancy |
|||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger (F) 03/23/1975 RA235877; Black & Silver
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Eyvaleska Anfiger |
|||||||
Nagaika V Rattlerhof (F) SHSB 316402; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Rosi V Immenhort (F) SHSB 269784; Black
|
Volker V Immenhort |
||||||
Cilly V Immenhort |
|||||||
Magic V D Spikke (F) 05/24/1992 NHSB1825320; Black
|
Nobleman Van De Havenstad (M) LOSH637328; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD (M) 12/02/1987 LOSH605236; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Nagaika V Rattlerhof |
|||||||
INT CH FRA CH FIN CH NLD CH ITA CH BEL CH JEBEMA'S BLACK DEBUTANTE (F) 12/09/1985 RB008206; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK (M) 04/20/1983 RA829289; Black
|
Rob-Hil Mr Merlyn Black Magic |
||||
Jebema's Black Aruba |
|||||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal (F) 06/17/1982 RA772500; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
||||||
Pfaff-Hills Black Cameo |
|||||||
Jebema's Midnight Mariah (F) 05/02/1983 RA866330; Black
|
AM CH JEBEMA-ROBHIL EBONY MARQUIS (M) 06/17/1982 RA793715; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
|||||
Pfaff-Hills Black Cameo |
|||||||
Kelly's Black Jebema Kirste (F) 12/20/1978 RA520984; Black
|
Jebema's Black Be Nimble |
||||||
AM CH KELLY'S EBONY DYN-O-MITE |
|||||||
Judith V D Spikke (F) 08/07/1987 NHSB1556232; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Ebony Moontide |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
Yssel V D Barockstadt (F) PSZ61972 NHSB1400395; Black
|
Krambas V Winzerhausle (M) PSZ59760; Black
|
LUX CH DEU CH EIGUCK V WINZERHAUSLE (M) PSZ57798; Black
|
|||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE |
|||||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE (F) PSK55641; Black
|
Lord V Bartel |
||||||
Nina V Syrgenstein |
|||||||
DEU CH TAPSI V D BAROCKSTADT (F) PSZ60883; Black
|
Ischwas V Winzerhausle (M) PSZ59116; Black
|
INT CH AUT CH CHE CH DEU CH MICRO V PATTANAIRA |
|||||
Eijeijei V Winzerhausle |
|||||||
Hudelwisch V Winzerhausle (F) PSZ59043; Black
|
Izon V D Feuerhand |
||||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE |
|||||||
MDA CH SANTA KNYRYS ESENIJA (F) 02/03/1996 RKF0002227; Black & Silver
|
INT CH UKR CH RUS CH GARY VULKAN (M) 07/28/1993 RKF0000967; Black & Silver
|
INT CH SR CH SVK CH ALAIN DELON-NA SCEDIR (M) ; Black & Silver
|
ITA CH FELDMAR SCEDIR MIDNITE DREAM NA (M) 08/02/1988 LOIDS094029; Black & Silver
|
AM CH FELDMAR NIGHTSHADE (M) 01/16/1984 RA864234; Black & Silver
|
AM CH SUELEN RINGLEADER (M) 04/16/1982 RA749488; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH ALJAMAR TOMMY GUN (M) 05/30/1974 AK84152; Black
|
INT CH ITA CH MALYA GUNTER |
Kingsor's Last Summer |
|||||||
Suelen Angel Puff (F) 11/15/1980 RA655867; Salt & Pepper
|
AM CH ALJAMAR HOT ICE CD |
||||||
AM CH ALJAMAR DIAMOND LIL |
|||||||
Suelen Snow Fantasy (F) 05/13/1982 AKCSBRA729202 A729202; Black & Silver
|
Jo-Mar's Magic Marker CD (M) 01/01/1974 RA188876; Black & Silver
|
AM CH JO-MAR'S BRIC-A-BRAC |
|||||
Jo-Mar's Jessica Too |
|||||||
Feldmar Hopscotch (F) 09/30/1980 RA615930; Black & Silver
|
AM CH ALJAMAR HOT ICE CD |
||||||
Feld's Segelschitten |
|||||||
Feldmar Midnight Lace (F) 01/01/1986 RB37062; Black & Silver
|
AM CH BDA CH FELDMAR NIGHT REVELER (M) 05/07/1985 RA979162; Black & Silver
|
AM CH FELDMAR NIGHTSHADE (M) 01/16/1984 RA864234; Black & Silver
|
AM CH SUELEN RINGLEADER |
||||
Suelen Snow Fantasy |
|||||||
Feldmar Snow Drop (F) 08/01/1983 RA832930; Black & Silver
|
AM CH SUELEN SNOW FLURRY CD CGC |
||||||
Suelen Lady Of Greentree |
|||||||
Feldmar Snow Angel (F) 06/26/1984 RA899726; Black & Silver
|
AM CH SUELEN FELDMAR SNOWMOBILE (M) RA868116; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID |
|||||
Suelen Tammy Gun |
|||||||
Feldmar Galewood Snow Storm CDX (F) 05/13/1982 RA753840; Black & Silver
|
Jo-Mar's Magic Marker CD |
||||||
Feldmar Hopscotch |
|||||||
INT CH SCEDIR HYDRA (F) LOIVC052986; Black & Silver
|
Nikolas Bar-Luz (M) LOI037472; Black & Silver
|
ISR CH TITIAN ANFIGER (M) 04/23/1982 RA729968; Black & Silver
|
AM CH KELLY'S EBONY SILVER LINING (M) 03/02/1980 RA576923 LOI576923; Black & Silver
|
AM CH CAN CH BRZ CH KELLY'S KE EBONY SHOWSTOPPER |
|||
Kelly's Ebony Only Of Jo-Mar |
|||||||
Leska Anfiger (F) RA444526; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Talma Bar-Luz (F) ISBR33735; Black & Silver
|
|||||||
Malya Starlight (F) LOIVC013439; Black & Silver
|
INT CH DEANSGATE MISTER PRESIDENT (M) 11/17/1970 LO03390; Salt & Pepper
|
AM GCH ZAF CH BUFFELS ALL AMERICAN BOY OF DEANSGATE (M) 11/23/1969 KCSB 2214BE; Salt & Pepper
|
AM CH TRAVELMOR'S FANTAZIO |
||||
Riversedge Petite Pebbles |
|||||||
Bearded Lady Of Deansgate (F) LO33405; Salt & Pepper
|
Deansgate Hurry On |
||||||
Deansgate Spinning Jenny |
|||||||
Eastwight Starlight (F) 08/22/1972 LOIVC012858; Salt & Pepper
|
GBR CH ROWNHAM'S BATMAN (M) 07/03/1966 KCSB 2214BA; Salt & Pepper
|
GBR CH GOSMORE OPENING BATSMAN |
|||||
GBR CH EASTWIGHT SEA-MUSIC |
|||||||
Eastwight Sea-Fantasia (F) 10/01/1970 ; Salt & Pepper
|
AM CH TRAVELMOR'S FANTAZIO |
||||||
GBR CH EASTWIGHT SEA-FANTASY |
|||||||
Cathy Vulkan (F) CKSP112193; Black & Silver
|
INT CH DEU CH ITA CH LUX CH MCO MVA DAVY CROCKETT'S SCEDIR (M) LOIAL074473; Black & Silver
|
ISR CH TITIAN ANFIGER (M) 04/23/1982 RA729968; Black & Silver
|
AM CH KELLY'S EBONY SILVER LINING (M) 03/02/1980 RA576923 LOI576923; Black & Silver
|
AM CH CAN CH BRZ CH KELLY'S KE EBONY SHOWSTOPPER (M) 04/21/1978 RA445260; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
||
Cayla's Sugarbabe |
|||||||
Kelly's Ebony Only Of Jo-Mar (F) 11/20/1975 F0095494F; Black
|
Jo-Mar's Magic Marker CD |
||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night |
|||||||
Leska Anfiger (F) RA444526; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX (M) 01/01/1975 RA203417; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
Kelley's Fancy Nancy |
|||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger (F) 03/23/1975 RA235877; Black & Silver
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Eyvaleska Anfiger |
|||||||
INT CH SCEDIR JINSENG NA (F) 03/06/1986 LOI052916; Black & Silver
|
INT CH ITA MVA PECTUS MICKEY MOUSE (M) 03/26/1985 SF15090A85; Black & Silver
|
INT CH SWE CH LUTZ V D STEINHAGER HEIDE (M) 10/14/1982 SF09646383; Black & Silver
|
DEU CH QUENNY V D STEINHAGER HEIDE |
||||
Nanett V D Steinhager Heide |
|||||||
INT CH FIN MVA SWE MVA TRIXER NEXT STAR (F) 01/05/1982 SF05713D82; Black & Silver
|
INT CH POHJ MVA PMV-82 TRIXER INTERNATIONAL |
||||||
INT CH FIN CH NOR CH SWE CH SCHNAUZI'S MELISSA |
|||||||
INT CH ITA CH SABINA BAR-LUZ (F) LOIVC037471; Black & Silver
|
ISR CH TITIAN ANFIGER (M) 04/23/1982 RA729968; Black & Silver
|
AM CH KELLY'S EBONY SILVER LINING |
|||||
Leska Anfiger |
|||||||
ISR MVA EMANUELA BAR-LUZ (F) ISBR31118A;
|
ISR CH GEELONG DANDY |
||||||
ISR CH AMINA BAL DAR |
|||||||
INT CH FUNNY OD UHLOBARONU (F) ; Black & Silver
|
DEU CH ROMY OD POPOVKY (M) CKSP2798082; Black & Silver
|
Pistolet V Finsterwald (M) CKSP 162-787880; Black & Silver
|
GBR CH CHATIFA BAR LUZ (M) SHSB85777; Black & Silver
|
Gough's Frosted Blackjack |
|||
Iris Bar Luz |
|||||||
Schnauzi's Kokette (F) 05/20/1976 SHSB576; Black & Silver
|
INT CH CHE CH SCHNAUZI'S PEYWACKET |
||||||
Klondaikes Sarah |
|||||||
Carka Z Perstatu (F) CKSP 537980; Black & Silver
|
Antis od Uhlobaronu (M) CSHPK 1607374;
|
Dick Z Frystacke Skalky CS |
|||||
GBR CH ANETA ZE STARYCH TULAKU |
|||||||
Aida Z Perstatu (F) ;
|
Arbi Z Taborskych Horek |
||||||
Carka Z Marusky |
|||||||
Cita Od Uhlobaronu (F) ; Black & Silver
|
GBR CH RAMDAM'S ALDE (M) ; Black & Silver
|
||||||
GBR CH ANETA ZE STARYCH TULAKU (F) CSHPK 63/74/76; Black & Silver
|
|||||||
Gabella O-Lja-Lja (F) 03/02/1993 RKF000198; Black & Silver
|
INT CH EST CH RUS CH UKR CH GEO CH BLR CH CID VULKAN (M) 01/01/1991 RKF0000964; Black & Silver
|
INT CH DEU CH ITA CH LUX CH MCO MVA DAVY CROCKETT'S SCEDIR (M) LOIAL074473; Black & Silver
|
ISR CH TITIAN ANFIGER (M) 04/23/1982 RA729968; Black & Silver
|
AM CH KELLY'S EBONY SILVER LINING (M) 03/02/1980 RA576923 LOI576923; Black & Silver
|
AM CH CAN CH BRZ CH KELLY'S KE EBONY SHOWSTOPPER (M) 04/21/1978 RA445260; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|
Cayla's Sugarbabe |
|||||||
Kelly's Ebony Only Of Jo-Mar (F) 11/20/1975 F0095494F; Black
|
Jo-Mar's Magic Marker CD |
||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night |
|||||||
Leska Anfiger (F) RA444526; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX (M) 01/01/1975 RA203417; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
Kelley's Fancy Nancy |
|||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger (F) 03/23/1975 RA235877; Black & Silver
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Eyvaleska Anfiger |
|||||||
INT CH SCEDIR JINSENG NA (F) 03/06/1986 LOI052916; Black & Silver
|
INT CH ITA MVA PECTUS MICKEY MOUSE (M) 03/26/1985 SF15090A85; Black & Silver
|
INT CH SWE CH LUTZ V D STEINHAGER HEIDE (M) 10/14/1982 SF09646383; Black & Silver
|
DEU CH QUENNY V D STEINHAGER HEIDE |
||||
Nanett V D Steinhager Heide |
|||||||
INT CH FIN MVA SWE MVA TRIXER NEXT STAR (F) 01/05/1982 SF05713D82; Black & Silver
|
INT CH POHJ MVA PMV-82 TRIXER INTERNATIONAL |
||||||
INT CH FIN CH NOR CH SWE CH SCHNAUZI'S MELISSA |
|||||||
INT CH ITA CH SABINA BAR-LUZ (F) LOIVC037471; Black & Silver
|
ISR CH TITIAN ANFIGER (M) 04/23/1982 RA729968; Black & Silver
|
AM CH KELLY'S EBONY SILVER LINING |
|||||
Leska Anfiger |
|||||||
ISR MVA EMANUELA BAR-LUZ (F) ISBR31118A;
|
ISR CH GEELONG DANDY |
||||||
ISR CH AMINA BAL DAR |
|||||||
INT CH FUNNY OD UHLOBARONU (F) ; Black & Silver
|
DEU CH ROMY OD POPOVKY (M) CKSP2798082; Black & Silver
|
Pistolet V Finsterwald (M) CKSP 162-787880; Black & Silver
|
GBR CH CHATIFA BAR LUZ (M) SHSB85777; Black & Silver
|
Gough's Frosted Blackjack |
|||
Iris Bar Luz |
|||||||
Schnauzi's Kokette (F) 05/20/1976 SHSB576; Black & Silver
|
INT CH CHE CH SCHNAUZI'S PEYWACKET |
||||||
Klondaikes Sarah |
|||||||
Carka Z Perstatu (F) CKSP 537980; Black & Silver
|
Antis od Uhlobaronu (M) CSHPK 1607374;
|
Dick Z Frystacke Skalky CS |
|||||
GBR CH ANETA ZE STARYCH TULAKU |
|||||||
Aida Z Perstatu (F) ;
|
Arbi Z Taborskych Horek |
||||||
Carka Z Marusky |
|||||||
Cita Od Uhlobaronu (F) ; Black & Silver
|
GBR CH RAMDAM'S ALDE (M) ; Black & Silver
|
||||||
GBR CH ANETA ZE STARYCH TULAKU (F) CSHPK 63/74/76; Black & Silver
|
|||||||
Ljalja Chornaja Yuna (F) MGOLS28469; Black & Silver
|
Mekong Yuna (M) 02/15/1984 MGOLS18341; Black & Silver
|
Zaichik (M) RKF00538; Salt & Pepper
|
Atom Z Mali Lord (M) CKS134171; Salt & Pepper
|
||||
Baty Z Kat Pol (F) 05/02/1974 ; Salt & Pepper
|
Akim Z Chrudimskych Lesu (M) ; Black
|
||||||
Bianca Z Ja-Ho (F) ; Salt & Pepper
|
|||||||
Astra Z Jasna (F) CKS15880; Salt & Pepper
|
Ben Z Staryh Tulaku (M) CKS1257780; Salt & Pepper
|
||||||
Astra Z Dalnigo Sedlize (F) CKS167889; Salt & Pepper
|
|||||||
Astra Z Jasna (F) CKS15880; Salt & Pepper
|
Ben Z Staryh Tulaku (M) CKS1257780; Salt & Pepper
|
||||||
Astra Z Dalnigo Sedlize (F) CKS167889; Salt & Pepper
|
|||||||