Pedigree of:
Zornoi Princes (F) 04/26/2002 ; Black |
|||||||
FIN CH EST CH NORDW-01 TMAVI KNIR KONSUL (M) 03/12/1999 FIN1770900; Black
|
INT CH EST CH RUS CH FIN CH BLR CH V-99 RKFV CONSUELO FANTOM REZLARK (M) RKF0002362; Black
|
INT CH DEU VDH CH VDH CH DEU CH EUSG ROYAL VAN DE HAVENSTAD (M) 07/13/1993 VDHPSZ067335; Black
|
Skansen's Playboy (M) 04/12/1991 RM1028206; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Trinket |
|||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL (F) 08/03/1978 S465994; Black
|
AM CH GOUGH'S BICENTENNIAL BLACK CDX |
||||||
AM CH KELLY'S CASSANDREA XAN |
|||||||
Spring-Along Black Kalin (F) 11/25/1986 RB112883; Black
|
AM CH SPRING-ALONG NIGHT RIDER CD (M) 12/03/1982 RN06998503; Salt & Pepper
|
AM CH SPRING-ALONG BLACK PONY (M) ; Black
|
AM CH ALJAMAR RABBIT PUNCH |
||||
Spring-Along Black Jasmine |
|||||||
Spring-Along Morning Glory (F) 04/01/1979 RA512503; Salt & Pepper
|
AM CH CAROLANE'S GANGBUSTER |
||||||
Spring-Along Rose |
|||||||
Spring-Along Black Violet (F) 03/15/1983 RA819732; Black
|
AM CH HAIG'S BLACK RENAISSANCE (M) 11/05/1977 RA414320; Black
|
Haig's Otello Of Winsor |
|||||
Haig's Musetta Of Winsor |
|||||||
AM CH SPRING-ALONG BLACK IRIS (F) ; Black
|
AM CH ALJAMAR RABBIT PUNCH |
||||||
Spring-Along Black Jasmine |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Ebony Moontide |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX (M) 01/01/1975 RA203417; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||
Kelley's Fancy Nancy |
|||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger (F) 03/23/1975 RA235877; Black & Silver
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Eyvaleska Anfiger |
|||||||
Nagaika V Rattlerhof (F) SHSB 316402; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Rosi V Immenhort (F) SHSB 269784; Black
|
Volker V Immenhort |
||||||
Cilly V Immenhort |
|||||||
Agata Rezlark (F) CKSKM32869497; Black
|
INT CH CZE CH LEEDOMAINE MINSTREL MAN OF MOLDAU (M) ; Black
|
CZE CH SKANSEN'S NISSEN OF CRAMEERSHA (M) 04/27/1989 KUSACF000155; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust |
||||||
Skansen's Black Fay |
|||||||
ZAF CH SKANSEN'S MY FAIR LADY OF LEEDOMAINE (F) 05/25/1988 KUSACE000220; Black
|
Skansen's Alfie (M) 03/22/1987 RB174092; Black & Silver
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD |
||||
Blackheath's Silver Slippers |
|||||||
Windy Pines Crafty Lady P K (F) 12/03/1983 RA870074; Black & Silver
|
Sercatep's Boom Boom Of Rob-Hil |
||||||
Windy Pines Black Jezabell |
|||||||
Skansen's Jolanda (F) 06/16/1985 RM32727905 KUSARA976670; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Schnuffy Schnopsnbourgh (F) 09/12/1982 RA771001; Black
|
Poppy Krups |
||||||
Heidi Von Dittersgough |
|||||||
Janete Androis (F) 11/24/1991 CKS13029194; Black
|
INT CH CZE CH SVK CH POL CH CRI CH MATEUSZ Z ROGU OBFITOSCI (M) CKSP1094-9187; Black
|
POL CH LARRY V D MOOSHUTTEN (M) PKR55110; Black
|
|||||
Liza Arbeca (F) PKR48097; Black
|
Ami Z Luzycy (M) PKR.O-CXXIII-32042; Black
|
DEU CH FARRYL V ROHRTEICH |
|||||
Emma Bobby |
|||||||
Castina Prima Samantino Polonica (F) PKR39546; Black
|
POL CH BONGO OD ASI |
||||||
Cassi Nigeria |
|||||||
CZE CH ELIZABETH ANDROIS (F) 09/19/1988 CKSP881591; Black
|
Cil Kvent (M) CKSP1778284; Black
|
Erik Pekelny Vitr (M) ; Black
|
Baddy Tonvery |
||||
Asa Laskovsky Potok |
|||||||
Brita Romance Marianek (F) ; Black
|
Andy Brylla |
||||||
Aina od Martinky |
|||||||
Adriana Androis (F) 01/06/1985 CKSP168588; Black
|
Ricco V D Reussenburg (M) PSZ59815; Black
|
GER CH AMIGO V TERZENBRUNN |
|||||
Olla V D Reussenburg |
|||||||
Chiquita Z Jasvy (F) 01/28/1982 ; Black
|
Borek Od Tri Tloustiku |
||||||
Duna Z Hranicni Meze |
|||||||
INT CH EST CH RUS CH FIN CH FIN CH EST CH LVA CH RUS CH BLR CH LVA CH BLR CH MV-98 LVV-98 RKFV TMAVI KNIR VOLLI (F) FIN4461803; Black
|
INT CH FIN MVA SWE MVA EST MVA LTU MVA RUS MVA BY MVA RUJV-96 EUR-97 RKFV BODYGUARD REZLARK (M) 07/15/1995 CMKU366495 RKF0000995 FIN3491199; Black
|
INT CH CZE CH LEEDOMAINE MINSTREL MAN OF MOLDAU (M) ; Black
|
CZE CH SKANSEN'S NISSEN OF CRAMEERSHA (M) 04/27/1989 KUSACF000155; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust |
||||||
Skansen's Black Fay |
|||||||
ZAF CH SKANSEN'S MY FAIR LADY OF LEEDOMAINE (F) 05/25/1988 KUSACE000220; Black
|
Skansen's Alfie (M) 03/22/1987 RB174092; Black & Silver
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD |
||||
Blackheath's Silver Slippers |
|||||||
Windy Pines Crafty Lady P K (F) 12/03/1983 RA870074; Black & Silver
|
Sercatep's Boom Boom Of Rob-Hil |
||||||
Windy Pines Black Jezabell |
|||||||
Skansen's Jolanda (F) 06/16/1985 RM32727905 KUSARA976670; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Schnuffy Schnopsnbourgh (F) 09/12/1982 RA771001; Black
|
Poppy Krups |
||||||
Heidi Von Dittersgough |
|||||||
Janete Androis (F) 11/24/1991 CKS13029194; Black
|
INT CH CZE CH SVK CH POL CH CRI CH MATEUSZ Z ROGU OBFITOSCI (M) CKSP1094-9187; Black
|
POL CH LARRY V D MOOSHUTTEN (M) PKR55110; Black
|
|||||
Liza Arbeca (F) PKR48097; Black
|
Ami Z Luzycy (M) PKR.O-CXXIII-32042; Black
|
DEU CH FARRYL V ROHRTEICH |
|||||
Emma Bobby |
|||||||
Castina Prima Samantino Polonica (F) PKR39546; Black
|
POL CH BONGO OD ASI |
||||||
Cassi Nigeria |
|||||||
CZE CH ELIZABETH ANDROIS (F) 09/19/1988 CKSP881591; Black
|
Cil Kvent (M) CKSP1778284; Black
|
Erik Pekelny Vitr (M) ; Black
|
Baddy Tonvery |
||||
Asa Laskovsky Potok |
|||||||
Brita Romance Marianek (F) ; Black
|
Andy Brylla |
||||||
Aina od Martinky |
|||||||
Adriana Androis (F) 01/06/1985 CKSP168588; Black
|
Ricco V D Reussenburg (M) PSZ59815; Black
|
GER CH AMIGO V TERZENBRUNN |
|||||
Olla V D Reussenburg |
|||||||
Chiquita Z Jasvy (F) 01/28/1982 ; Black
|
Borek Od Tri Tloustiku |
||||||
Duna Z Hranicni Meze |
|||||||
Velda Zainis Teufel (F) RKF0001225;
|
Cent Win-Lin (M) RKF0001009;
|
DEU CH ESCORT FARWATER (M) ; White
|
|||||
Betsi Od Srebrnej Fali (F) PKR54376;
|
Clinius Alfa Samantino Polonica (M) PKR38711;
|
||||||
Bryza Z Luzy Cy (F) PKR33730;
|
|||||||
Kerri Raizend Teufel (F) RKFR0003166;
|
De Lir Kaldi Schwarz (M) ;
|
||||||
Dilli Raizend Teufel (F) ;
|
|||||||
Zornoi Celinda (F) 05/11/1998 FIN2742198; Black
|
Minore Nixon (M) 07/18/1987 SF2044787; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING (M) 03/21/1971 R887023; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S FIRST STAGE |
AM CH SKY ROCKET'S UPSTART |
|||||||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING (F) 01/12/1971 R863821; Salt & Pepper
|
AM CH LADDIN OF ARADOR |
||||||
AM CH ORBIT'S LIFT OFF CDX |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland |
||||||
Walker's Miss Fortune |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Black Out (F) 08/29/1974 AK70210; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||||||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland (M) ;
|
Griffin's Woody Of Woodland |
|||||
Melody Of Woodland Place |
|||||||
Walker's Miss Fortune (F) 09/25/1972 RA001833; Black
|
Griffin's Woody Of Woodland |
||||||
Walker's Whiskers II |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
|||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Black Out (F) 08/29/1974 AK70210; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||||||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Walters' Ebony Moontide (F) 08/15/1977 RA384362; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
|||||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Midnight Shadow (F) 01/27/1975 RA194439; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||||||
Cinderella Von Heldenstein |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove (M) NHSB662951; Black
|
Racker V Alwinenhorst |
||||
Brigite V Gyldenlove |
|||||||
Quiny V Gyldenlove (F) NH79638;
|
Falk V Immenhort |
||||||
Femke V Gyldenlove |
|||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA (F) 06/21/1983 SF18112683; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI |
|||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA (F) 03/15/1980 SF08785U80; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY |
|||||||
Minore Desdemona (F) 04/03/1984 SF04913784; Black
|
FIN CH IMPACT'S HE-MAN HECTOR (M) 05/12/1982 SF23324G82; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Gough's Ebony Echo (F) 12/10/1969 R770841; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S SILVER FRANCHISE CD |
||||||
Wynncliff Blacque Bianca |
|||||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI (F) 05/29/1978 RA465772; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX (M) 01/01/1975 RA203417; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
Kelley's Fancy Nancy |
|||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger (F) 03/23/1975 RA235877; Black & Silver
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Eyvaleska Anfiger |
|||||||
NOR CH SWE CH IMPACT'S AFTER-ALL (F) S621078; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
||||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy (F) 08/18/1974 AK04513; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night |
|||||||
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY DUB'L TRUB'L (F) 04/01/1976 S174378; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
|||||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Pickwick's GW Lady Be Good (F) 08/04/1974 AK86000; Black
|
Gough's Ebony Rock Of Echo Hill |
||||||
Gough's Ebony Bit O'Honey |
|||||||
Minore Viva (F) 09/26/1982 SF04318D82; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
|||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy (F) 08/18/1974 AK04513; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night |
|||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort (M) LOI9077; Black
|
Udo VD Wallenstein |
|||||
Karin V Immenhort |
|||||||
GBR CH MALYA TONGA (F) LOI2901; Black
|
INT CH ITA CH MALYA GUNTER |
||||||
Malya Opal |
|||||||
Minore Juliska (F) 11/21/1976 SF27239X76; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove (M) NHSB662951; Black
|
Racker V Alwinenhorst |
||||
Brigite V Gyldenlove |
|||||||
Quiny V Gyldenlove (F) NH79638;
|
Falk V Immenhort |
||||||
Femke V Gyldenlove |
|||||||
FIN CH MINORE FAIDA (F) 06/18/1974 SF15041T74; Black
|
Wigsands Z Clown (M) 04/10/1973 SF14228382; Black
|
FIN MVA SWE MVA SONNY-BOY AV SPADERASS |
|||||
INT CH BEL CH NORD CH QUELLE VAN STEDEKE |
|||||||
FIN CH CARAMELLA (F) 10/23/1972 SF23649V72; Black
|
Malers Simson V Pontus |
||||||
Ada-Mazowie |
|||||||
Zornoi Vanessa-Mae (F) 10/06/1996 ; Black
|
Zornoi Simon (M) 07/05/1995 ; Black
|
INT CH FIN MVA LVA MVA EST MVA LTU MVA V-97 EEV-97 LTV-97 LVV-97 BLACK DROP TIMBERJACK (M) 03/20/1994 SF2229794; Black
|
FIN CH BLACK DROP PEPE (M) 05/20/1991 SF2145591; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK CEASAR (M) 01/23/1990 SF0707590; Black
|
FIN CH BLACK DROP KERMIT (M) 07/19/1988 SF2181788; Black
|
Impact's Prim'N Proper |
|
FIN CH BLACK DROP HANA |
|||||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA (F) 11/28/1985 SF30280A85; Black
|
Mirox Papapopper |
||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE |
|||||||
Black Drop Lorelei (F) 07/31/1989 SF2420389; Black
|
DEU CH GRISCHA V D NIERSAUVE (M) PSZ62814; Black
|
DEU CH ULF V. FILSENBERG |
|||||
DEU CH PEESKA V WINZERHAUSLE |
|||||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN |
||||||
Praiz Kefi-Blackdrop |
|||||||
FIN CH BLACK DROP RIMPULA (F) 11/08/1991 SF4423691; Black
|
FIN MVA BLACK DROP NAPOLEON (M) 11/04/1990 SF3888090; Black
|
Malya Uimpy (M) LOI053563;
|
Malya Ebonite |
||||
Malya Dilla |
|||||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN |
||||||
Praiz Kefi-Blackdrop |
|||||||
Black Drop Irina Minizer (F) 08/20/1987 SF2384087; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|||||
SWE CH FIXUS INKI-DINKI |
|||||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY |
|||||||
Zornoi Hilda (F) 03/19/1992 SF1266692; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
|||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy (F) 08/18/1974 AK04513; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night |
|||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort (M) LOI9077; Black
|
Udo VD Wallenstein |
|||||
Karin V Immenhort |
|||||||
GBR CH MALYA TONGA (F) LOI2901; Black
|
INT CH ITA CH MALYA GUNTER |
||||||
Malya Opal |
|||||||
Zornoi Elena (F) 07/27/1990 ; Black
|
Odin V D Steinhaeger Heide (M) 03/06/1987 SF0927589; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE (M) 05/13/1980 PSZ 58736; Black
|
ITA CH DEU CH TONI V D STEINHAGER HEIDE |
||||
Perle V Winnloh |
|||||||
S'Toxi VD Steinhager Heide (F) PSZ59855; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE |
||||||
Kessi V D Steinhager Heide |
|||||||
Elfi V D Erbprinz Philipp Huette (F) 03/28/1989 SF2372089; Black
|
Bodo V Piastenturm (M) PSZ62731;
|
Ischwas V Winzerhausle |
|||||
Adda V Grimmenstein |
|||||||
Rena V D Erbprinz Philipp Hutte (F) PSZ62856;
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE |
||||||
Kaja V D Erbprinz Philipp Hutte |
|||||||
Zornoi Greta (F) 11/25/1991 ; Black
|
Asku (M) 07/06/1987 ; Black
|
FIN OCH WIGSANDS Z DINO (M) 01/12/1983 ; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort |
||||||
GBR CH MALYA TONGA |
|||||||
Av Spaderass Milia (F) 04/25/1977 SF16287F77; Black
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER (M) 02/12/1976 S348577; Black
|
Juno V Immenhort |
|||||
ITA CH MALYA QUELLA |
|||||||
INT CH POL HJ MVA MINORE GILA (F) 02/20/1975 SF03690G75; Black
|
Wigsands Z Clown |
||||||
INT CH NORD CH FIN CH SWE CH MALYA QUINCI |
|||||||
Minore Fanita (F) 03/06/1985 SF05120N85; Black
|
FIN CH IMPACT'S HE-MAN HECTOR (M) 05/12/1982 SF23324G82; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI |
|||||||
NOR CH SWE CH IMPACT'S AFTER-ALL (F) S621078; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
||||||
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY DUB'L TRUB'L |
|||||||
Minore Quinte (F) 07/15/1981 SF20749L81; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY |
|||||||
Minore Juliska (F) 11/21/1976 SF27239X76; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH MINORE FAIDA |
|||||||
Elfi V D Erbprinz Philipp Huette (F) 03/28/1989 SF2372089; Black
|
Bodo V Piastenturm (M) PSZ62731;
|
Ischwas V Winzerhausle (M) PSZ59116; Black
|
INT CH AUT CH CHE CH DEU CH MICRO V PATTANAIRA (M) SHSB288775; Black
|
Enzo V Pattanaira |
|||
Dita V Pattanaira |
|||||||
Eijeijei V Winzerhausle (F) PSZ57799; Black
|
Izon V D Feuerhand |
||||||
Alwinchen V Winzerhausle |
|||||||
Adda V Grimmenstein (F) PSZ58903;
|
Bery V D Maushohle (M) PSZ53700;
|
||||||
Jacky V Dingen (F) PSZ56177;
|
|||||||
Rena V D Erbprinz Philipp Hutte (F) PSZ62856;
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT (M) PSZ54197; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
||||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE (F) PSZ53650; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
||||||
Kaja V D Erbprinz Philipp Hutte (F) PSZ61495;
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT (M) PSZ54197; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
|||||
Ischanette V Winzerhausle (F) PSZ59117; Salt & Pepper
|
|||||||