Pedigree of:
Zornoi Chaplin (M) 05/11/1998 ; Black |
|||||
Minore Nixon (M) 07/18/1987 SF2044787; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||
Stuart's Gretchen |
|||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||
Walters' Black Out |
|||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland |
||||
Walker's Miss Fortune |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||
Walters' Black Out |
|||||
Walters' Ebony Moontide (F) 08/15/1977 RA384362; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||
Walters' Midnight Shadow |
|||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove |
|||
Quiny V Gyldenlove |
|||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA (F) 06/21/1983 SF18112683; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||
NOR CH FIXUS COMCORONA |
|||||
Minore Desdemona (F) 04/03/1984 SF04913784; Black
|
FIN CH IMPACT'S HE-MAN HECTOR (M) 05/12/1982 SF23324G82; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|
Gough's Ebony Echo |
|||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI (F) 05/29/1978 RA465772; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||
NOR CH SWE CH IMPACT'S AFTER-ALL (F) S621078; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY DUB'L TRUB'L (F) 04/01/1976 S174378; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Pickwick's GW Lady Be Good |
|||||
Minore Viva (F) 09/26/1982 SF04318D82; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort |
||||
GBR CH MALYA TONGA |
|||||
Minore Juliska (F) 11/21/1976 SF27239X76; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove |
|||
Quiny V Gyldenlove |
|||||
FIN CH MINORE FAIDA (F) 06/18/1974 SF15041T74; Black
|
Wigsands Z Clown |
||||
FIN CH CARAMELLA |
|||||
Zornoi Vanessa-Mae (F) 10/06/1996 ; Black
|
Zornoi Simon (M) 07/05/1995 ; Black
|
INT CH FIN MVA LVA MVA EST MVA LTU MVA V-97 EEV-97 LTV-97 LVV-97 BLACK DROP TIMBERJACK (M) 03/20/1994 SF2229794; Black
|
FIN CH BLACK DROP PEPE (M) 05/20/1991 SF2145591; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK CEASAR (M) 01/23/1990 SF0707590; Black
|
FIN CH BLACK DROP KERMIT |
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA |
|||||
Black Drop Lorelei (F) 07/31/1989 SF2420389; Black
|
DEU CH GRISCHA V D NIERSAUVE |
||||
FIN CH BLACK DROP HANA |
|||||
FIN CH BLACK DROP RIMPULA (F) 11/08/1991 SF4423691; Black
|
FIN MVA BLACK DROP NAPOLEON (M) 11/04/1990 SF3888090; Black
|
Malya Uimpy |
|||
FIN CH BLACK DROP HANA |
|||||
Black Drop Irina Minizer (F) 08/20/1987 SF2384087; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN |
||||
Praiz Kefi-Blackdrop |
|||||
Zornoi Hilda (F) 03/19/1992 SF1266692; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort |
||||
GBR CH MALYA TONGA |
|||||
Zornoi Elena (F) 07/27/1990 ; Black
|
Odin V D Steinhaeger Heide (M) 03/06/1987 SF0927589; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE |
|||
S'Toxi VD Steinhager Heide |
|||||
Elfi V D Erbprinz Philipp Huette (F) 03/28/1989 SF2372089; Black
|
Bodo V Piastenturm |
||||
Rena V D Erbprinz Philipp Hutte |
|||||
Zornoi Greta (F) 11/25/1991 ; Black
|
Asku (M) 07/06/1987 ; Black
|
FIN OCH WIGSANDS Z DINO (M) 01/12/1983 ; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY |
|||||
Av Spaderass Milia (F) 04/25/1977 SF16287F77; Black
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER |
||||
INT CH POL HJ MVA MINORE GILA |
|||||
Minore Fanita (F) 03/06/1985 SF05120N85; Black
|
FIN CH IMPACT'S HE-MAN HECTOR (M) 05/12/1982 SF23324G82; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
|||
NOR CH SWE CH IMPACT'S AFTER-ALL |
|||||
Minore Quinte (F) 07/15/1981 SF20749L81; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO |
||||
Minore Juliska |
|||||
Elfi V D Erbprinz Philipp Huette (F) 03/28/1989 SF2372089; Black
|
Bodo V Piastenturm (M) PSZ62731;
|
Ischwas V Winzerhausle (M) PSZ59116; Black
|
INT CH AUT CH CHE CH DEU CH MICRO V PATTANAIRA |
||
Eijeijei V Winzerhausle |
|||||
Adda V Grimmenstein (F) PSZ58903;
|
Bery V D Maushohle |
||||
Jacky V Dingen |
|||||
Rena V D Erbprinz Philipp Hutte (F) PSZ62856;
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT |
|||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE |
|||||
Kaja V D Erbprinz Philipp Hutte (F) PSZ61495;
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT |
||||
Ischanette V Winzerhausle |