Pedigree of:
Salimaen Sera (F) 12/17/2003 FIN1284604; Black |
|||||||
FIN CH FINJW-02 FINW-02 TSVET NOCHI NOSTRADAMUS (M) 11/16/2001 RKF1291560 FIN1188403; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH MV-98 FINW-98 NORDW-99 FINW-00 SEV-97 SEV-98 SEV-99 SEW-00 SEV-01 ULF VAN DE HAVENSTAD (M) S1450297; Black
|
POL CH O'NEAL VAN DE HAVENSTAD (M) LOSH651712; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD (M) 12/02/1987 LOSH605236; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Nagaika V Rattlerhof (F) SHSB 316402; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Rosi V Immenhort |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD (M) 12/09/1976 RA38867; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
|||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy (F) 08/18/1974 AK04513; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night |
|||||||
Abiqua Lily Of The Valley (F) 10/01/1980 RA647129; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS STAND OUT (M) RA509952; Salt & Pepper
|
AM CH IMPERIAL STAMP O'KHARASAHL |
|||||
AM CH IRRENHAUS FLIGHTS OF FANCY |
|||||||
Abiqua Dare To Be Different (F) 12/19/1976 RA371218; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||||||
Paddle Wheel's Up Anchor |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust (M) 04/22/1981 RA684611; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
|||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL |
|||||||
Skansen's Black Fay (F) 09/04/1981 RA691319; Black
|
|||||||
INT CH BEL CH FRA CH LUX CH NDL CH OPIUM VAN DE HAVENSTAD (F) ; Black
|
Magic Night Van De Havenstad (M) LOSH613949; Black
|
CIB FRA CH FIN CH SEW CH MAR CH NLD CH ITA CH BEL CH KRUMMEL VD HAVENSTAD (M) 11/18/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT |
|||||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE |
|||||||
Tessa V Cronsbach (F) PSZ60679; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE |
||||||
Gitte V Cronsbach |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD (M) 12/09/1976 RA38867; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
Abiqua Lily Of The Valley (F) 10/01/1980 RA647129; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS STAND OUT |
||||||
Abiqua Dare To Be Different |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust |
||||||
Skansen's Black Fay |
|||||||
Nancy Van De Havenstad (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Ebony Moontide |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX (M) 01/01/1975 RA203417; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||
Kelley's Fancy Nancy |
|||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger (F) 03/23/1975 RA235877; Black & Silver
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Eyvaleska Anfiger |
|||||||
Nagaika V Rattlerhof (F) SHSB 316402; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Rosi V Immenhort (F) SHSB 269784; Black
|
Volker V Immenhort |
||||||
Cilly V Immenhort |
|||||||
INT CH FIN CH RUS CH MDA CH CHANTAL SENSATION REZLARK (F) 09/28/1996 RKF0001895; Black
|
INT CH DEU VDH CH VDH CH DEU CH EUSG ROYAL VAN DE HAVENSTAD (M) 07/13/1993 VDHPSZ067335; Black
|
Skansen's Playboy (M) 04/12/1991 RM1028206; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Trinket |
|||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL (F) 08/03/1978 S465994; Black
|
AM CH GOUGH'S BICENTENNIAL BLACK CDX |
||||||
AM CH KELLY'S CASSANDREA XAN |
|||||||
Spring-Along Black Kalin (F) 11/25/1986 RB112883; Black
|
AM CH SPRING-ALONG NIGHT RIDER CD (M) 12/03/1982 RN06998503; Salt & Pepper
|
AM CH SPRING-ALONG BLACK PONY (M) ; Black
|
AM CH ALJAMAR RABBIT PUNCH |
||||
Spring-Along Black Jasmine |
|||||||
Spring-Along Morning Glory (F) 04/01/1979 RA512503; Salt & Pepper
|
AM CH CAROLANE'S GANGBUSTER |
||||||
Spring-Along Rose |
|||||||
Spring-Along Black Violet (F) 03/15/1983 RA819732; Black
|
AM CH HAIG'S BLACK RENAISSANCE (M) 11/05/1977 RA414320; Black
|
Haig's Otello Of Winsor |
|||||
Haig's Musetta Of Winsor |
|||||||
AM CH SPRING-ALONG BLACK IRIS (F) ; Black
|
AM CH ALJAMAR RABBIT PUNCH |
||||||
Spring-Along Black Jasmine |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Ebony Moontide |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX (M) 01/01/1975 RA203417; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||
Kelley's Fancy Nancy |
|||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger (F) 03/23/1975 RA235877; Black & Silver
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Eyvaleska Anfiger |
|||||||
Nagaika V Rattlerhof (F) SHSB 316402; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Rosi V Immenhort (F) SHSB 269784; Black
|
Volker V Immenhort |
||||||
Cilly V Immenhort |
|||||||
Agata Rezlark (F) CKSKM32869497; Black
|
INT CH CZE CH LEEDOMAINE MINSTREL MAN OF MOLDAU (M) ; Black
|
CZE CH SKANSEN'S NISSEN OF CRAMEERSHA (M) 04/27/1989 KUSACF000155; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust |
||||||
Skansen's Black Fay |
|||||||
ZAF CH SKANSEN'S MY FAIR LADY OF LEEDOMAINE (F) 05/25/1988 KUSACE000220; Black
|
Skansen's Alfie (M) 03/22/1987 RB174092; Black & Silver
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD |
||||
Blackheath's Silver Slippers |
|||||||
Windy Pines Crafty Lady P K (F) 12/03/1983 RA870074; Black & Silver
|
Sercatep's Boom Boom Of Rob-Hil |
||||||
Windy Pines Black Jezabell |
|||||||
Skansen's Jolanda (F) 06/16/1985 RM32727905 KUSARA976670; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Schnuffy Schnopsnbourgh (F) 09/12/1982 RA771001; Black
|
Poppy Krups |
||||||
Heidi Von Dittersgough |
|||||||
Janete Androis (F) 11/24/1991 CKS13029194; Black
|
INT CH CZE CH SVK CH POL CH CRI CH MATEUSZ Z ROGU OBFITOSCI (M) CKSP1094-9187; Black
|
POL CH LARRY V D MOOSHUTTEN (M) PKR55110; Black
|
|||||
Liza Arbeca (F) PKR48097; Black
|
Ami Z Luzycy (M) PKR.O-CXXIII-32042; Black
|
DEU CH FARRYL V ROHRTEICH |
|||||
Emma Bobby |
|||||||
Castina Prima Samantino Polonica (F) PKR39546; Black
|
POL CH BONGO OD ASI |
||||||
Cassi Nigeria |
|||||||
CZE CH ELIZABETH ANDROIS (F) 09/19/1988 CKSP881591; Black
|
Cil Kvent (M) CKSP1778284; Black
|
Erik Pekelny Vitr (M) ; Black
|
Baddy Tonvery |
||||
Asa Laskovsky Potok |
|||||||
Brita Romance Marianek (F) ; Black
|
Andy Brylla |
||||||
Aina od Martinky |
|||||||
Adriana Androis (F) 01/06/1985 CKSP168588; Black
|
Ricco V D Reussenburg (M) PSZ59815; Black
|
GER CH AMIGO V TERZENBRUNN |
|||||
Olla V D Reussenburg |
|||||||
Chiquita Z Jasvy (F) 01/28/1982 ; Black
|
Borek Od Tri Tloustiku |
||||||
Duna Z Hranicni Meze |
|||||||
Salimaen Doris (F) 02/04/1999 FIN1480999; Black
|
FIN CH PEACEMAKER'S BICHO NEGRO (M) 12/10/1996 FIN1092697; Black & Silver
|
Ever Ready V D Spikke (M) 02/28/1994 NHSB1929276 SF4405894; Black
|
Kenin-Guus V D Spikke (M) NHSB1560063;
|
Quowohin V Winzerhausle (M) PSZ61226;
|
LUX CH DEU CH EIGUCK V WINZERHAUSLE (M) PSZ57798; Black
|
||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE (F) PSK55641; Black
|
Lord V Bartel |
||||||
Nina V Syrgenstein |
|||||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE (F) PSK55641; Black
|
Lord V Bartel (M) ; Black
|
||||||
Nina V Syrgenstein (F) ; Black
|
|||||||
Dunja V Achter De Hoven (F) NHSB1393523;
|
NLD CH HISKE V ACHTER DE HOVEN (M) 07/06/1980 NHSB1214275; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Glory V Immenhort (F) NHSB1000945; Black
|
Volker V Immenhort |
||||||
Kira V Immenhort |
|||||||
Uscha V Achter De Hoven (F) ;
|
|||||||
Twiggy V D Spikke (F) NHSB1855241;
|
AM CH ENJOY'S BLAQUE CORVETTE (M) RB342907; Black
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD (M) 05/05/1983 RA854161; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID |
|||
AM CH RO-SEAN'S MAIDEN WARRIOR |
|||||||
Blackheath's Silver Slippers (F) 05/02/1983 RA809382; Black & Silver
|
AM CH ALJAMAR HOT ICE CD |
||||||
Gough's Frosty Love Song |
|||||||
AM CH TRAGA'S N JOY CHELENE N NITE (F) 05/14/1986 RB042544 SBRB042544; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK |
|||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal |
|||||||
Traga's Dinah Mite (F) 09/08/1984 RA950162; Black
|
AM CH REGENCY'S SHOT IN THE DARK |
||||||
Repitition's Frosted Onyx |
|||||||
Tulip V D Spikke (F) 01/07/1990 NHSB1684732; Black
|
Yoeri Bobo V Maifreste (M) NHSB1524559; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Wendy V H Hannieshonk (F) NHSB1427605; Black
|
NLD CH HISKE V ACHTER DE HOVEN |
||||||
Aradja V D Puttershoef |
|||||||
Judith V D Spikke (F) 08/07/1987 NHSB1556232; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Yssel V D Barockstadt (F) PSZ61972 NHSB1400395; Black
|
Krambas V Winzerhausle |
||||||
DEU CH TAPSI V D BAROCKSTADT |
|||||||
Side-Line's Champion (F) 07/28/1993 SF3041293; Salt & Pepper
|
FIN MVA PEACEMAKER'S BLACK ZEPHYR (M) 01/06/1990 SF0390890; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland |
||||||
Walker's Miss Fortune |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove (M) NHSB662951; Black
|
Racker V Alwinenhorst |
||||
Brigite V Gyldenlove |
|||||||
Quiny V Gyldenlove (F) NH79638;
|
Falk V Immenhort |
||||||
Femke V Gyldenlove |
|||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA (F) 06/21/1983 SF18112683; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI |
|||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA (F) 03/15/1980 SF08785U80; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY |
|||||||
FIN CH WILLY LEE WOW (F) 06/12/1991 SF2723591; Black
|
Klondaikes Knight Raider (M) 06/22/1987 DK1800387; Black
|
Schwips V Winzer Hausle (M) DK3479685; Black
|
DNK CH SONNY V HOHLERBERG (M) PSZ60026; Black
|
Nix v Winzerhausle |
|||
DNK CH EVI V HOHLERBERG |
|||||||
INT CH DEU CH KETTERLE V WINZERHAUSLE (F) PSK59762;
|
LUX CH DEU CH EIGUCK V WINZERHAUSLE |
||||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE |
|||||||
DNK CH SKANSEN'S BLACK GEM (F) 07/31/1982 DK1316783; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Trinket |
|||||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
||||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL |
|||||||
FIN MVA KJEIL VAN DE HAVENSTAD (F) 11/18/1986 SF1798087; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT |
|||||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE |
|||||||
Tessa V Cronsbach (F) PSZ60679; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE |
||||||
Gitte V Cronsbach |
|||||||
Backout's Sun Flower (F) 02/23/1996 FIN1795796; Black
|
FIN CH MALYA OHIOKID (M) 01/01/1993 LOI122141 SF2877293; Black
|
Malya Poptop (M) LOI044126;
|
Berry (M) LOI031558;
|
Fonzie Del Gervasio (M) LOI025842;
|
|||
Fiammetta Del Gervasio (F) LOI028137;
|
|||||||
Malya Dilla (F) LOI027026; Black
|
Malya Ebony (M) LOI008622; Black
|
Malya Quando (M) 09/15/1970 ; Black
|
ITA CH MALYA QUIZ |
||||
INT CH MALYA CONNIE |
|||||||
Malya Lorelei (F) ; Black
|
Igor V Fuchsstrauch |
||||||
Malya Quota |
|||||||
Malya Skipper (F) LOI021827;
|
Malya Alibi (M) LOIVC003111; Black
|
Malya Duntur |
|||||
Malya Blue Star |
|||||||
Malya Chiribiri (F) LOIVC003293; Black
|
INT CH NIKS DEI DIAVOLI NERI |
||||||
INT CH MALYA CONNIE |
|||||||
Malya Jemmet (F) LOI103635; Black
|
Skansen's Black Bandit II (M) LOI091465; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
|||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Black Trinket (F) 05/16/1977 RA363065; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||||
Walters' Smoke Ring |
|||||||
Skansen's Blak Jack-Po (F) 08/24/1992 RA991544; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Pepper And Salt IV (F) 10/14/1982 RA968061; Salt & Pepper
|
Baron Von Ritz II |
||||||
Kinder Kunta |
|||||||
Malya Woody (F) LOI061435;
|
ITA CH VISPO V D STEINHAEGER HEIDE (M) LOIVC059271;
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE (M) 05/13/1980 PSZ 58736; Black
|
ITA CH DEU CH TONI V D STEINHAGER HEIDE |
||||
Perle V Winnloh |
|||||||
Janett V D Steinhager Heide (F) ;
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE |
||||||
Kessi V D Steinhager Heide |
|||||||
Malya Topsy (F) LOI021830;
|
|||||||
FIN CH EST CH FINW-95 BLACK SKIN'S ALICE IN CHAINS (F) 03/06/1993 SF0952993; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK CEASAR (M) 01/23/1990 SF0707590; Black
|
FIN CH BLACK DROP KERMIT (M) 07/19/1988 SF2181788; Black
|
Impact's Prim'N Proper (M) 01/12/1987 S1799087; Black
|
INT CH SWE CH SKANSEN'S I'M FIXUS FLASHFIRE (M) 10/11/1984 ; Black
|
Walters' Black Thunder |
||
Skansen's Black Faxonia |
|||||||
SWE CH NOR CH IMPACT'S JUST FOR FUN (F) 01/01/1984 S1653884; Black
|
NORD CH IMPACT'S HANDY HUBERT |
||||||
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY DUB'L TRUB'L |
|||||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|||||
SWE CH FIXUS INKI-DINKI |
|||||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY |
|||||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA (F) 11/28/1985 SF30280A85; Black
|
Mirox Papapopper (M) S014880;
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
Mirox Nonova (F) S549477;
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER |
||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE (F) 06/21/1983 SF18117B83; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI |
|||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA (F) 03/15/1980 SF08785U80; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY |
|||||||
FIN CH BACKOUT'S APPLE CIDER (F) 03/03/1991 SF0764591; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK BOOMERANG (M) 01/21/1989 SF0605889; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA (F) 11/28/1985 SF30280A85; Black
|
Mirox Papapopper (M) S014880;
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|||||
Mirox Nonova |
|||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE (F) 06/21/1983 SF18117B83; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA |
|||||||
FIN CH OIDIN EMMANUEL (F) 12/04/1989 SF0391290; Black
|
FIN MVA REBELS CAPONE (M) 10/19/1984 SF25183384; Black
|
Walters' Black Symbol (M) SF05390R83; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||
Von Roma's Ebony Imp |
|||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE (F) 06/21/1983 SF18117B83; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA |
|||||||
FIN MVA OIDIN CARAMBA (F) 04/02/1988 SF1533988; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK GRAFFITI (M) SF2560986; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Rebels Elegant (F) 11/28/1985 SF30281B85; Black
|
Mirox Papapopper |
||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE |