Pedigree of:
Super Play's Hawaii Heaven (F) 03/31/2005 FIN3397705; Salt & Pepper |
|||||||
EST CH RUS CH FIN CH LVA CH EST CH LTU CH RUS CH LVA CH LTU CH BALTU CH DINAMUNDE ERLEND (M) FIN4205004; Salt & Pepper
|
INT CH EST CH LVA CH LTU CH BLR CH LTU JCH BALTW-04 LTV-03 LTW-04 LVV-04 BENEFIT REZLARK (M) LSVKZS011101; Salt & Pepper
|
INT CH LU JCH DEU CH CH CH VDH CH EUSG BDSG00 BDSG01 TOMBOLA'S BRISCO (M) SHSB576604; Salt & Pepper
|
INT CH DEU CH VDH CH MCO CH ITA CH AUT CH CS CH WONDERFULL APLAUSE (M) LOIDS165748;
|
INT CH DEU CH CH VDH CH ITA CH AUT CH APLAUSE (M) LOIDS095298;
|
INT CH EST CH FIN CH ITA CH NICHI EXPLOIT (M) LIRVC74596;
|
INT CH ITA CH SAHIB VOM SAUPARK (M) LOI038095; Salt & Pepper
|
ITA CH TARIM VOM SAUPARK |
ITA CH LUCY VOM SAUPARK |
|||||||
CZE CH ITA CH CAPELLA'S ENCHANTRESS OF NICHI \ (F) 08/25/1987 LOIVC066574; Salt & Pepper
|
INT CH DEU CH DNK CH WALTERS' NUGGET OF KLONDAIKE |
||||||
DNK CH KLONDAIKES TANGO JALOUSIE |
|||||||
INT CH ITA CH MIRJA VOM SAUPARK (F) LOIVC048066; Black
|
Flash Vom Saupark (M) LOIVC028390;
|
Luemmel Vom Saupark |
|||||
Natascha Vom Saupark |
|||||||
Lexy Vom Saupark (F) LOIVC026733;
|
|||||||
INT CH ITA CH GILLEGAARD GO FOR IT (F) LOIVC107517;
|
DNK CH CHIPIRRUSQUIS CAPITAN FURILO (M) 12/15/1988 DK2103889; Salt & Pepper
|
AM CH INT CH SOLE BAYE'S JOHN HENRY (M) 10/28/1983 RA875147; Salt & Pepper
|
AM CH TOMEI SUPER STAR |
||||
AM CH SOLE BAYE'S MISS MUSKET |
|||||||
Gillegaard Beryl (F) DK862489;
|
DNK CH PEACEMAKER'S GUNFIRE (M) 02/03/1986 SF0581686; Salt & Pepper
|
INT CH FIN MVA SWE MVA V-92 WALTERS' SEA BREEZE |
|||||
FIN CH SWE CH KNEE'S STARWIND OF WALTERS |
|||||||
Kanix Highflyer (F) DK1304085;
|
|||||||
INT CH TOMBOLA'S YSMENE (F) 04/03/2003 SHSB531599; Salt & Pepper
|
INT CH DEU CH NLD CH LUX CH DARCO V D TITAANTJES (M) 09/13/1991 NHSB1785291; Salt & Pepper
|
INT CH DEU VDH CH NLD CH BEL CH CH AIKO V GROSZEN BUSCH (M) 07/19/1986 PSZ18278; Salt & Pepper
|
INT CH BEL LCH FRA CH LUX CH NDL CH IDRIS VON MULS (M) LOSH512558; Salt & Pepper
|
Rrikal's Foxy Nick |
|||
Miea |
|||||||
LUX CH DEU CH QUITTA V GROSSEN BUSCH (F) PKR.II-114930; Salt & Pepper
|
INT CH NDL CH CHARON V SEPHRESYL |
||||||
DEU CH HELLA V GROSSEN BURSCH |
|||||||
Rasti Xendy V Dutch Schnauzi House (F) NHSB1398519; Salt & Pepper
|
Gino Ten Roobos (M) ; Salt & Pepper
|
||||||
Xendy V Achter De Hoven (F) ; Salt & Pepper
|
Erikal's Pacific Postillion |
||||||
Klondaikes Hejsa |
|||||||
DEU CH VDH CH BEAUTY-LADY V WINSOR (F) SHSB483174 VDHZS19689; Salt & Pepper
|
DEU CH BORIS V D OOSTKANT (M) NHSB1457502; Salt & Pepper
|
INT CH BEL LCH DNK CH DEU CH ARCO V STROTHBACH (M) PSZ015403; Salt & Pepper
|
Endi V D Steinhager Heide |
||||
Halla VD Steinhager Heide |
|||||||
Haukje Ami V Meyendael (F) NHSB1123368; Salt & Pepper
|
INT CH NDL CH CHARON V SEPHRESYL |
||||||
Ami Tasja V Meyendael |
|||||||
INT CH DEU CH VDH CH DONJA SE (F) PSZ18578;
|
INT CH BEL LCH DNK CH DEU CH ARCO V STROTHBACH (M) PSZ015403; Salt & Pepper
|
Endi V D Steinhager Heide |
|||||
Halla VD Steinhager Heide |
|||||||
Ursula V Chispa (F) NHSB1391693; Salt & Pepper
|
|||||||
Oyra V D Spikke (F) NHSB2190417; Salt & Pepper
|
CZE CH AUT CH DEU CH ITA CH NICHI EXCALIBUR (M) 06/15/1988 LOI074595; Salt & Pepper
|
INT CH ITA CH SAHIB VOM SAUPARK (M) LOI038095; Salt & Pepper
|
ITA CH TARIM VOM SAUPARK (M) LOI012453; Salt & Pepper
|
ITA CH OSMAN VOM SAUPAK (M) ;
|
NAT CH INT CH ITA CH BANDIT VOM SAUPARK |
||
NAT CH ITA CH KITTY VOM SAUPARK |
|||||||
BUNNY VOM SAUPARK (F) ;
|
|||||||
ITA CH LUCY VOM SAUPARK (F) LOI014750; Salt & Pepper
|
ITA CH OSMAN VOM SAUPAK (M) ;
|
NAT CH INT CH ITA CH BANDIT VOM SAUPARK |
|||||
NAT CH ITA CH KITTY VOM SAUPARK |
|||||||
ITA CH PAMINA (F) VC 011527;
|
ITA CH OSKAR VOM SAUPARK |
||||||
NAT CH ITA CH SPATZI VOM SAUPARK |
|||||||
CZE CH ITA CH CAPELLA'S ENCHANTRESS OF NICHI \ (F) 08/25/1987 LOIVC066574; Salt & Pepper
|
INT CH DEU CH DNK CH WALTERS' NUGGET OF KLONDAIKE (M) 04/05/1982 RA730592 LOI37814; Salt & Pepper
|
AM CH RUEDESHEIM'S LANDMARK (M) 05/10/1979 RA539264; Salt & Pepper
|
AM CH RUEDESHEIM'S ENTREPENEUR |
||||
AM CH RUEDESHEIM'S FREE SPIRIT |
|||||||
Walters' All-A-Dream (F) 02/21/1980 RA560383; Salt & Pepper
|
Walters' Jumpin' Jack |
||||||
Walters' Dream-A-Dream |
|||||||
DNK CH KLONDAIKES TANGO JALOUSIE (F) DK931484;
|
AM CH DEU CH INT CH CAROLANE'S STARFIRE (M) 01/01/1982 RA739438; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH PENLAN PETER GUNN |
|||||
Carolane's Heaven Sent |
|||||||
INT CH CZE CH DEU CH DNK CH KLONDAIKES HONNIE (F) 03/07/1979 ; Salt & Pepper
|
INT CH DNK CH EASTWIGHT SEA-DOLLAR |
||||||
Jovinus Rhea |
|||||||
CZE CH QUINTI VAN DE SPIKKE (F) NHSB1845311; Salt & Pepper
|
ITA CH BLYTHEWOOD WINS A BLUE STREAK (M) 07/17/1990 RL97843504; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD SHOOTING SPARKS (M) 07/07/1983 RA845088; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH BLYTHEWOOD MY BEST SHOT (M) 12/21/1980 RA667496; Salt & Pepper
|
AM CH ECLIPSE SHADOW OF THE SON |
|||
AM CH BLYTHEWOOD GLORIOUS SKY |
|||||||
AM CH BLYTHEWOOD SHE'S A FOX (F) 01/05/1980 RA623584; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ANTHEM |
||||||
Valharras Prize Of Blythewood |
|||||||
Blythewood Born To Win (F) RB205994; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD EWOK VON DER STARS (M) 09/14/1985 RB026090; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD SHOOTING SPARKS |
|||||
Blythewood Thor-Kourt Shali |
|||||||
AM CH BLYTHEWOOD SPIRIT OF AMERICA (F) RA599395; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ANTHEM |
||||||
Blythewood Flannery O'Connor |
|||||||
Barbel V D Titaantjes (F) NHSB1635101; Salt & Pepper
|
AM CH INT CH BLYTHEWOOD PEPPER II (M) 12/24/1986 RB197659; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD SHOOTING SPARKS (M) 07/07/1983 RA845088; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH BLYTHEWOOD MY BEST SHOT |
||||
AM CH BLYTHEWOOD SHE'S A FOX |
|||||||
Marochs Go For It (F) RA911828; Salt & Pepper
|
AM CH TRAVELMOR'S TRIUMPH |
||||||
AM CH MAROCHS COBBY CUDDLER |
|||||||
Rasti Xendy V Dutch Schnauzi House (F) NHSB1398519; Salt & Pepper
|
Gino Ten Roobos (M) ; Salt & Pepper
|
||||||
Xendy V Achter De Hoven (F) ; Salt & Pepper
|
Erikal's Pacific Postillion |
||||||
Klondaikes Hejsa |
|||||||
EST CH RUS CH FIN CH LVA CH EST CH LTU CH RUS CH LVA CH LTU CH BALTU CH DINAMUNDE MONIKA L (F) LVPSN28699; Salt & Pepper
|
Dinamunde Admiral Rolls (M) LVPSN17297; Salt & Pepper
|
Dinamunde Olton (M) LV157692;
|
|||||
Citina Dagiro (F) LV023094;
|
|||||||
Dinamunde Dafna (F) LVPSN14697; Salt & Pepper
|
INT CH FIN CH LVA CH EST CH RUS CH BLR CH MV-98 TRIXER HINDENBURG (M) 07/17/1994 SF4313494; Salt & Pepper
|
FIN CH DNK CH EST CH INT CH NICHI EVENINGSONGFORTRIXER (M) 08/15/1991 SF1086292; Salt & Pepper
|
WORLD CH NICHI CRACKERJACK (M) 12/26/1987 LOI068197; Salt & Pepper
|
AM CH DEU CH INT CH CAROLANE'S STARFIRE (M) 01/01/1982 RA739438; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH PENLAN PETER GUNN |
||
Carolane's Heaven Sent |
|||||||
INT CH NAT CH ITA CH SALLY VOM SAUPARK (F) 11/03/1983 LOI038096; Salt & Pepper
|
ITA CH TARIM VOM SAUPARK |
||||||
ITA CH LUCY VOM SAUPARK |
|||||||
CZE CH ITA CH CAPELLA'S ENCHANTRESS OF NICHI \ (F) 08/25/1987 LOIVC066574; Salt & Pepper
|
INT CH DEU CH DNK CH WALTERS' NUGGET OF KLONDAIKE (M) 04/05/1982 RA730592 LOI37814; Salt & Pepper
|
AM CH RUEDESHEIM'S LANDMARK |
|||||
Walters' All-A-Dream |
|||||||
DNK CH KLONDAIKES TANGO JALOUSIE (F) DK931484;
|
AM CH DEU CH INT CH CAROLANE'S STARFIRE |
||||||
INT CH CZE CH DEU CH DNK CH KLONDAIKES HONNIE |
|||||||
Trixer Steppenwolf (F) 10/01/1991 SF3955991; Salt & Pepper
|
FIN MVA SWE MVA GEBORIES QUINTIN (M) S6255488;
|
SWE CH DEANSGATE GRAND SON (M) 01/01/1986 S1658486; Salt & Pepper
|
GBR CH NOSBOD DANIEL OF DEANSGATE |
||||
Deansgate Dame Edna |
|||||||
Gebories Ingenions Girl (F) 01/01/1986 S4498986;
|
SWE CH DEANSGATE GRAND SON |
||||||
Gebories Dundertosen |
|||||||
Trixer Locomotion (F) 04/03/1989 SF0743489; Salt & Pepper
|
INT CH FIN MVA SWE MVA PENLAN PAGENTRYS PEPPERCORN (M) SF14961H83;
|
AM CH PENLAN PAPERBOY |
|||||
AM CH PENLAN PRIDE'S PAGENTRY |
|||||||
INT CH FIN CH SWE CH PENLAN PRINCESS OF TRIXER (F) 09/13/1982 SF14960G83; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PAPERBOY |
||||||
Penlan Paragon's Bellringer |
|||||||
EST CH LVA CH LTU CH DROTIKA DE MELDENDO (F) SU286090; Salt & Pepper
|
Einar Tmavi Knir (M) SKSP70188; Salt & Pepper
|
Jak Vazska Romanca (M) SKSP53681; Salt & Pepper
|
Darko Z Mil-Roj (M) ;
|
||||
Amanda Oleandrova Cesta (F) ;
|
|||||||
Iris Vazska Romanca (F) SKSP50781; Salt & Pepper
|
Akim Keferhazi (M) ;
|
||||||
Ami Jansky Vrch (F) ;
|
|||||||
Lluvia Otonal (F) LOE59703; Salt & Pepper
|
INT CH SULTAN DE CWEN (M) LOE721004; Salt & Pepper
|
Xito Jard's Oh (M) ;
|
|||||
Debby Juckey De L'Mott (F) ;
|
|||||||
Cecilia Mandoline (F) LOF213011; Salt & Pepper
|
Ulan Du Tic Tac (M) ;
|
||||||
Fluria De Armando (F) ;
|
|||||||
Riddle IZ Legendy O Borodachah (F) FIN4045404; Salt & Pepper
|
INT CH EST CH LTU CH UKR CH RUS CH XMAS V D HAVENSTAD (M) 06/05/1998 LOSH825428; Black
|
INT CH EST CH FRA CH RUS CH UKR CH NLD CH LUX CH BEL CH UNIVER V D HAVENSTAD (M) 07/18/1986 LOSH783471; Black
|
POL CH O'NEAL VAN DE HAVENSTAD (M) LOSH651712; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD (M) 12/02/1987 LOSH605236; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Nagaika V Rattlerhof |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD (M) 12/09/1976 RA38867; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
Abiqua Lily Of The Valley (F) 10/01/1980 RA647129; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS STAND OUT |
||||||
Abiqua Dare To Be Different |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust |
||||||
Skansen's Black Fay |
|||||||
INT CH BEL CH FRA CH LUX CH NDL CH OPIUM VAN DE HAVENSTAD (F) ; Black
|
Magic Night Van De Havenstad (M) LOSH613949; Black
|
CIB FRA CH FIN CH SEW CH MAR CH NLD CH ITA CH BEL CH KRUMMEL VD HAVENSTAD (M) 11/18/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE |
||||||
Tessa V Cronsbach |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD |
|||||
Abiqua Lily Of The Valley |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder |
||||||
Skansen's Black Heide |
|||||||
Nancy Van De Havenstad (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
|||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
Nagaika V Rattlerhof (F) SHSB 316402; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Rosi V Immenhort |
|||||||
INT CH LUX CH NDL CH UPTOP VAN DE HAVENSTAD (F) 04/17/1996 LOSH77061; Black
|
POL CH O'NEAL VAN DE HAVENSTAD (M) LOSH651712; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD (M) 12/02/1987 LOSH605236; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Far Out Black Dot |
|||||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||||
Nagaika V Rattlerhof |
|||||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD (M) 12/09/1976 RA38867; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
Abiqua Lily Of The Valley (F) 10/01/1980 RA647129; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS STAND OUT |
||||||
Abiqua Dare To Be Different |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||||
Walters' Oso Black |
|||||||
Skansen's Black Heide (F) 02/24/1983 RA819226; Black
|
Skansen's Black Faust |
||||||
Skansen's Black Fay |
|||||||
INT CH LUX CH NLD CH BEL CH WW91 MINI VAN DE HAVENSTAD (F) 09/03/1988 LOSH614990; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
|||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||||
Walters' April Edition |
|||||||
INT CH FRA CH FIN CH NLD CH ITA CH BEL CH JEBEMA'S BLACK DEBUTANTE (F) 12/09/1985 RB008206; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK (M) 04/20/1983 RA829289; Black
|
Rob-Hil Mr Merlyn Black Magic |
||||
Jebema's Black Aruba |
|||||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal (F) 06/17/1982 RA772500; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
||||||
Pfaff-Hills Black Cameo |
|||||||
Jebema's Midnight Mariah (F) 05/02/1983 RA866330; Black
|
AM CH JEBEMA-ROBHIL EBONY MARQUIS (M) 06/17/1982 RA793715; Black
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
|||||
Pfaff-Hills Black Cameo |
|||||||
Kelly's Black Jebema Kirste (F) 12/20/1978 RA520984; Black
|
Jebema's Black Be Nimble |
||||||
AM CH KELLY'S EBONY DYN-O-MITE |
|||||||
RUS CH BLR CH UKR CH RUSSKAYA MATRESHKA'S TAGANIEGO ROGA (F) UKU00109600;
|
RUS CH BLR CH BAFUR OT BRABATSUTSY (M) RKF0002645;
|
INT CH RUS CH UNCHANGED BLACK V D SPIKKE (M) 04/30/1996 RKF0001786; Black
|
Vudu V D Spike (M) 12/23/1992 NHSB1863560; Black
|
AM CH ENJOY'S BLAQUE IROC N 'ROLL (M) RB386404; Black
|
Enjoy's Mid-Evil Knight (M) RB287403; Black
|
Walters' Just Black |
|
Enjoy's Vanna Blaque |
|||||||
AM CH ENJOY'S REBECCA 'N BLAQUE (F) 08/06/1985 RB004916; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK |
||||||
Enjoy's Portrait In Black |
|||||||
Charity V D Spikke (F) NHSB1765225; Black
|
AM CH SANDCASTLE'S NIGHT MAGIC (M) 05/22/1988 RB219568; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS |
|||||
AM CH SANDCASTLE'S MAGIC V SOLE BAYE |
|||||||
Ossy V D Spikke (F) 04/04/1989 NHSB1642219;
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD |
||||||
Judith V D Spikke |
|||||||
INT CH EST CH RUS CH SHARON V D SPIKKE (F) ;
|
AM CH ENJOY'S BLAQUE CORVETTE (M) RB342907; Black
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD |
||||
Blackheath's Silver Slippers |
|||||||
AM CH TRAGA'S N JOY CHELENE N NITE (F) 05/14/1986 RB042544 SBRB042544; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS |
||||||
Traga's Dinah Mite |
|||||||
NLD CH LUX CH JODIJ V D SPIKKE (F) NHSB1556230;
|
AM CH ENJOY'S BLAQUE CORVETTE (M) RB342907; Black
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT |
|||||
AM CH TRAGA'S N JOY CHELENE N NITE |
|||||||
Brigitte Rezlark (F) RKF0002633;
|
|||||||
RUS CH BLR CH UKR CH DZHAKONDA'S TAGANIEGO ROGA (F) RKF00001760;
|
INT CH FIN MVA SWE MVA EST MVA LTU MVA RUS MVA BY MVA RUJV-96 EUR-97 RKFV BODYGUARD REZLARK (M) 07/15/1995 CMKU366495 RKF0000995 FIN3491199; Black
|
INT CH CZE CH LEEDOMAINE MINSTREL MAN OF MOLDAU (M) ; Black
|
CZE CH SKANSEN'S NISSEN OF CRAMEERSHA (M) 04/27/1989 KUSACF000155; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder |
||
Skansen's Black Favorite |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder |
||||||
Skansen's Black Heide |
|||||||
ZAF CH SKANSEN'S MY FAIR LADY OF LEEDOMAINE (F) 05/25/1988 KUSACE000220; Black
|
Skansen's Alfie (M) 03/22/1987 RB174092; Black & Silver
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT |
|||||
Windy Pines Crafty Lady P K |
|||||||
Skansen's Jolanda (F) 06/16/1985 RM32727905 KUSARA976670; Black
|
Walters' Black Thunder |
||||||
Schnuffy Schnopsnbourgh |
|||||||
Janete Androis (F) 11/24/1991 CKS13029194; Black
|
INT CH CZE CH SVK CH POL CH CRI CH MATEUSZ Z ROGU OBFITOSCI (M) CKSP1094-9187; Black
|
POL CH LARRY V D MOOSHUTTEN (M) PKR55110; Black
|
|||||
Liza Arbeca (F) PKR48097; Black
|
Ami Z Luzycy |
||||||
Castina Prima Samantino Polonica |
|||||||
CZE CH ELIZABETH ANDROIS (F) 09/19/1988 CKSP881591; Black
|
Cil Kvent (M) CKSP1778284; Black
|
Erik Pekelny Vitr |
|||||
Brita Romance Marianek |
|||||||
Adriana Androis (F) 01/06/1985 CKSP168588; Black
|
Ricco V D Reussenburg |
||||||
Chiquita Z Jasvy |
|||||||
Anabella Ethel (F) RKF0000328; Salt & Pepper
|
|||||||