Pedigree of:
Rantakaupin Poutapilvi (F) 10/06/2007 FIN5389307; Black |
|||||||
Elros Elendil Baroon Of Donlina Rive (M) FIN1520906;
|
AM CH INT CH POL CH PIP'N THAT'S MY STORY (M) 04/08/2001 RM33869903; Black & Silver Breeder: Jeanne Thorne Owner: Janet L Taylor
|
AM CH SCHWIND'S R S V P (M) RM12642703; Black & Silver
|
AM CH PIP'N EASY TO PLEASE (M) 06/08/1991 RM01938701; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH BANDSMAN'S NEWSPRINT (M) 09/27/1986 RB99309; Black & Silver
|
AM CH JERRY O'S RAIN CHECK (M) 06/27/1985 RA997259; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID (M) 02/21/1982 RA754024; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S KAT BURGLAR |
AM CH RAMPAGE'S EXPRESSION |
|||||||
AM CH JERRY O'S KISS'N RUN (F) 02/07/1980 RA597498; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH JADEE'S HUSH UP |
||||||
Repitition's Kyssan Kismett |
|||||||
AM CH JERRY O'S FUTURE SHOCK (F) 04/01/1984 RA901771; Salt & Pepper
|
AM CH JERRY O'S CIRCUIT BREAKER (M) 06/04/1982 RA779854; Salt & Pepper
|
AM CH CHAR-MAR COPY CAT |
|||||
Bandsman's Fantasy Of Ju-B |
|||||||
AM CH JERRY O'S KISS'N RUN (F) 02/07/1980 RA597498; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH JADEE'S HUSH UP |
||||||
Repitition's Kyssan Kismett |
|||||||
AM CH BANDSMAN FREE 'N EASY (F) 06/23/1986 RB128162; Salt & Pepper
|
AM CH JILMAR'S ALLSTAR (M) 12/04/1979 RA560591; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ACCLAIM (M) 12/01/1977 RA433285; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD NATIONAL ANTHEM |
||||
Valharras Prize Of Blythewood |
|||||||
Jilmar's Starlet (F) 06/09/1976 RA326161; Salt & Pepper
|
AM CH MOORE'S MAX DERKLEINER |
||||||
Jilmar's Star Image |
|||||||
AM CH CAN CH BANDSMAN'S FREE SPIRIT (F) 10/07/1984 RA932559; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS SENSATION (M) 10/07/1982 RA812180; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS STAND OUT |
|||||
AM CH IRRENHAUS MISTLETOE |
|||||||
AM CH BANDSMAN'S BOUQUET (F) 05/19/1982 RA761644; Salt & Pepper
|
AM CH R-BO'S VICTORY FLASH |
||||||
AM CH REPITITION'S RENAISSANCE |
|||||||
Schwind's No Regrets (F) RM06232704; Salt & Pepper
|
AM CH CARBOR'S STATE TROOPER (M) RM02117802; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH CARBOR'S TEMPEST IN A TEAPOT (M) RB382419; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH BANDSMAN'S NEWSPRINT (M) 09/27/1986 RB99309; Black & Silver
|
AM CH JERRY O'S RAIN CHECK |
|||
AM CH JERRY O'S FUTURE SHOCK |
|||||||
CAN CH BLACKWITCH SUGAR N' SPICE (F) 01/04/1988 RB190907; Black & Silver
|
AM CH FELDMAR NIGHTSHADE |
||||||
AM CH BLACKWITCHS SWEET-N-SASSY |
|||||||
AM CH CAN CH CARBOR'S SPECIAL EDITION (F) 11/24/1988 RB257200; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH BANDSMAN'S NEWSPRINT (M) 09/27/1986 RB99309; Black & Silver
|
AM CH JERRY O'S RAIN CHECK |
|||||
AM CH JERRY O'S FUTURE SHOCK |
|||||||
AM CH CAN CH SUMERWYND'S PEACHES 'N CREAM CD (F) 11/19/1985 RB005493; Salt & Pepper
|
AM CH REGENCY'S RIGHT ON TARGET |
||||||
AM CH SUMERWYND STANDING OVATION |
|||||||
Schwind's Juliet (F) ; Salt & Pepper
|
AM CH BANDSMAN'S TALISMAN (M) 10/07/1984 RA935907; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS SENSATION (M) 10/07/1982 RA812180; Salt & Pepper
|
AM CH IRRENHAUS STAND OUT |
||||
AM CH IRRENHAUS MISTLETOE |
|||||||
AM CH BANDSMAN'S BOUQUET (F) 05/19/1982 RA761644; Salt & Pepper
|
AM CH R-BO'S VICTORY FLASH |
||||||
AM CH REPITITION'S RENAISSANCE |
|||||||
Schwind's Cover Girl (F) ; Salt & Pepper
|
|||||||
Liebchen Memory Maker (F) RM15639601; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S QUIXOTIC ONE (M) 03/09/1994 RM11512201; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S REPRESENTATIVE (M) 11/23/1988 RB266553; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S EXPRESS MAIL (M) 10/25/1984 RA981317; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S KID MOODY (M) 03/26/1983 RA836199; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID |
||
AM CH RAMPAGE'S MOODY BLUE |
|||||||
Rampage's Bold Expression (F) 01/01/1983 RA894025; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S BOLD PRINT |
||||||
AM CH RAMPAGE'S EXPRESSION |
|||||||
Rampage's Positive Attitude (F) 05/16/1986 RB183729; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID (M) 02/21/1982 RA754024; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S KAT BURGLAR |
|||||
AM CH RAMPAGE'S EXPRESSION |
|||||||
AM CH RAMPAGE'S POSITIVE MOOD (F) 05/15/1984 RA924722; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S KID MOODY |
||||||
AM CH RAMPAGE'S GOT THE MOOD |
|||||||
AM CH REPITITION'S CHOUCHOU (F) 10/28/1991 RM03644101; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S EXPRESS MAIL (M) 10/25/1984 RA981317; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S KID MOODY (M) 03/26/1983 RA836199; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID |
||||
AM CH RAMPAGE'S MOODY BLUE |
|||||||
Rampage's Bold Expression (F) 01/01/1983 RA894025; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S BOLD PRINT |
||||||
AM CH RAMPAGE'S EXPRESSION |
|||||||
Barclay Square Sinfully Rich (F) ; Salt & Pepper
|
AM CH REPITITION'S REBEL WARRIOR (M) 02/21/1980 RA601515; Salt & Pepper
|
AM CH REPITITION'S BEST BEAU |
|||||
AM CH REPITITION'S ROJAK'S REOCURR |
|||||||
Barclay Square Brittaine (F) ; Salt & Pepper
|
AM CH RAMPAGE'S EXPRESS MAIL |
||||||
Barclay Square Sculpture |
|||||||
Liebchen Lil' Sister Act (F) RM05611705; Black & Silver
|
Nasty Boy Nasa (M) ;
|
||||||
Liebchen Kassiandra (F) ;
|
|||||||
Livia Z Bractwa Odwaznych (F) PKR67749; Black
|
POL JCH POL CH VOICES WITHIN V D SPIKKE (M) PKR045694; Black
|
Loebas V D Spikke (M) NHSB1604970;
|
|||||
Tara V D Spikke (F) NHSB1855240;
|
AM CH ENJOY'S BLAQUE CORVETTE (M) RB342907; Black
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD (M) 05/05/1983 RA854161; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID |
|||
AM CH RO-SEAN'S MAIDEN WARRIOR |
|||||||
Blackheath's Silver Slippers (F) 05/02/1983 RA809382; Black & Silver
|
AM CH ALJAMAR HOT ICE CD |
||||||
Gough's Frosty Love Song |
|||||||
AM CH TRAGA'S N JOY CHELENE N NITE (F) 05/14/1986 RB042544 SBRB042544; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK |
|||||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal |
|||||||
Traga's Dinah Mite (F) 09/08/1984 RA950162; Black
|
AM CH REGENCY'S SHOT IN THE DARK |
||||||
Repitition's Frosted Onyx |
|||||||
Tulip V D Spikke (F) 01/07/1990 NHSB1684732; Black
|
Yoeri Bobo V Maifreste (M) NHSB1524559; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Wendy V H Hannieshonk (F) NHSB1427605; Black
|
NLD CH HISKE V ACHTER DE HOVEN |
||||||
Aradja V D Puttershoef |
|||||||
Judith V D Spikke (F) 08/07/1987 NHSB1556232; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
Yssel V D Barockstadt (F) PSZ61972 NHSB1400395; Black
|
Krambas V Winzerhausle |
||||||
DEU CH TAPSI V D BAROCKSTADT |
|||||||
POL JCH POL CH HERA MAJOWE GNIAZDO (F) PKR22883;
|
POL CH DEVI MAY CATI SAMANTINO POLONICA (M) PKR5837; Black
|
||||||
Diana Majowe Gniazdo (F) PKR9198;
|
|||||||
Rantakaupin Jupina (F) 04/28/2005 FIN3045105; Black
|
FIN CH RANTAKAUPIN ENRICO (M) 03/07/1998 FIN2538798; Black
|
FIN CH BACKOUT'S RAINMAKER (M) 02/03/1996 FIN1987996; Black
|
INT CH FIN MVA LVA MVA EST MVA LTU MVA V-97 EEV-97 LTV-97 LVV-97 BLACK DROP TIMBERJACK (M) 03/20/1994 SF2229794; Black
|
FIN CH BLACK DROP PEPE (M) 05/20/1991 SF2145591; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK CEASAR (M) 01/23/1990 SF0707590; Black
|
FIN CH BLACK DROP KERMIT (M) 07/19/1988 SF2181788; Black
|
Impact's Prim'N Proper |
FIN CH BLACK DROP HANA |
|||||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA (F) 11/28/1985 SF30280A85; Black
|
Mirox Papapopper |
||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE |
|||||||
Black Drop Lorelei (F) 07/31/1989 SF2420389; Black
|
DEU CH GRISCHA V D NIERSAUVE (M) PSZ62814; Black
|
DEU CH ULF V. FILSENBERG |
|||||
DEU CH PEESKA V WINZERHAUSLE |
|||||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN |
||||||
Praiz Kefi-Blackdrop |
|||||||
FIN CH BLACK DROP RIMPULA (F) 11/08/1991 SF4423691; Black
|
FIN MVA BLACK DROP NAPOLEON (M) 11/04/1990 SF3888090; Black
|
Malya Uimpy (M) LOI053563;
|
Malya Ebonite |
||||
Malya Dilla |
|||||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN |
||||||
Praiz Kefi-Blackdrop |
|||||||
Black Drop Irina Minizer (F) 08/20/1987 SF2384087; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|||||
SWE CH FIXUS INKI-DINKI |
|||||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY |
|||||||
FIN CH BACKOUT'S HOT STORY (F) 09/08/1993 SF4132793; Black
|
FIN CH EST CH PEACEMAKER'S BLACK QUATTRO (M) 12/16/1991 SF0255792; Black
|
FIN MVA PEACEMAKER'S BLACK ZEPHYR (M) 01/06/1990 SF0390890; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||||
FIN CH FIN CH EUW-91 WOEZEL V D SPIKKE (F) 02/19/1990 SF2935490; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD (M) 12/02/1987 LOSH605236; Black
|
Walters' Black Thunder |
|||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN |
|||||||
Woanne V Winzerhaeusel (F) NHSB1536236;
|
Egon V D Tombola |
||||||
INT CH DEU CH KETTERLE V WINZERHAUSLE |
|||||||
FIN CH BACKOUT'S ARRACK PUNCH (F) 03/03/1991 SF0764891; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK BOOMERANG (M) 01/21/1989 SF0605889; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA (F) 11/28/1985 SF30280A85; Black
|
Mirox Papapopper |
||||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE |
|||||||
FIN CH OIDIN EMMANUEL (F) 12/04/1989 SF0391290; Black
|
FIN MVA REBELS CAPONE (M) 10/19/1984 SF25183384; Black
|
Walters' Black Symbol |
|||||
INT CH NORD CH WIGSANDS Z GRAZIE |
|||||||
FIN MVA OIDIN CARAMBA (F) 04/02/1988 SF1533988; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK GRAFFITI |
||||||
Rebels Elegant |
|||||||
FIN CH MAUSCHEN HEFTIG HEIDI (F) 05/02/1994 SF3183394; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland |
||||||
Walker's Miss Fortune |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||
Walters' Black Out |
|||||||
Walters' Ebony Moontide (F) 08/15/1977 RA384362; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||||
Walters' Midnight Shadow |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove |
|||||
Quiny V Gyldenlove |
|||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA (F) 06/21/1983 SF18112683; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA |
|||||||
Zornoi Galina (F) 11/25/1991 SF4383591; Black
|
Asku (M) 07/06/1987 ; Black
|
FIN OCH WIGSANDS Z DINO (M) 01/12/1983 ; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY |
|||||||
Av Spaderass Milia (F) 04/25/1977 SF16287F77; Black
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER |
||||||
INT CH POL HJ MVA MINORE GILA |
|||||||
Minore Fanita (F) 03/06/1985 SF05120N85; Black
|
FIN CH IMPACT'S HE-MAN HECTOR (M) 05/12/1982 SF23324G82; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
|||||
NOR CH SWE CH IMPACT'S AFTER-ALL |
|||||||
Minore Quinte (F) 07/15/1981 SF20749L81; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO |
||||||
Minore Juliska |
|||||||
Elfi V D Erbprinz Philipp Huette (F) 03/28/1989 SF2372089; Black
|
Bodo V Piastenturm (M) PSZ62731;
|
Ischwas V Winzerhausle (M) PSZ59116; Black
|
INT CH AUT CH CHE CH DEU CH MICRO V PATTANAIRA |
||||
Eijeijei V Winzerhausle |
|||||||
Adda V Grimmenstein (F) PSZ58903;
|
Bery V D Maushohle |
||||||
Jacky V Dingen |
|||||||
Rena V D Erbprinz Philipp Hutte (F) PSZ62856;
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT |
|||||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE |
|||||||
Kaja V D Erbprinz Philipp Hutte (F) PSZ61495;
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT |
||||||
Ischanette V Winzerhausle |
|||||||
Mustaparran Adeleide (F) 04/14/2002 FIN2336502; Black
|
FIN CH EISERN MOZART (M) 10/04/1998 FIN3801298; Black
|
INT CH FIN MVA SWE MVA EST MVA LTU MVA RUS MVA BY MVA RUJV-96 EUR-97 RKFV BODYGUARD REZLARK (M) 07/15/1995 CMKU366495 RKF0000995 FIN3491199; Black
|
INT CH CZE CH LEEDOMAINE MINSTREL MAN OF MOLDAU (M) ; Black
|
CZE CH SKANSEN'S NISSEN OF CRAMEERSHA (M) 04/27/1989 KUSACF000155; Black
|
Skansen's Black Knut (M) 05/17/1986 RB054199; Black
|
Walters' Black Thunder |
|
Skansen's Black Favorite |
|||||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder |
||||||
Skansen's Black Heide |
|||||||
ZAF CH SKANSEN'S MY FAIR LADY OF LEEDOMAINE (F) 05/25/1988 KUSACE000220; Black
|
Skansen's Alfie (M) 03/22/1987 RB174092; Black & Silver
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT |
|||||
Windy Pines Crafty Lady P K |
|||||||
Skansen's Jolanda (F) 06/16/1985 RM32727905 KUSARA976670; Black
|
Walters' Black Thunder |
||||||
Schnuffy Schnopsnbourgh |
|||||||
Janete Androis (F) 11/24/1991 CKS13029194; Black
|
INT CH CZE CH SVK CH POL CH CRI CH MATEUSZ Z ROGU OBFITOSCI (M) CKSP1094-9187; Black
|
POL CH LARRY V D MOOSHUTTEN (M) PKR55110; Black
|
|||||
Liza Arbeca (F) PKR48097; Black
|
Ami Z Luzycy |
||||||
Castina Prima Samantino Polonica |
|||||||
CZE CH ELIZABETH ANDROIS (F) 09/19/1988 CKSP881591; Black
|
Cil Kvent (M) CKSP1778284; Black
|
Erik Pekelny Vitr |
|||||
Brita Romance Marianek |
|||||||
Adriana Androis (F) 01/06/1985 CKSP168588; Black
|
Ricco V D Reussenburg |
||||||
Chiquita Z Jasvy |
|||||||
INT CH FIN CH SWE CH EST CH EEW-99 EISERN EINEKLEINE ELSA (F) 09/18/1995 FIN4668195; Black
|
Black Drop Samuel (M) 02/24/1992 SF0887792; Black
|
Dino V D Barockstadt (M) PSZ63703; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|||
SWE CH FIXUS INKI-DINKI |
|||||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY |
|||||||
FIN CH BLACK DROP HANA (F) 06/13/1986 SF1829386; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN (M) 01/01/1984 S5629684; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|||||
SWE CH FIXUS INKI-DINKI |
|||||||
Praiz Kefi-Blackdrop (F) 06/30/1983 S5098883S; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
FIN CH SWE CH IMPACT'S DAZZLING DAISY |
|||||||
FIN CH BLACK DROP TEKLA (F) 03/20/1994 SF2229994; Black
|
FIN CH BLACK DROP PEPE (M) 05/20/1991 SF2145591; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK CEASAR (M) 01/23/1990 SF0707590; Black
|
FIN CH BLACK DROP KERMIT |
||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA |
|||||||
Black Drop Lorelei (F) 07/31/1989 SF2420389; Black
|
DEU CH GRISCHA V D NIERSAUVE |
||||||
FIN CH BLACK DROP HANA |
|||||||
FIN CH BLACK DROP RIMPULA (F) 11/08/1991 SF4423691; Black
|
FIN MVA BLACK DROP NAPOLEON (M) 11/04/1990 SF3888090; Black
|
Malya Uimpy |
|||||
FIN CH BLACK DROP HANA |
|||||||
Black Drop Irina Minizer (F) 08/20/1987 SF2384087; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN |
||||||
Praiz Kefi-Blackdrop |
|||||||
Rantakaupin Fay Fiorina (F) 02/15/1999 FIN1867399; Black
|
FIN CH BACKOUT'S RAINMAKER (M) 02/03/1996 FIN1987996; Black
|
INT CH FIN MVA LVA MVA EST MVA LTU MVA V-97 EEV-97 LTV-97 LVV-97 BLACK DROP TIMBERJACK (M) 03/20/1994 SF2229794; Black
|
FIN CH BLACK DROP PEPE (M) 05/20/1991 SF2145591; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK CEASAR (M) 01/23/1990 SF0707590; Black
|
FIN CH BLACK DROP KERMIT |
||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA |
|||||||
Black Drop Lorelei (F) 07/31/1989 SF2420389; Black
|
DEU CH GRISCHA V D NIERSAUVE |
||||||
FIN CH BLACK DROP HANA |
|||||||
FIN CH BLACK DROP RIMPULA (F) 11/08/1991 SF4423691; Black
|
FIN MVA BLACK DROP NAPOLEON (M) 11/04/1990 SF3888090; Black
|
Malya Uimpy |
|||||
FIN CH BLACK DROP HANA |
|||||||
Black Drop Irina Minizer (F) 08/20/1987 SF2384087; Black
|
SWE MVA FIXUS PROPER MAN |
||||||
Praiz Kefi-Blackdrop |
|||||||
FIN CH BACKOUT'S HOT STORY (F) 09/08/1993 SF4132793; Black
|
FIN CH EST CH PEACEMAKER'S BLACK QUATTRO (M) 12/16/1991 SF0255792; Black
|
FIN MVA PEACEMAKER'S BLACK ZEPHYR (M) 01/06/1990 SF0390890; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
FIN CH FIN CH EUW-91 WOEZEL V D SPIKKE (F) 02/19/1990 SF2935490; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD |
||||||
Woanne V Winzerhaeusel |
|||||||
FIN CH BACKOUT'S ARRACK PUNCH (F) 03/03/1991 SF0764891; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK BOOMERANG (M) 01/21/1989 SF0605889; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO |
|||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA |
|||||||
FIN CH OIDIN EMMANUEL (F) 12/04/1989 SF0391290; Black
|
FIN MVA REBELS CAPONE |
||||||
FIN MVA OIDIN CARAMBA |
|||||||
Rantakaupin Beatrice (F) 06/02/1996 FIN3158096; Black
|
Backout's Hot Chili (M) 09/08/1993 SF4132293; Black
|
FIN CH EST CH PEACEMAKER'S BLACK QUATTRO (M) 12/16/1991 SF0255792; Black
|
FIN MVA PEACEMAKER'S BLACK ZEPHYR (M) 01/06/1990 SF0390890; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
FIN CH FIN CH EUW-91 WOEZEL V D SPIKKE (F) 02/19/1990 SF2935490; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD |
||||||
Woanne V Winzerhaeusel |
|||||||
FIN CH BACKOUT'S ARRACK PUNCH (F) 03/03/1991 SF0764891; Black
|
FIN CH BRIGHT EYES BLACK BOOMERANG (M) 01/21/1989 SF0605889; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO |
|||||
FIN CH SWE CH REBELS ELEGIA |
|||||||
FIN CH OIDIN EMMANUEL (F) 12/04/1989 SF0391290; Black
|
FIN MVA REBELS CAPONE |
||||||
FIN MVA OIDIN CARAMBA |
|||||||
FIN CH MAUSCHEN HEFTIG HEIDI (F) 05/02/1994 SF3183394; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
Zornoi Galina (F) 11/25/1991 SF4383591; Black
|
Asku (M) 07/06/1987 ; Black
|
FIN OCH WIGSANDS Z DINO |
|||||
Minore Fanita |
|||||||
Elfi V D Erbprinz Philipp Huette (F) 03/28/1989 SF2372089; Black
|
Bodo V Piastenturm |
||||||
Rena V D Erbprinz Philipp Hutte |