Pedigree of:
Peacemaker's Black Future (F) 05/13/1999 FIN2475899; Black |
|||||||
Mauschen Heros (M) 05/02/1994 SF3183294; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING (M) 03/21/1971 R887023; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S FIRST STAGE (M) 05/14/1960 R264931; Salt & Pepper
|
AM CH JAY-DEE'S SKY ROCKET |
Miss Little Guys |
|||||||
AM CH SKY ROCKET'S UPSTART (F) 02/06/1968 R621091; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S FIRST STAGE |
||||||
Tessie Tigerlily |
|||||||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING (F) 01/12/1971 R863821; Salt & Pepper
|
AM CH LADDIN OF ARADOR (M) R727755; Salt & Pepper
|
AM CH GANDALF OF ARADOR |
|||||
AM CH FAERWYND OF ARADOR |
|||||||
AM CH ORBIT'S LIFT OFF CDX (F) R677325; Salt & Pepper
|
AM CH ORBIT'S TIME TRAVELER |
||||||
AM CH JANHOF'S BON-BON OF ADFORD |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee |
||||
Walters' Irish Spring |
|||||||
Walters' Black Out (F) 08/29/1974 AK70210; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||||||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland (M) ;
|
Griffin's Woody Of Woodland |
|||||
Melody Of Woodland Place |
|||||||
Walker's Miss Fortune (F) 09/25/1972 RA001833; Black
|
Griffin's Woody Of Woodland |
||||||
Walker's Whiskers II |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee (M) 08/29/1974 RA170211; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
|||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Walters' Irish Spring (F) 01/13/1973 RA019648; Salt & Pepper
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE |
||||||
Walters' Frostig Space Star |
|||||||
Walters' Black Out (F) 08/29/1974 AK70210; Black
|
Walters' Jigger O'Tar (M) 06/25/1973 RA073400; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
Walters' Angel Charmer |
|||||||
Walters' Licorice Twist (F) 05/19/1973 RA064014; Black
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE |
||||||
Saxon's Satan Shag |
|||||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland (M) ;
|
Griffin's Woody Of Woodland (M) ; Salt & Pepper
|
AM CH MANKIT'S SIGNAL GO |
||||
Flintrock's Hide-A-Way Heidi |
|||||||
Melody Of Woodland Place (F) 11/07/1970 R869336; Salt & Pepper
|
AM CH DOREM MARKSMAN II |
||||||
Lowe's Elegance |
|||||||
Walker's Miss Fortune (F) 09/25/1972 RA001833; Black
|
Griffin's Woody Of Woodland (M) ; Salt & Pepper
|
AM CH MANKIT'S SIGNAL GO |
|||||
Flintrock's Hide-A-Way Heidi |
|||||||
Walker's Whiskers II (F) 07/20/1969 R714343; Black
|
Steven V Bernstein |
||||||
Griffin's Muffin |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee (M) 08/29/1974 RA170211; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Walters' Irish Spring (F) 01/13/1973 RA019648; Salt & Pepper
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE |
||||||
Walters' Frostig Space Star |
|||||||
Walters' Black Out (F) 08/29/1974 AK70210; Black
|
Walters' Jigger O'Tar (M) 06/25/1973 RA073400; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
Walters' Angel Charmer |
|||||||
Walters' Licorice Twist (F) 05/19/1973 RA064014; Black
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE |
||||||
Saxon's Satan Shag |
|||||||
Walters' Ebony Moontide (F) 08/15/1977 RA384362; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee (M) 08/29/1974 RA170211; Black
|
Walters' Jigger O'Tar |
||||
Walters' Licorice Twist |
|||||||
Walters' Irish Spring (F) 01/13/1973 RA019648; Salt & Pepper
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE |
||||||
Walters' Frostig Space Star |
|||||||
Walters' Midnight Shadow (F) 01/27/1975 RA194439; Black
|
Walters' Jigger O'Tar (M) 06/25/1973 RA073400; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
|||||
Walters' Angel Charmer |
|||||||
Cinderella Von Heldenstein (F) 09/05/1973 RA10899;
|
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove (M) NHSB662951; Black
|
Racker V Alwinenhorst (M) PS49313; Black
|
Flips V Eckeloh |
|||
HeikeV Alwinenhorst |
|||||||
Brigite V Gyldenlove (F) NHSB371409; Black
|
INT CH OWID V TERMEERHOFEN |
||||||
Uteke |
|||||||
Quiny V Gyldenlove (F) NH79638;
|
Falk V Immenhort (M) PS44897; Black
|
Gero V D Wallenstein Stadt |
|||||
Dorle V D Wallenstein Stadt |
|||||||
Femke V Gyldenlove (F) NH24534;
|
INT CH NLD CH GROG V NEU-DROSEDOW |
||||||
Brigite V Gyldenlove |
|||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA (F) 06/21/1983 SF18112683; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Echo |
|||||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI (F) 05/29/1978 RA465772; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA (F) 03/15/1980 SF08785U80; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort |
||||||
GBR CH MALYA TONGA |
|||||||
Zornoi Galina (F) 11/25/1991 SF4383591; Black
|
Asku (M) 07/06/1987 ; Black
|
FIN OCH WIGSANDS Z DINO (M) 01/12/1983 ; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
|
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy (F) 08/18/1974 AK04513; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night |
|||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort (M) LOI9077; Black
|
Udo VD Wallenstein |
|||||
Karin V Immenhort |
|||||||
GBR CH MALYA TONGA (F) LOI2901; Black
|
INT CH ITA CH MALYA GUNTER |
||||||
Malya Opal |
|||||||
Av Spaderass Milia (F) 04/25/1977 SF16287F77; Black
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER (M) 02/12/1976 S348577; Black
|
Juno V Immenhort (M) LOI9077; Black
|
Udo VD Wallenstein |
||||
Karin V Immenhort |
|||||||
ITA CH MALYA QUELLA (F) 09/15/1970 ; Black
|
ITA CH MALYA QUIZ |
||||||
INT CH MALYA CONNIE |
|||||||
INT CH POL HJ MVA MINORE GILA (F) 02/20/1975 SF03690G75; Black
|
Wigsands Z Clown (M) 04/10/1973 SF14228382; Black
|
FIN MVA SWE MVA SONNY-BOY AV SPADERASS |
|||||
INT CH BEL CH NORD CH QUELLE VAN STEDEKE |
|||||||
INT CH NORD CH FIN CH SWE CH MALYA QUINCI (F) 09/15/1970 LOIVC2464 SF07100372; Black
|
ITA CH MALYA QUIZ |
||||||
INT CH MALYA CONNIE |
|||||||
Minore Fanita (F) 03/06/1985 SF05120N85; Black
|
FIN CH IMPACT'S HE-MAN HECTOR (M) 05/12/1982 SF23324G82; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY (M) 02/14/1980 S178381; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||
Gough's Ebony Echo |
|||||||
CAN CH MUNCHKIN'S BLACK SHADOW PIXI (F) 05/29/1978 RA465772; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
||||||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||||
NOR CH SWE CH IMPACT'S AFTER-ALL (F) S621078; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY DUB'L TRUB'L (F) 04/01/1976 S174378; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||||
Pickwick's GW Lady Be Good |
|||||||
Minore Quinte (F) 07/15/1981 SF20749L81; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort |
||||||
GBR CH MALYA TONGA |
|||||||
Minore Juliska (F) 11/21/1976 SF27239X76; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove |
|||||
Quiny V Gyldenlove |
|||||||
FIN CH MINORE FAIDA (F) 06/18/1974 SF15041T74; Black
|
Wigsands Z Clown |
||||||
FIN CH CARAMELLA |
|||||||
Elfi V D Erbprinz Philipp Huette (F) 03/28/1989 SF2372089; Black
|
Bodo V Piastenturm (M) PSZ62731;
|
Ischwas V Winzerhausle (M) PSZ59116; Black
|
INT CH AUT CH CHE CH DEU CH MICRO V PATTANAIRA (M) SHSB288775; Black
|
Enzo V Pattanaira (M) SHSB 240109; Black
|
|||
Dita V Pattanaira (F) SHSB 280068; Black
|
|||||||
Eijeijei V Winzerhausle (F) PSZ57799; Black
|
Izon V D Feuerhand (M) PSZ 56646; Black
|
Quastel V Immenhort |
|||||
Scirocco V D Feuerhand |
|||||||
Alwinchen V Winzerhausle (F) PSK 55066; Black
|
|||||||
Adda V Grimmenstein (F) PSZ58903;
|
Bery V D Maushohle (M) PSZ53700;
|
||||||
Jacky V Dingen (F) PSZ56177;
|
|||||||
Rena V D Erbprinz Philipp Hutte (F) PSZ62856;
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT (M) PSZ54197; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH (M) U000000835 PS28941; Black
|
INT CH BODO V. RIEDWALD |
|||
Anita V Bexbach |
|||||||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE (F) PSZ53650; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH (M) U000000835 PS28941; Black
|
INT CH BODO V. RIEDWALD |
|||||
Anita V Bexbach |
|||||||
Kaja V D Erbprinz Philipp Hutte (F) PSZ61495;
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT (M) PSZ54197; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH (M) U000000835 PS28941; Black
|
INT CH BODO V. RIEDWALD |
||||
Anita V Bexbach |
|||||||
Ischanette V Winzerhausle (F) PSZ59117; Salt & Pepper
|
|||||||
Peacemaker's Black Kiss (F) 10/21/1994 SF5024794; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK GRAFFITI (M) SF2560986; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee (M) 08/29/1974 RA170211; Black
|
Walters' Jigger O'Tar (M) 06/25/1973 RA073400; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
Gough's Ebony Echo |
|||||||
Walters' Angel Charmer (F) 03/15/1969 R677972; Salt & Pepper
|
Walsh's Frosty Space Admiral |
||||||
Pat-Je's Country Bumpkin |
|||||||
Walters' Licorice Twist (F) 05/19/1973 RA064014; Black
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE (M) 03/17/1972 R953044; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH LANDMARK'S MASTERPIECE |
|||||
Walters' Rare Edition |
|||||||
Saxon's Satan Shag (F) ; Black
|
Galante's Beowulf |
||||||
Leuer's Baroness Gartenwick |
|||||||
Walters' Irish Spring (F) 01/13/1973 RA019648; Salt & Pepper
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE (M) 03/17/1972 R953044; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH LANDMARK'S MASTERPIECE (M) 01/30/1966 R-481381; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH MUTINY MASTER SPY |
||||
AM CH ALLARUTH'S JASMINE |
|||||||
Walters' Rare Edition (F) 09/13/1969 R724400; Salt & Pepper
|
AM CH ALLARUTH'S DANIEL |
||||||
Pat-Je's Country Bumpkin |
|||||||
Walters' Frostig Space Star (F) 04/27/1970 R825843; Black & Silver
|
CAN CH WALSH'S FROSTY SPACEMAN (M) 07/16/1965 AK55524; Black & Silver
|
CAN CH WALSH'S FROSTY CHARMER CD |
|||||
Walsh's Frosted Cookie |
|||||||
Walters' Strutabout Tempest (F) R656122; Salt & Pepper
|
Walsh's Frosty Space Admiral |
||||||
Walters' Sheer Tweed Of Swan |
|||||||
Walters' Black Out (F) 08/29/1974 AK70210; Black
|
Walters' Jigger O'Tar (M) 06/25/1973 RA073400; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman |
|||
Sylva Sprite Megan Of Longleat |
|||||||
Gough's Ebony Echo (F) 12/10/1969 R770841; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S SILVER FRANCHISE CD |
||||||
Wynncliff Blacque Bianca |
|||||||
Walters' Angel Charmer (F) 03/15/1969 R677972; Salt & Pepper
|
Walsh's Frosty Space Admiral (M) ; Black & Silver
|
CAN CH WALSH'S FROSTY SPACEMAN |
|||||
CAN CH WALSH'S FROSTED CANDY |
|||||||
Pat-Je's Country Bumpkin (F) 01/12/1963 R398967; Salt & Pepper
|
AM CH ADFORD'S BOB WHITE |
||||||
Pat-Je's Morgan Manor CD |
|||||||
Walters' Licorice Twist (F) 05/19/1973 RA064014; Black
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE (M) 03/17/1972 R953044; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH LANDMARK'S MASTERPIECE (M) 01/30/1966 R-481381; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH MUTINY MASTER SPY |
||||
AM CH ALLARUTH'S JASMINE |
|||||||
Walters' Rare Edition (F) 09/13/1969 R724400; Salt & Pepper
|
AM CH ALLARUTH'S DANIEL |
||||||
Pat-Je's Country Bumpkin |
|||||||
Saxon's Satan Shag (F) ; Black
|
Galante's Beowulf (M) R556357; Black
|
||||||
Leuer's Baroness Gartenwick (F) ;
|
|||||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS (M) 01/05/1976 RA264065; Black
|
Walters' Black Coffee (M) 08/29/1974 RA170211; Black
|
Walters' Jigger O'Tar (M) 06/25/1973 RA073400; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS |
||
Walters' Angel Charmer |
|||||||
Walters' Licorice Twist (F) 05/19/1973 RA064014; Black
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE |
||||||
Saxon's Satan Shag |
|||||||
Walters' Irish Spring (F) 01/13/1973 RA019648; Salt & Pepper
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE (M) 03/17/1972 R953044; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH LANDMARK'S MASTERPIECE |
|||||
Walters' Rare Edition |
|||||||
Walters' Frostig Space Star (F) 04/27/1970 R825843; Black & Silver
|
CAN CH WALSH'S FROSTY SPACEMAN |
||||||
Walters' Strutabout Tempest |
|||||||
Walters' Black Out (F) 08/29/1974 AK70210; Black
|
Walters' Jigger O'Tar (M) 06/25/1973 RA073400; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||
Gough's Ebony Echo |
|||||||
Walters' Angel Charmer (F) 03/15/1969 R677972; Salt & Pepper
|
Walsh's Frosty Space Admiral |
||||||
Pat-Je's Country Bumpkin |
|||||||
Walters' Licorice Twist (F) 05/19/1973 RA064014; Black
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE (M) 03/17/1972 R953044; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH LANDMARK'S MASTERPIECE |
|||||
Walters' Rare Edition |
|||||||
Saxon's Satan Shag (F) ; Black
|
Galante's Beowulf |
||||||
Leuer's Baroness Gartenwick |
|||||||
Far Out Black Dot (F) 03/18/1976 AK79801835; Black
|
Walters' Black Coffee (M) 08/29/1974 RA170211; Black
|
Walters' Jigger O'Tar (M) 06/25/1973 RA073400; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||
Gough's Ebony Echo |
|||||||
Walters' Angel Charmer (F) 03/15/1969 R677972; Salt & Pepper
|
Walsh's Frosty Space Admiral |
||||||
Pat-Je's Country Bumpkin |
|||||||
Walters' Licorice Twist (F) 05/19/1973 RA064014; Black
|
AM CH WALTERS' IRISH COFFEE (M) 03/17/1972 R953044; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH LANDMARK'S MASTERPIECE |
|||||
Walters' Rare Edition |
|||||||
Saxon's Satan Shag (F) ; Black
|
Galante's Beowulf |
||||||
Leuer's Baroness Gartenwick |
|||||||
Walters' April Edition (F) 04/21/1971 R861306; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD MR SANDMAN (M) R697496; Salt & Pepper
|
AM CH BLYTHEWOOD RICOCHET OF LAMAY (M) 02/26/1966 R495437; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH MEX CH FANCWAY'S PIRATE JR OF LAMAY |
||||
AM CH LA MAY'S BONANZA BABE |
|||||||
AM CH BON-ELL SANDSTORM (F) 03/28/1963 ; Salt & Pepper
|
AM CH MUTINY I'M GRUMPY TOO |
||||||
Bon-Ell Bit Of Honey |
|||||||
Walters' Rare Edition (F) 09/13/1969 R724400; Salt & Pepper
|
AM CH ALLARUTH'S DANIEL (M) 05/13/1968 R615366; Salt & Pepper
|
AM CH BOOMERANG OF MARIENHOF |
|||||
Allaruth's Bebe |
|||||||
Pat-Je's Country Bumpkin (F) 01/12/1963 R398967; Salt & Pepper
|
AM CH ADFORD'S BOB WHITE |
||||||
Pat-Je's Morgan Manor CD |
|||||||
Peacemaker's Black Bonbon (F) 07/15/1993 SF3040693; Black
|
FIN CH WIGSANDS Z ROCCO (M) 11/29/1986 SF0029987; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove (M) NHSB662951; Black
|
Racker V Alwinenhorst (M) PS49313; Black
|
Flips V Eckeloh (M) PS46342; Black
|
||
HeikeV Alwinenhorst (F) PS41446; Black
|
|||||||
Brigite V Gyldenlove (F) NHSB371409; Black
|
INT CH OWID V TERMEERHOFEN (M) PS40051; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
|||||
Uteke (F) NHSB287908; Black
|
|||||||
Quiny V Gyldenlove (F) NH79638;
|
Falk V Immenhort (M) PS44897; Black
|
Gero V D Wallenstein Stadt (M) PS42420;
|
|||||
Dorle V D Wallenstein Stadt (F) PS38374;
|
|||||||
Femke V Gyldenlove (F) NH24534;
|
INT CH NLD CH GROG V NEU-DROSEDOW (M) NHSB218029; Black
|
||||||
Brigite V Gyldenlove (F) NHSB371409; Black
|
INT CH OWID V TERMEERHOFEN |
||||||
Uteke |
|||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA (F) 03/15/1980 SF08785U80; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD (M) 01/13/1970 R775001; Black
|
Gough's Ebony Royal Guardsman (M) 04/25/1966 R511544; Black
|
Jovinus Rodin Of Anfiger |
|||
Gough's Pickwick Silver Belle CD |
|||||||
Sylva Sprite Megan Of Longleat (F) R758195; Black & Silver
|
Sylva Sprite Chimney Sweep |
||||||
CAN CH SYLVA SPRITE FRILLS & JADE |
|||||||
Gough's Ebony Heavens To Betsy (F) 08/18/1974 AK04513; Black
|
AM CH WOODHAVEN'S BLACK GOUGH DROPS (M) 06/15/1971 R918197; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||||
Gough's Ebony Echo |
|||||||
Gough's Ebony Lady Of The Night (F) AK59161; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
||||||
Gough's Frosted Gem Of Minio |
|||||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort (M) LOI9077; Black
|
Udo VD Wallenstein (M) ;
|
INT CH BLITZ V VOGELWOOG |
||||
Kitti V D Wallenstein Stadt |
|||||||
Karin V Immenhort (F) PS47153;
|
INT CH KLAUS V BEXBACH |
||||||
Eva V Bruckkanal |
|||||||
GBR CH MALYA TONGA (F) LOI2901; Black
|
INT CH ITA CH MALYA GUNTER (M) 06/26/1967 AK69505 LOIVC647; Black
|
INT CH NIKS DEI DIAVOLI NERI |
|||||
ITA CH WUNNA DEL TORNESE |
|||||||
Malya Opal (F) LOI2078;
|
INT CH NIKS DEI DIAVOLI NERI |
||||||
Orelle De Caterheise |
|||||||
FIN CH PEACEMAKER'S BLACK LUXURY (F) 10/13/1991 SF4013191; Black
|
INT CH FIN CH DNK CH EST CH EUJW-91 FINW-92 PEACEMAKER'S BLACK DRAGON (M) 11/07/1990 SF3874890; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
||
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Stuart's Gretchen |
|||||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||||
Walters' Black Out |
|||||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland |
||||||
Walker's Miss Fortune |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||
Walters' Black Out |
|||||||
Walters' Ebony Moontide (F) 08/15/1977 RA384362; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||||
Walters' Midnight Shadow |
|||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove |
|||||
Quiny V Gyldenlove |
|||||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA (F) 06/21/1983 SF18112683; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||||
NOR CH FIXUS COMCORONA |
|||||||
Willy Lee Black Lily (F) 02/10/1990 SF0679790; Black
|
Odin V D Steinhaeger Heide (M) 03/06/1987 SF0927589; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE (M) 05/13/1980 PSZ 58736; Black
|
ITA CH DEU CH TONI V D STEINHAGER HEIDE (M) PSZ 56280; Black
|
DEU CH GAUNER V HINTERHOF |
|||
Ulla V Elztl |
|||||||
Perle V Winnloh (F) PSZ54579; Black
|
Racker V Alwinenhorst |
||||||
Assy V Suresse |
|||||||
S'Toxi VD Steinhager Heide (F) PSZ59855; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE (M) 05/13/1980 PSZ 58736; Black
|
ITA CH DEU CH TONI V D STEINHAGER HEIDE |
|||||
Perle V Winnloh |
|||||||
Kessi V D Steinhager Heide (F) 09/05/1976 PSZ56000; Black
|
DEU CH BOY V SUNGER |
||||||
Perle V Winnloh |
|||||||
Peacemaker's Blk Royal Rose (F) 10/26/1988 SF3015488; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||||
FIN CH FIXUS DOUBLE DESIGN (F) 06/30/1987 S4911487; Black
|
INT CH SWE CH SKANSEN'S I'M FIXUS FLASHFIRE (M) 10/11/1984 ; Black
|
Walters' Black Thunder |
|||||
Skansen's Black Faxonia |
|||||||
Fixus Quick Witted Queen (F) 10/25/1984 S1058685; Black
|
SWE CH SUELEN BLACK MIROX YANKEE |
||||||
Fixus Derioca |