Pedigree of:
Peacemaker's Black Bertha (F) 03/05/1999 FIN1917999; Black |
|||||
Willy Lee Vam (M) 03/07/1994 SF2337194; Black
|
EST CH FIN CH EST CH FINW-94 PORGY VAN DE HAVENSTAD (M) 08/02/1991 SF0959092; Black
|
O'Happy Van De Havenstad (M) 04/04/1990 LOSH645358; Black
|
Magic Night Van De Havenstad (M) LOSH613949; Black
|
CIB FRA CH FIN CH SEW CH MAR CH NLD CH ITA CH BEL CH KRUMMEL VD HAVENSTAD (M) 11/18/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT |
Hara V Cronsbach |
|||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler |
||||
Skansen's Black Imitation |
|||||
Nancy Van De Havenstad (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||
Nancy V Achter de Hoven (F) NHSB1166467; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||
Nagaika V Rattlerhof |
|||||
INT CH LUX CH NLD CH BEL CH WW91 MINI VAN DE HAVENSTAD (F) 09/03/1988 LOSH614990; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||
Walters' Oso Black (F) 08/11/1979 RA525222; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||
Far Out Black Dot |
|||||
INT CH FRA CH FIN CH NLD CH ITA CH BEL CH JEBEMA'S BLACK DEBUTANTE (F) 12/09/1985 RB008206; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK |
|||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal |
|||||
Jebema's Midnight Mariah (F) 05/02/1983 RA866330; Black
|
AM CH JEBEMA-ROBHIL EBONY MARQUIS |
||||
Kelly's Black Jebema Kirste |
|||||
FIN MVA KJEIL VAN DE HAVENSTAD (F) 11/18/1986 SF1798087; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||
Stuart's Gretchen |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||
Walters' Ebony Moontide |
|||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT (M) PSZ54197; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE (F) PSZ53650; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
||||
Tessa V Cronsbach (F) PSZ60679; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE (M) 05/13/1980 PSZ 58736; Black
|
ITA CH DEU CH TONI V D STEINHAGER HEIDE |
|||
Perle V Winnloh |
|||||
Gitte V Cronsbach (F) ;
|
INT CH DORN V BEXBACH |
||||
FIN CH BAR LUZ BLOODY MARY (F) SF4508594;
|
ISR CH TURBO V D SPIKKE (M) ISBR9275;
|
AM CH ENJOY'S BLAQUE CORVETTE (M) RB342907; Black
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT (M) 12/16/1985 RB027671 RL803586; Black & Silver
|
AM CH REPITITION'S MIRROR MAN CD (M) 05/05/1983 RA854161; Black & Silver
|
AM CH RAMPAGE'S WACO KID |
AM CH RO-SEAN'S MAIDEN WARRIOR |
|||||
Blackheath's Silver Slippers (F) 05/02/1983 RA809382; Black & Silver
|
AM CH ALJAMAR HOT ICE CD |
||||
Gough's Frosty Love Song |
|||||
AM CH TRAGA'S N JOY CHELENE N NITE (F) 05/14/1986 RB042544 SBRB042544; Black
|
AM CH CAN CH SIBEHIL'S DARK SHADOWS (M) 11/15/1984 RA9679735; Black
|
AM CH JEBEMA'S MIDNIGHT MAVERICK |
|||
Rob-Hil Blaque Ni-Coal |
|||||
Traga's Dinah Mite (F) 09/08/1984 RA950162; Black
|
AM CH REGENCY'S SHOT IN THE DARK |
||||
Repitition's Frosted Onyx |
|||||
Tulip V D Spikke (F) 01/07/1990 NHSB1684732; Black
|
Yoeri Bobo V Maifreste (M) NHSB1524559; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||
Wendy V H Hannieshonk (F) NHSB1427605; Black
|
NLD CH HISKE V ACHTER DE HOVEN |
||||
Aradja V D Puttershoef |
|||||
Judith V D Spikke (F) 08/07/1987 NHSB1556232; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||
Yssel V D Barockstadt (F) PSZ61972 NHSB1400395; Black
|
Krambas V Winzerhausle |
||||
DEU CH TAPSI V D BAROCKSTADT |
|||||
Sarawi Elise (F) ISBR9223;
|
Nusty Van De Havenstad-N (M) LOIDS100789; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD (M) 12/02/1987 LOSH605236; Black
|
Walters' Black Thunder (M) 03/30/1983 RA797518; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
|
Walters' Oso Black |
|||||
INT CH NANCY V D DRIE HARTEN (F) 09/25/1986 ; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT |
||||
Nancy V Achter de Hoven |
|||||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL (F) 12/07/1986 RB090586; Black
|
Buchanan's Royal Traveler (M) 01/19/1982 RA709396; Black
|
AM CH CAN CH GOUGH'S EBONY ROYAL KNIGHT CD |
|||
Abiqua Lily Of The Valley |
|||||
Skansen's Black Imitation (F) 06/29/1984 RA899262; Black
|
Walters' Black Thunder |
||||
Skansen's Black Heide |
|||||
Beauty (F) ;
|
Wisconsin V Rattlerhof (M) LOIVC028056; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER (M) 05/30/1978 RA444546; Black
|
AM CH KELLY'S BLACK ONYX |
||
Lu-Hall's Aveleska Of Anfinger |
|||||
Nereide V Rattlerhof (F) ; Black
|
GBR CH LEROY ANFIGER |
||||
Rosi V Immenhort |
|||||
Kornelia Del Gervisio (F) ;
|
|||||