Pedigree of:
Peacemaker's Black Jasper (M) 05/09/2004 FIN3198704; Black |
|||||
FIN MVA SWE MVA SAWHILL'S INDIANA (M) 05/05/1996 FIN2748696; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||
Stuart's Gretchen |
|||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||
Walters' Black Out |
|||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland |
||||
Walker's Miss Fortune |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||
Walters' Black Out |
|||||
Walters' Ebony Moontide (F) 08/15/1977 RA384362; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||
Walters' Midnight Shadow |
|||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove |
|||
Quiny V Gyldenlove |
|||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA (F) 06/21/1983 SF18112683; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||
NOR CH FIXUS COMCORONA |
|||||
FIN CH WILLY LEE WINDY (F) 06/12/1991 SF2723291; Black
|
Klondaikes Knight Raider (M) 06/22/1987 DK1800387; Black
|
Schwips V Winzer Hausle (M) DK3479685; Black
|
DNK CH SONNY V HOHLERBERG (M) PSZ60026; Black
|
Nix v Winzerhausle |
|
DNK CH EVI V HOHLERBERG |
|||||
INT CH DEU CH KETTERLE V WINZERHAUSLE (F) PSK59762;
|
LUX CH DEU CH EIGUCK V WINZERHAUSLE |
||||
INT CH DEU CH BABETTE V WINZERHEUSLE |
|||||
DNK CH SKANSEN'S BLACK GEM (F) 07/31/1982 DK1316783; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT (M) 11/25/1979 RA546005; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||
Walters' Black Trinket |
|||||
Skansen's Black Favorite (F) 04/22/1981 RA683024; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BANDIT |
||||
AM CH KELLY'S PEBWIN SENSATIONAL |
|||||
FIN MVA KJEIL VAN DE HAVENSTAD (F) 11/18/1986 SF1798087; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT |
|||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE |
|||||
Tessa V Cronsbach (F) PSZ60679; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE |
||||
Gitte V Cronsbach |
|||||
Peacemaker's Black Marilyn (F) 10/24/2000 FIN4178600; Black
|
Peacemaker's Black Brand-New (M) 07/15/1993 SF3040293; Black
|
FIN CH WIGSANDS Z ROCCO (M) 11/29/1986 SF0029987; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove (M) NHSB662951; Black
|
Racker V Alwinenhorst |
Brigite V Gyldenlove |
|||||
Quiny V Gyldenlove (F) NH79638;
|
Falk V Immenhort |
||||
Femke V Gyldenlove |
|||||
NOR CH FIXUS COMCORONA (F) 03/15/1980 SF08785U80; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort |
||||
GBR CH MALYA TONGA |
|||||
FIN CH PEACEMAKER'S BLACK LUXURY (F) 10/13/1991 SF4013191; Black
|
INT CH FIN CH DNK CH EST CH EUJW-91 FINW-92 PEACEMAKER'S BLACK DRAGON (M) 11/07/1990 SF3874890; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||
Willy Lee Black Lily (F) 02/10/1990 SF0679790; Black
|
Odin V D Steinhaeger Heide (M) 03/06/1987 SF0927589; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE |
|||
S'Toxi VD Steinhager Heide |
|||||
Peacemaker's Blk Royal Rose (F) 10/26/1988 SF3015488; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO |
||||
FIN CH FIXUS DOUBLE DESIGN |
|||||
Peacemaker's Black Bertha (F) 03/05/1999 FIN1917999; Black
|
Willy Lee Vam (M) 03/07/1994 SF2337194; Black
|
EST CH FIN CH EST CH FINW-94 PORGY VAN DE HAVENSTAD (M) 08/02/1991 SF0959092; Black
|
O'Happy Van De Havenstad (M) 04/04/1990 LOSH645358; Black
|
Magic Night Van De Havenstad |
|
Nancy Van De Havenstad |
|||||
INT CH LUX CH NLD CH BEL CH WW91 MINI VAN DE HAVENSTAD (F) 09/03/1988 LOSH614990; Black
|
Walters' Black Thunder |
||||
INT CH FRA CH FIN CH NLD CH ITA CH BEL CH JEBEMA'S BLACK DEBUTANTE |
|||||
FIN MVA KJEIL VAN DE HAVENSTAD (F) 11/18/1986 SF1798087; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER |
|||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS |
|||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE |
||||
Tessa V Cronsbach |
|||||
FIN CH BAR LUZ BLOODY MARY (F) SF4508594;
|
ISR CH TURBO V D SPIKKE (M) ISBR9275;
|
AM CH ENJOY'S BLAQUE CORVETTE (M) RB342907; Black
|
AM CH BLACKHEATH'S PAGAN PURSUIT |
||
AM CH TRAGA'S N JOY CHELENE N NITE |
|||||
Tulip V D Spikke (F) 01/07/1990 NHSB1684732; Black
|
Yoeri Bobo V Maifreste |
||||
Judith V D Spikke |
|||||
Sarawi Elise (F) ISBR9223;
|
Nusty Van De Havenstad-N (M) LOIDS100789; Black
|
INT CH DNK CH LUSTIG VAN DE HAVENSTAD |
|||
INT CH FRA CH NLD CH BEL CH SKANSEN'S KALIFORNIA GIRL |
|||||
Beauty (F) ;
|
Wisconsin V Rattlerhof |
||||
Kornelia Del Gervisio |