Pedigree of:
Wigsands Zonja (F) 03/26/1977 SF06725177; Black |
|||||
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove (M) NHSB662951; Black
|
Racker V Alwinenhorst (M) PS49313; Black
|
Flips V Eckeloh (M) PS46342; Black
|
||
HeikeV Alwinenhorst (F) PS41446; Black
|
|||||
Brigite V Gyldenlove (F) NHSB371409; Black
|
INT CH OWID V TERMEERHOFEN (M) PS40051; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH (M) U000000835 PS28941; Black
|
INT CH BODO V. RIEDWALD |
||
Anita V Bexbach |
|||||
Uteke (F) NHSB287908; Black
|
|||||
Quiny V Gyldenlove (F) NH79638;
|
Falk V Immenhort (M) PS44897; Black
|
Gero V D Wallenstein Stadt (M) PS42420;
|
|||
Dorle V D Wallenstein Stadt (F) PS38374;
|
|||||
Femke V Gyldenlove (F) NH24534;
|
INT CH NLD CH GROG V NEU-DROSEDOW (M) NHSB218029; Black
|
||||
Brigite V Gyldenlove (F) NHSB371409; Black
|
INT CH OWID V TERMEERHOFEN (M) PS40051; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
|||
Uteke (F) NHSB287908; Black
|
|||||
Wigsands Zgeisha (F) 04/04/1975 ; Black
|
INT CH NORD CH MINORE DURO (M) 10/23/1973 SF23797G73; Black
|
NORD CH SIRIUS VAN STEDEKE (M) SF0046870;
|
ITA CH VARUM DEL TORNESE (M) LO21365; Black
|
ITA CH MALYA QUIZ (M) LOI2510; Black
|
INT CH BLITZ V VOGELWOOG |
INT CH MALYA UEBI |
|||||
ITA CH JOVINUS RHYTHM (F) LO17965; Black
|
GBR CH JOVINUS MALYA SWANEE |
||||
Jovinus Rocklet |
|||||
Kira Van Stedeke (F) LO00288;
|
INT CH NLD CH GROG V NEU-DROSEDOW (M) NHSB218029; Black
|
||||
CH ISOLDE VAN STEDEKE (F) LOSH186192; Black
|
|||||
INT CH NORD CH FIN CH SWE CH MALYA QUINCI (F) 09/15/1970 LOIVC2464 SF07100372; Black
|
ITA CH MALYA QUIZ (M) LOI2510; Black
|
INT CH BLITZ V VOGELWOOG (M) PS34380; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
||
Enzi V Kauzenbert |
|||||
INT CH MALYA UEBI (F) LD01258; Black
|
Frodi V.D. Rekelhof |
||||
ITA CH NIXI DEI DIAVOLI NERI |
|||||
INT CH MALYA CONNIE (F) LOI0719;
|
ITA CH MALYA TITBIT (M) ; Black
|
Frodi V.D. Rekelhof |
|||
ITA CH NIXI DEI DIAVOLI NERI |
|||||
GBR CH FRIDA DI CITTA DEI MILLE (F) LOI2346;
|
ITA CH KIM DI CITTA DEI MILLE |
||||
Sonia Di Citta Dei Mille |
|||||
INT CH POL CH HJ MVA MYLLYKALLION ODI (F) 05/04/1973 SF13716A73; Black
|
Brandogs Eddie (M) SF0454669;
|
Timi (M) SF0032963; Black
|
Dicky Av Rosenhoi (M) SF0176961; Black
|
Hardy Des Petita Cowboys |
|
Quintchen V Eichborn |
|||||
Kajsa Va Ros-Loge (F) SF1035760; Black
|
Tunnes V Eichbron |
||||
Bjorkedals Sessan |
|||||
Louhihovin Debbie (F) SF1370165;
|
INT CH KECK V EINSIEDLERHOF (M) SF0822364; Black
|
INT CH BLITZ V VOGELWOOG |
|||
Barbel V D Knabenhaus |
|||||
Dixi Av Rosenhoi (F) 01/01/1961 ; Black
|
Hardy Des Petita Cowboys |
||||
Quintchen V Eichborn |
|||||
INT CH POHJ MVA FIN TVA AV AV SPADERASS SURPRIS (F) ; Black
|
INT CH NORD CH SAHIB ALI AV SPADERASS (M) SF1036463; Black
|
Dicky Av Rosenhoi (M) SF0176961; Black
|
Hardy Des Petita Cowboys |
||
Quintchen V Eichborn |
|||||
INT CH NORD CH KESSY V EINSIEDLERHOF (F) SF0822464; Black
|
INT CH BLITZ V VOGELWOOG |
||||
Barbel V D Knabenhaus |
|||||
INT CH NORD CH KESSY V EINSIEDLERHOF (F) SF0822464; Black
|
INT CH BLITZ V VOGELWOOG (M) PS34380; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
|||
Enzi V Kauzenbert |
|||||
Barbel V D Knabenhaus (F) PS34995; Black
|
AM CH MOHR V GROSS WISEBADEN |
||||
Nora V Rosengarten |