Pedigree of:
Willy Lee Black Action (M) 03/13/1997 FIN1987197; Black |
|||||
Mauschen Heros (M) 05/02/1994 SF3183294; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO (M) 05/25/1985 SF14065885; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE (M) 11/19/1973 RA115014; Salt & Pepper
|
AM CH SKY ROCKET'S UPSWING |
AM CH SKYLINE'S SILVER LINING |
|||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||
Stuart's Gretchen |
|||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
|||
Walters' Black Out |
|||||
Stuart's Gretchen (F) 07/17/1977 RA494570; Black
|
Griffin's Gunther OO Woodland |
||||
Walker's Miss Fortune |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER (M) 04/15/1977 RA360881; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||
Walters' Black Out |
|||||
Walters' Ebony Moontide (F) 08/15/1977 RA384362; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK BONUS |
||||
Walters' Midnight Shadow |
|||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove |
|||
Quiny V Gyldenlove |
|||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA (F) 06/21/1983 SF18112683; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
||||
NOR CH FIXUS COMCORONA |
|||||
Zornoi Galina (F) 11/25/1991 SF4383591; Black
|
Asku (M) 07/06/1987 ; Black
|
FIN OCH WIGSANDS Z DINO (M) 01/12/1983 ; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO (M) 03/15/1980 SF04002D81; Black & Silver
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT |
|
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY |
|||||
Av Spaderass Milia (F) 04/25/1977 SF16287F77; Black
|
INT CH NORD CH MALYA FLIPPER |
||||
INT CH POL HJ MVA MINORE GILA |
|||||
Minore Fanita (F) 03/06/1985 SF05120N85; Black
|
FIN CH IMPACT'S HE-MAN HECTOR (M) 05/12/1982 SF23324G82; Black
|
SWE CH FIN CH MUNCHKIN'S B WOODHAVEN COPY |
|||
NOR CH SWE CH IMPACT'S AFTER-ALL |
|||||
Minore Quinte (F) 07/15/1981 SF20749L81; Black
|
INT CH NORD CH FIXUS COMCOZZO |
||||
Minore Juliska |
|||||
Elfi V D Erbprinz Philipp Huette (F) 03/28/1989 SF2372089; Black
|
Bodo V Piastenturm (M) PSZ62731;
|
Ischwas V Winzerhausle (M) PSZ59116; Black
|
INT CH AUT CH CHE CH DEU CH MICRO V PATTANAIRA |
||
Eijeijei V Winzerhausle |
|||||
Adda V Grimmenstein (F) PSZ58903;
|
Bery V D Maushohle |
||||
Jacky V Dingen |
|||||
Rena V D Erbprinz Philipp Hutte (F) PSZ62856;
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT |
|||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE |
|||||
Kaja V D Erbprinz Philipp Hutte (F) PSZ61495;
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT |
||||
Ischanette V Winzerhausle |
|||||
Willy Lee Giulietta (F) 04/20/1995 FIN2804095; Black
|
Peacemaker's Black Brand-New (M) 07/15/1993 SF3040293; Black
|
FIN CH WIGSANDS Z ROCCO (M) 11/29/1986 SF0029987; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE (M) 07/14/1975 SF09065N76; Black
|
Uli V Gyldenlove (M) NHSB662951; Black
|
Racker V Alwinenhorst |
Brigite V Gyldenlove |
|||||
Quiny V Gyldenlove (F) NH79638;
|
Falk V Immenhort |
||||
Femke V Gyldenlove |
|||||
NOR CH FIXUS COMCORONA (F) 03/15/1980 SF08785U80; Black
|
INT CH NORD CH GOUGH'S EBONY EDGE OF KNIGHT (M) 12/09/1976 S1174478; Black
|
Gough's Ebony Knight Longleat CD |
|||
Gough's Ebony Heavens To Betsy |
|||||
INT CH NORD CH MALYA DIKY-DIKY (F) 02/03/1976 S4348677; Black
|
Juno V Immenhort |
||||
GBR CH MALYA TONGA |
|||||
FIN CH PEACEMAKER'S BLACK LUXURY (F) 10/13/1991 SF4013191; Black
|
INT CH FIN CH DNK CH EST CH EUJW-91 FINW-92 PEACEMAKER'S BLACK DRAGON (M) 11/07/1990 SF3874890; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE |
||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK |
||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY |
|||||
Willy Lee Black Lily (F) 02/10/1990 SF0679790; Black
|
Odin V D Steinhaeger Heide (M) 03/06/1987 SF0927589; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE |
|||
S'Toxi VD Steinhager Heide |
|||||
Peacemaker's Blk Royal Rose (F) 10/26/1988 SF3015488; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO |
||||
FIN CH FIXUS DOUBLE DESIGN |
|||||
FIN MVA KJEIL VAN DE HAVENSTAD (F) 11/18/1986 SF1798087; Black
|
NLD CH BEL CH PEACEMAKER'S BLACK EMIGRANT (M) 05/25/1985 SF14066985; Black
|
INT CH FIN CH SWE CH LANDMARK'S BLACK RAIDER (M) 10/20/1983 RA851194; Black
|
AM CH LANDMARK'S BLACK N BLUE (M) 05/31/1982 AK44795 SBRA744795; Black
|
AM CH CAN CH SKYLINE'S BLUE SPRUCE |
|
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP |
|||||
AM CH GRETCHEN'S BLACK TULIP (F) 06/26/1979 AK27832; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||
Stuart's Gretchen |
|||||
FIN CH WALTERS' EBONY CHOPSTICKS (F) 05/04/1982 RA722689; Black
|
AM CH WALTERS' DAZZLING BLACK (M) 10/14/1978 RA463992; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
|||
Walters' Ebony Moontide |
|||||
FIN CH SWE CH REPORINTEEN DEISY (F) SF28772M85; Black
|
FIN MVA BOY V GYLDENLOVE |
||||
FIN CH NOR CH WIGSANDS Z GABRIELLA |
|||||
Hara V Cronsbach (F) PSZ61670; Black
|
DEU CH DAX V D ERBPRINZ PHILIPP HUTTE (M) PSZ60071; Black
|
DEU CH ULI V D BARBAROSSA STADT (M) PSZ54197; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
||
DEU CH DAGGI V D ERBPRIZN PHILIPP HUTTE (F) PSZ53650; Black
|
INT CH DORN V BEXBACH |
||||
Tessa V Cronsbach (F) PSZ60679; Black
|
DEU CH JIMMY V D STEINHAGER HEIDE (M) 05/13/1980 PSZ 58736; Black
|
ITA CH DEU CH TONI V D STEINHAGER HEIDE |
|||
Perle V Winnloh |
|||||
Gitte V Cronsbach (F) ;
|
INT CH DORN V BEXBACH |
||||