Pedigree of:
FIN CH EST CH LVA CH EST VCH LTU CH BALTU CH LV VCH LTU JCH LTU VCH EST JCH BALTU VCH BALTVW-1 TUBLION D JUULA (F) 08/21/2007 FIN3068808; Salt & Pepper |
|||||||
INT CH FIN MVA SWE MVA LVA MVA EST VMVA EST MVA LTU MVA SI MVA RU MVA BY MVA LV VMVA LTU VMVA BALTVV-07 EUVV-06 EEVV-07 TRIXER ZACHARIAS (M) 03/17/1998 FIN2084498; Salt & Pepper
|
FIN MVA LVA MVA DINAMUNDE AISKRIM (M) LV065996;
|
Chesterton Fichten Feld (M) EST0479692;
|
Him Z Heteborskyh Lesu (M) CSLV38986;
|
Diplomat Z Donova (M) ;
|
|||
Anet Z Mesta Kaucuku (F) CSLV327980;
|
|||||||
Valensia Anni Kirs (F) LF384-89; Salt & Pepper
|
Lans Tmawy Knir (M) NL40085; Black & Silver
|
||||||
Zlory Blue Star (F) LOOIR32484;
|
|||||||
EST CH LVA CH LTU CH DROTIKA DE MELDENDO (F) SU286090; Salt & Pepper
|
Einar Tmavi Knir (M) SKSP70188; Salt & Pepper
|
Jak Vazska Romanca (M) SKSP53681; Salt & Pepper
|
Darko Z Mil-Roj (M) ;
|
||||
Amanda Oleandrova Cesta (F) ;
|
|||||||
Iris Vazska Romanca (F) SKSP50781; Salt & Pepper
|
Akim Keferhazi (M) ;
|
||||||
Ami Jansky Vrch (F) ;
|
|||||||
Lluvia Otonal (F) LOE59703; Salt & Pepper
|
INT CH SULTAN DE CWEN (M) LOE721004; Salt & Pepper
|
Xito Jard's Oh (M) ;
|
|||||
Debby Juckey De L'Mott (F) ;
|
|||||||
Cecilia Mandoline (F) LOF213011; Salt & Pepper
|
Ulan Du Tic Tac (M) ;
|
||||||
Fluria De Armando (F) ;
|
|||||||
FIN CH EST CH TRIXER ROADRUNNER (F) 09/09/1996 FIN4001796; Salt & Pepper
|
FIN CH BRINATA URRI (M) 11/01/1994 SF4918694; Salt & Pepper
|
FIN CH FINW-91 BADEN-W SG-92 TRIXER OLDENBURGER (M) 03/23/1990 SF0903990; Salt & Pepper
|
FIN CH EST CH SATUMAAN ADONIS (M) 03/30/1985 SF15562H85; Salt & Pepper
|
Padux Otto (M) 06/01/1982 SF20539M82; Salt & Pepper
|
Prinzlands Eldorado (M) 12/03/1979 SF03087380; Salt & Pepper
|
INT CH NORD CH PIREJA ARISTOTELES |
|
FIN CH PADERBORNER ISOTTA |
|||||||
Padux Ladylike (F) 05/13/1980 SF14550T80; Salt & Pepper
|
INT CH NORD CH MUNKIN MORITZ |
||||||
FIN CH NOR CH PADUX ILLABEX |
|||||||
Satumaan Abba (F) 06/10/1980 SF15907L80; Salt & Pepper
|
INT CH NORD CH TRIXER BRONZ (M) 03/18/1974 SF06990574; Salt & Pepper
|
NOR CH MALYA GOON |
|||||
FIN CH MUNKIN TRIXIE |
|||||||
Satumaan Vappu (F) 09/02/1973 SF23952G73; Salt & Pepper
|
FIN CH SWE CH SEBASTIAN |
||||||
Satumaan Egeria |
|||||||
INT CH FIN CH SWE CH PENLAN PRINCESS OF TRIXER (F) 09/13/1982 SF14960G83; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PAPERBOY (M) 07/06/1971 R908885; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PARAGON'S PRIDE (M) 06/13/1969 R739282; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PARAGON |
||||
Penlan Cadet Too |
|||||||
Penlan Portrait (F) 06/07/1965 R441293; Salt & Pepper
|
AM CH PHIL-MAR DARK KNIGHT |
||||||
Helarry's Lolly |
|||||||
Penlan Paragon's Bellringer (F) 03/29/1979 RA540298; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PARAGON (M) 05/11/1967 R564030; Salt & Pepper
|
AM CH PHIL-MAR DARK KNIGHT |
|||||
Penlan Cadet Too |
|||||||
AM CH PENLAN POWDER KEG (F) 09/17/1974 RA200233; Salt & Pepper
|
AM CH MERRY MAKERS DYNA-MITE |
||||||
AM CH PENLAN PRIM MISS |
|||||||
FIN CH BRINATA JUST FOR ME (F) 06/29/1989 SF2421189; Salt & Pepper
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S GUNSMOKE (M) 02/03/1986 SF0581486; Salt & Pepper
|
INT CH FIN MVA SWE MVA V-92 WALTERS' SEA BREEZE (M) 05/28/1984 RA879792 SF27167U85; Salt & Pepper
|
AM CH WALTERS' WINDJAMMER (M) 02/21/1980 RA559765; Salt & Pepper
|
Walters' Gone With The Wind |
|||
Walters' Java Java |
|||||||
Tomei Jus-Me-Too Of Walters (F) 04/20/1981 AK95145; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH PENLAN PETER GUNN |
||||||
AM CH RUEDESHEIM'S PARTY GIRL |
|||||||
FIN CH SWE CH KNEE'S STARWIND OF WALTERS (F) 11/26/1984 RA933855 SF14317C85; Salt & Pepper
|
AM CH WALTERS' WINDJAMMER (M) 02/21/1980 RA559765; Salt & Pepper
|
Walters' Gone With The Wind |
|||||
Walters' Java Java |
|||||||
Knee's Oopsie Daisy (F) 12/29/1982 AK08353; Salt & Pepper
|
AM CH WALTERS' BLACK TOPPER |
||||||
Ebo-Knee's Starlight |
|||||||
FIN CH BRINATA DESIGN (F) 01/30/1986 SF0541586; Salt & Pepper
|
INT CH FIN MVA SWE MVA V-92 WALTERS' SEA BREEZE (M) 05/28/1984 RA879792 SF27167U85; Salt & Pepper
|
AM CH WALTERS' WINDJAMMER (M) 02/21/1980 RA559765; Salt & Pepper
|
Walters' Gone With The Wind |
||||
Walters' Java Java |
|||||||
Tomei Jus-Me-Too Of Walters (F) 04/20/1981 AK95145; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH PENLAN PETER GUNN |
||||||
AM CH RUEDESHEIM'S PARTY GIRL |
|||||||
FIN CH NOR CH TRIXER SPECIAL (F) 10/20/1982 SF25635282; Salt & Pepper
|
INT CH FIN CH MAXIMIN SMILING SAILOR (M) SF21387D80;
|
SWE CH BARCLAY SQUARE MAXIMIN MIDAS |
|||||
Maximin Smiling Sarah |
|||||||
Trixer Jinglebell (F) SF02579G81; Salt & Pepper
|
NORD CH MAXIMIN SMILING YANKEE |
||||||
Trixer Hazel |
|||||||
FIN CH TRIXER INDEED (F) 08/19/1994 SF4838594; Salt & Pepper
|
FIN MVA DNK MVA GEBORIES A SOLO MIO (M) S2643892;
|
SWE MVA MILOU (M) S1213088;
|
SWE CH DEANSGATE GRAND SON (M) 01/01/1986 S1658486; Salt & Pepper
|
GBR CH NOSBOD DANIEL OF DEANSGATE (M) 10/29/1982 KCSB4563BS; Salt & Pepper
|
GBR CH CASTILLA LINAJUDO |
||
GBR CH CASTILLA REALQUATRO AT NOSBOD |
|||||||
Deansgate Dame Edna (F) KCSB5212BR; Salt & Pepper
|
GBR CH MAXIMIN GRABEN OF DEANSGATE |
||||||
Salakee Game Bonita Of Deansgate |
|||||||
SWE CH GEBORIES HONEY PIE (F) S5001085;
|
SWE CH ALLAZAD'S CORNELIUS (M) S6459881;
|
||||||
Gebories Dundertosen (F) S5099183;
|
INT CH FIN CH SWE CH HEINO V MUHLGARTEN |
||||||
Gebories Alkmene |
|||||||
Saltsjoborgs Ylva (F) S5028985;
|
INT CH FIN MVA SWE MVA PENLAN PAGENTRYS PEPPERCORN (M) SF14961H83;
|
AM CH PENLAN PAPERBOY (M) 07/06/1971 R908885; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PARAGON'S PRIDE |
||||
Penlan Portrait |
|||||||
AM CH PENLAN PRIDE'S PAGENTRY (F) 04/24/1978 RA458212; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PARAGON'S PRIDE |
||||||
AM CH PENLAN PROMISE ME |
|||||||
INT CH NORD CH SALTSJOBORGS PANG BRUD (F) S2437881;
|
INT CH FIN CH SWE CH HEINO V MUHLGARTEN (M) S4830878;
|
Tyskch Lux V Eybhor |
|||||
Palme V Muhlgarten |
|||||||
NOR CH SALTSJOBORGS HOPPETOSSA (F) S6269076;
|
|||||||
INT CH FIN CH RUS CH FINW-97 TRIXER ZUCCHERO (F) 12/26/1992 SF0047493; Salt & Pepper
|
INT CH EST CH FIN CH ITA CH NICHI EXPLOIT (M) LIRVC74596;
|
INT CH ITA CH SAHIB VOM SAUPARK (M) LOI038095; Salt & Pepper
|
ITA CH TARIM VOM SAUPARK (M) LOI012453; Salt & Pepper
|
ITA CH OSMAN VOM SAUPAK |
|||
BUNNY VOM SAUPARK |
|||||||
ITA CH LUCY VOM SAUPARK (F) LOI014750; Salt & Pepper
|
ITA CH OSMAN VOM SAUPAK |
||||||
ITA CH PAMINA |
|||||||
CZE CH ITA CH CAPELLA'S ENCHANTRESS OF NICHI \ (F) 08/25/1987 LOIVC066574; Salt & Pepper
|
INT CH DEU CH DNK CH WALTERS' NUGGET OF KLONDAIKE (M) 04/05/1982 RA730592 LOI37814; Salt & Pepper
|
AM CH RUEDESHEIM'S LANDMARK |
|||||
Walters' All-A-Dream |
|||||||
DNK CH KLONDAIKES TANGO JALOUSIE (F) DK931484;
|
AM CH DEU CH INT CH CAROLANE'S STARFIRE |
||||||
INT CH CZE CH DEU CH DNK CH KLONDAIKES HONNIE |
|||||||
FIN CH TRIXER OPIUM (F) 03/23/1990 SF0904090; Salt & Pepper
|
FIN CH EST CH SATUMAAN ADONIS (M) 03/30/1985 SF15562H85; Salt & Pepper
|
Padux Otto (M) 06/01/1982 SF20539M82; Salt & Pepper
|
Prinzlands Eldorado |
||||
Padux Ladylike |
|||||||
Satumaan Abba (F) 06/10/1980 SF15907L80; Salt & Pepper
|
INT CH NORD CH TRIXER BRONZ |
||||||
Satumaan Vappu |
|||||||
INT CH FIN CH SWE CH PENLAN PRINCESS OF TRIXER (F) 09/13/1982 SF14960G83; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PAPERBOY (M) 07/06/1971 R908885; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PARAGON'S PRIDE |
|||||
Penlan Portrait |
|||||||
Penlan Paragon's Bellringer (F) 03/29/1979 RA540298; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PARAGON |
||||||
AM CH PENLAN POWDER KEG |
|||||||
EST JCH BALTW-03 HILDEBERT'S QUEEN OF LOVE (F) 08/13/2002 ; Salt & Pepper
|
EST CH RUS CH FIN CH LVA CH LTU CH BLR CH RIPSALIDOPSIS DENY (M) ;
|
EST CH RUS CH LVA CH LTU CH BLR CH LVA JCH HILDEBERT'S HONORAR (M) 09/05/1998 ; Salt & Pepper
|
INT CH FIN CH EST CH LTU CH BALTW-02 LVJV-98 BRINATA YUMMY (M) 04/11/1997 FIN2379497; Salt & Pepper
|
FIN CH BRINATA URKKI (M) 11/01/1994 SF4918594; Salt & Pepper
|
FIN CH FINW-91 BADEN-W SG-92 TRIXER OLDENBURGER (M) 03/23/1990 SF0903990; Salt & Pepper
|
FIN CH EST CH SATUMAAN ADONIS (M) 03/30/1985 SF15562H85; Salt & Pepper
|
Padux Otto |
Satumaan Abba |
|||||||
INT CH FIN CH SWE CH PENLAN PRINCESS OF TRIXER (F) 09/13/1982 SF14960G83; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PAPERBOY |
||||||
Penlan Paragon's Bellringer |
|||||||
FIN CH BRINATA JUST FOR ME (F) 06/29/1989 SF2421189; Salt & Pepper
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S GUNSMOKE (M) 02/03/1986 SF0581486; Salt & Pepper
|
INT CH FIN MVA SWE MVA V-92 WALTERS' SEA BREEZE |
|||||
FIN CH SWE CH KNEE'S STARWIND OF WALTERS |
|||||||
FIN CH BRINATA DESIGN (F) 01/30/1986 SF0541586; Salt & Pepper
|
INT CH FIN MVA SWE MVA V-92 WALTERS' SEA BREEZE |
||||||
FIN CH NOR CH TRIXER SPECIAL |
|||||||
FIN CH EST CH BRINATA ROSITA (F) 04/12/1993 SF1775293; Salt & Pepper
|
FIN CH DNK CH EST CH INT CH NICHI EVENINGSONGFORTRIXER (M) 08/15/1991 SF1086292; Salt & Pepper
|
WORLD CH NICHI CRACKERJACK (M) 12/26/1987 LOI068197; Salt & Pepper
|
AM CH DEU CH INT CH CAROLANE'S STARFIRE |
||||
INT CH NAT CH ITA CH SALLY VOM SAUPARK |
|||||||
CZE CH ITA CH CAPELLA'S ENCHANTRESS OF NICHI \ (F) 08/25/1987 LOIVC066574; Salt & Pepper
|
INT CH DEU CH DNK CH WALTERS' NUGGET OF KLONDAIKE |
||||||
DNK CH KLONDAIKES TANGO JALOUSIE |
|||||||
FIN CH BRINATA DESIGN (F) 01/30/1986 SF0541586; Salt & Pepper
|
INT CH FIN MVA SWE MVA V-92 WALTERS' SEA BREEZE (M) 05/28/1984 RA879792 SF27167U85; Salt & Pepper
|
AM CH WALTERS' WINDJAMMER |
|||||
Tomei Jus-Me-Too Of Walters |
|||||||
FIN CH NOR CH TRIXER SPECIAL (F) 10/20/1982 SF25635282; Salt & Pepper
|
INT CH FIN CH MAXIMIN SMILING SAILOR |
||||||
Trixer Jinglebell |
|||||||
INT CH EST CH FIN CH RUS CH LVA CH LTU CH WW96 KLB CH RKFV STRETA IRIDI (F) 05/07/1993 LVEXP002596;
|
EST CH LVA CH LTU CH DINAMUNDE HENDI HANTERS (M) EST0093493;
|
Smoki Leri Ros (M) LF9491;
|
Akula Dorset Tagri Vue (M) OLF02049;
|
||||
Tserrita Anni Kirs (F) LF13387; Salt & Pepper
|
|||||||
EST CH LVA CH LTU CH DROTIKA DE MELDENDO (F) SU286090; Salt & Pepper
|
Einar Tmavi Knir (M) SKSP70188; Salt & Pepper
|
Jak Vazska Romanca |
|||||
Iris Vazska Romanca |
|||||||
Lluvia Otonal (F) LOE59703; Salt & Pepper
|
INT CH SULTAN DE CWEN |
||||||
Cecilia Mandoline |
|||||||
Diva Arabella (F) LV35787; Salt & Pepper
|
Nikanor Ron (M) RKF0003205; Salt & Pepper
|
Ali (M) 04/04/1974 SF16418974; Black
|
Brandogs Eddie |
||||
Myllykallion Ida |
|||||||
Ilsi-Aldo (F) ;
|
|||||||
Bella Sangro (F) 03/17/1985 LV57785; Salt & Pepper
|
Benny A D Kecken Bande (M) ;
|
||||||
Tutti (F) ;
|
|||||||
EST CH RUS CH FIN CH BLR CH RIPSALIDOPSIS BRENDY (F) ;
|
Castlewolf Mirage (M) 07/20/1994 SF4640194; Salt & Pepper
|
FIN CH LOTUS (M) SF1660592;
|
FIN MVA SWE MVA GEBORIES QUINTIN (M) S6255488;
|
SWE CH DEANSGATE GRAND SON (M) 01/01/1986 S1658486; Salt & Pepper
|
GBR CH NOSBOD DANIEL OF DEANSGATE |
||
Deansgate Dame Edna |
|||||||
Gebories Ingenions Girl (F) 01/01/1986 S4498986;
|
SWE CH DEANSGATE GRAND SON |
||||||
Gebories Dundertosen |
|||||||
FIN CH SALTSJOBORGS DECIBEL (F) ;
|
Richlene's Tidal Wave (M) ; Salt & Pepper
|
AM CH BARDON BOUNTY HUNTER |
|||||
Richlene's Cascade |
|||||||
SWE CH SALTSJOBORGS ZAMBA (F) ;
|
INT CH NORD CH PREFIX CALLEBALIK |
||||||
SWE CH SALTSJOBORGS LEADING LADY |
|||||||
FIN CH BARTZAGA'S PAMELA (F) 02/18/1992 SF0973992; Salt & Pepper
|
Wigsands Zps Norri (M) 11/25/1990 SF0090491; Salt & Pepper
|
FIN MVA SWE MVA GEBORIES QUINTIN (M) S6255488;
|
SWE CH DEANSGATE GRAND SON |
||||
Gebories Ingenions Girl |
|||||||
FIN CH WIGSANDS ZPS VALENTINE (F) 10/06/1987 SF3063487; Salt & Pepper
|
INT CH FIN MVA SWE MVA V-92 WALTERS' SEA BREEZE |
||||||
Impact's Frosted Hazarda Minore |
|||||||
Walli V D Steinhager Heide (F) 01/03/1989 PSZ189689 SF2318389; Salt & Pepper
|
DEU CH QUENDEL V D STEINHAGER HEIDE (M) 07/11/1979 PSZ018063; Black & Silver
|
Schnauzi's Ronnie |
|||||
DEU CH CINDY V HAUSBERG |
|||||||
Gilla V D Steinhager Heide (F) PSZ016428;
|
Moritz V D Steinhager Heide |
||||||
Vitta V D Steinhager Heide |
|||||||
Design Ananta (F) EST0265292;
|
Chezlor-Anni-Kirs (M) RUS131-87 NL131-87;
|
Djuk Tmawy Knir (M) NL28883;
|
Ali 1 (M) 01/01/1976 NL26176; Salt & Pepper
|
||||
Brixy Tmawy Knip (F) NL6781;
|
|||||||
Zlory Blue Star (F) LOOIR32484;
|
|||||||
Hosta Serebristoi Kolokolchik (F) 01/01/1992 ;
|
Huantareno De Mefisto (M) NL23453;
|
Aren V Othello (M) NL00461; Salt & Pepper
|
|||||
Beatrice (F) NL7913;
|
|||||||
Lussie De Griz (F) KF183-003988;
|
Chit-Christofer-Ron (M) NL24930;
|
||||||
Uolla De Artua (F) NL22973;
|
|||||||
EST CH LVA CH LTU CH EEW-01 UKR CH HILDEBERT'S JULY MORNING (F) 09/10/1999 ; Salt & Pepper
|
CZE CH SVK CH EZUST GRANIT UNICUM (M) CMKU48729798; Salt & Pepper
|
Arany Opal Amigo (M) MET67494;
|
HUN CH ESCORIAL DUTCH EMIGRANT V BABORGA (M) METSCHN5440;
|
AM CH DEANSGATE DEISTER (M) 04/13/1986 NHSB 1512164; Salt & Pepper
|
Deansgate Herr Brayned (M) 02/10/1985 ; Salt & Pepper
|
GBR CH NOSBOD GENTLEMAN JACK OF DEANSGATE |
|
GBR CH BRYNSMOR BRAINSTORM AT DEANSGATE |
|||||||
Deansgate Delia Cards (F) 07/02/1984 KCSB5346BU; Salt & Pepper
|
Brynsmor Challenger |
||||||
Deansgate Each Way Bet |
|||||||
GBR CH DEANSGATE PERFECTLY GOOD (F) 09/18/1986 KCM1256203M01 NHSB1512249; Salt & Pepper
|
GBR CH NOSBOD DANIEL OF DEANSGATE (M) 10/29/1982 KCSB4563BS; Salt & Pepper
|
GBR CH CASTILLA LINAJUDO |
|||||
GBR CH CASTILLA REALQUATRO AT NOSBOD |
|||||||
GBR CH DEANSGATE FINE NANCE (F) 02/26/1984 KCSB 0778BU; Salt & Pepper
|
GBR CH MAXIMIN GRABEN OF DEANSGATE |
||||||
GBR CH BRYNSMOR BRAINSTORM AT DEANSGATE |
|||||||
Ikvahidi Nori (F) ;
|
|||||||
Ezust Granit Panda (F) MET317995;
|
HUN CH IVAN DE MON-LAUR (M) MET1530H94;
|
||||||
Forum Kalokagathia CS Borso (F) METSCHN786390;
|
INT CH CZE CH SOLIMANS FAMOUS DANISH TOPPER (M) CKSP682858586; Salt & Pepper
|
INT CH DNK CH WALTERS' ONE SHOT (M) 06/25/1982 DK0066983; Salt & Pepper
|
AM CH RUEDESHEIM'S LANDMARK |
||||
Linalee's Lil Echo V Van Dyke |
|||||||
INT CH DNK CH DEANSGATE BRITANNIA (F) 02/26/1984 DK0232785; Salt & Pepper
|
GBR CH MAXIMIN GRABEN OF DEANSGATE |
||||||
GBR CH BRYNSMOR BRAINSTORM AT DEANSGATE |
|||||||
Nanny Olkar (F) CKSP478784;
|
|||||||
INT CH EST CH FIN CH RUS CH LVA CH LTU CH WW96 KLB CH RKFV STRETA IRIDI (F) 05/07/1993 LVEXP002596;
|
EST CH LVA CH LTU CH DINAMUNDE HENDI HANTERS (M) EST0093493;
|
Smoki Leri Ros (M) LF9491;
|
Akula Dorset Tagri Vue (M) OLF02049;
|
||||
Tserrita Anni Kirs (F) LF13387; Salt & Pepper
|
|||||||
EST CH LVA CH LTU CH DROTIKA DE MELDENDO (F) SU286090; Salt & Pepper
|
Einar Tmavi Knir (M) SKSP70188; Salt & Pepper
|
Jak Vazska Romanca (M) SKSP53681; Salt & Pepper
|
Darko Z Mil-Roj |
||||
Amanda Oleandrova Cesta |
|||||||
Iris Vazska Romanca (F) SKSP50781; Salt & Pepper
|
Akim Keferhazi |
||||||
Ami Jansky Vrch |
|||||||
Lluvia Otonal (F) LOE59703; Salt & Pepper
|
INT CH SULTAN DE CWEN (M) LOE721004; Salt & Pepper
|
Xito Jard's Oh |
|||||
Debby Juckey De L'Mott |
|||||||
Cecilia Mandoline (F) LOF213011; Salt & Pepper
|
Ulan Du Tic Tac |
||||||
Fluria De Armando |
|||||||
Diva Arabella (F) LV35787; Salt & Pepper
|
Nikanor Ron (M) RKF0003205; Salt & Pepper
|
Ali (M) 04/04/1974 SF16418974; Black
|
Brandogs Eddie (M) SF0454669;
|
Timi |
|||
Louhihovin Debbie |
|||||||
Myllykallion Ida (F) 03/30/1972 SF09622E72; Black
|
Amigo V Hohlerberg |
||||||
INT CH POHJ MVA FIN TVA AV AV SPADERASS SURPRIS |
|||||||
Ilsi-Aldo (F) ;
|
|||||||
Bella Sangro (F) 03/17/1985 LV57785; Salt & Pepper
|
Benny A D Kecken Bande (M) ;
|
||||||
Tutti (F) ;
|
|||||||