Pedigree of:
Tuumailijan Musta Pietari (M) 04/07/2021 FI2985921; Black |
||||||
FIN CH LVA CH HRV CH DOG-OTHO'S POSEIDON (M) 10/30/2012 FCA28578 FI3164013; Black
|
Feeling's Mambru (M) FCA21271; Black & Silver
|
Feeling's You Too (M) FCA10623; Black
|
Matraszepe Chambellan (M) FCA7966; White
|
|||
Mikes-Uti Xenia (F) FCA3697; Black
|
||||||
Feeling's Infinity (F) FCA7739;
|
Feeling's Yedi (M) FCA5756; Black
|
|||||
Mikes-Uti Xenia (F) FCA3697; Black
|
||||||
INT ARG BRZ CH DOG-OTHO'S CORDELLIA (F) FCA14034; Black Breeder: Ivana & Mariel Gonzales Thomas
|
Kingsport's Chopard Whyde (M) FCA10109; Black
|
Mr King's Why Not (M) CBKSPX0301067; White
|
INT CH BUONO OF SANT'LOUI (M) 11/06/1999 CBKSPX9906186; White
|
Alfin Sant'Loui (M) CBKRGSPX79403148; White
|
Richard De Fontineblue |
|
Northal's Promise |
||||||
Yasmin Of Sant'Loui (F) CBKCSPX9501719; White
|
BRA CH MICHAEL SCHNAPS DO O'BREIM |
|||||
AM CH SUELEN VON SANT'LOUI |
||||||
Bianca Of Sant'Loui (F) LOE1201043;
|
Whisk Von Sant'Loui (M) SPX9301329;
|
|||||
Blanca Of Sant'Loui (F) SPX9706191; White
|
Alfin Sant'Loui |
|||||
Yasmin Of Sant'Loui |
||||||
Debbie De La Noblesse (F) FCA965; Salt & Pepper
|
||||||
Moulin Rouge Wbb Von Portenschlag (F) FCA8338; Black
|
Mr King's Whisky (M) CBKCSPX0301066; White
|
INT CH BUONO OF SANT'LOUI (M) 11/06/1999 CBKSPX9906186; White
|
Alfin Sant'Loui (M) CBKRGSPX79403148; White
|
Richard De Fontineblue |
||
Northal's Promise |
||||||
Yasmin Of Sant'Loui (F) CBKCSPX9501719; White
|
BRA CH MICHAEL SCHNAPS DO O'BREIM |
|||||
AM CH SUELEN VON SANT'LOUI |
||||||
Blanca Of Sant'Loui (F) SPX9706191; White
|
Alfin Sant'Loui (M) CBKRGSPX79403148; White
|
Richard De Fontineblue |
||||
Northal's Promise |
||||||
Yasmin Of Sant'Loui (F) CBKCSPX9501719; White
|
BRA CH MICHAEL SCHNAPS DO O'BREIM |
|||||
AM CH SUELEN VON SANT'LOUI |
||||||
BB's Girl Kd Von Portenschlag (F) FCA5553; Salt & Pepper
|
AM CH BRA CH KARLSHOF KAISER OF TALILUNA (M) FCA2074RM21527601; Salt & Pepper
|
AM CH KARLSHOF KRISTOPHER KOLUMBUS (M) 11/17/1990 RL99506306; Salt & Pepper
|
AM CH PENLAN PERSNICKETY |
|||
AM CH KARLSHOF KORNUKOPIA |
||||||
Karlshof Karmella Kringle (F) 10/28/1995 RM15607604; Salt & Pepper
|
AM CH CAN CH KARLSHOF KING OF ROCK |
|||||
AM CH KARLSHOF KAPRICIOUS KRISTA |
||||||
Daphne Del Buen Ayre (F) FCA3510; Salt & Pepper
|
AM CH SEGUOLA HILLS ACT ONE (M) 10/22/1996 RM19366502; Salt & Pepper
|
AM CH GOUGH'S CLASS ACT O'PICKWICK |
||||
AM CH SHOME CAMELOT'S TWOPENCE |
||||||
Slotty Del Buen Ayre (F) ;
|
||||||
Super Play's Roselyn (F) 06/18/2018 FI3834118; Black
|
Tuumailijan Musta Gungsteri (M) 05/23/2016 FI3672016; Black
|
FIN CH SWE CH EST CH COOPER ORIC CENTRAL (M) 07/04/2008 CMKU641408 FIN1082809; Black
|
INT CH CAN CH CZE SH SVK CH POL CH KELPI'S TOD JUNIOR V TOD (M) 05/06/2005 CMKU5827050507; Black
|
CAN CH SKANSEN'S TOD V THANK YOU (M) RM20340501; Black
|
Thankyou Van De Havenstad (M) 04/19/1995 RM17242501; Salt & Pepper
|
INT CH BEL CH FRA CH LUX CH NDL CH OCUS POCUS VAN DE HAVENSTAD |
INT CH BEL CH FRA CH LUX CH NDL CH OPIUM VAN DE HAVENSTAD |
||||||
Skansen's Quizas (F) 02/12/1992 RM04389804; Black
|
Skansen's Black Knut |
|||||
Skansen's N Chantilly Lace |
||||||
CAN CH ATHENA ORIC CENTRAL (F) CMKU533304;
|
INT CH SR CH HUN CH SVK CH AUT CH POL CH CS CH CR CH JAMES BOND REZLARK (M) CMKU43579901; Black
|
DNK CH STANDING VAN DE HAVENSTAD |
||||
INT CH SR CH HUN CH AUT CH POL CH CR CH VINESSA VAN DE HAVENSTAD |
||||||
INT CH CZE CH DONATELLA ANDROIS (F) CMKU45790004; Black
|
||||||
SMR CH OH-OH V D KONIGSSAULE (F) CMKU6010060608;
|
DNK CH DEU CH LAGERFELD VON DER KONIGSSAULE (M) VDH04ZS41001059; Black
|
DNK CH DEU CH BARBA NIGRA JOY OF MATT JUNIOR (M) DK1905999; Black
|
AM INT GER VDH SWE CH BUNDESSIEGER ENJOY'S MIDNIGHT WELCOME MATT |
|||
Barba Nigra Heaven Can Wait |
||||||
INT CH DNK CH BARBA NIGRA INDIRA GHANDI (F) VDH00YS501094; Black
|
DNK CH ENJOY'S NO FEAR |
|||||
DEU CH DNK CH NOR CH BARBA NIGRA QUITA'S BLACK BABY |
||||||
SMR CH HEAVINESS V D KONIGSSAULE (F) VDH01ZS501493; Black
|
AM INT GER VDH SWE CH BUNDESSIEGER ENJOY'S MIDNIGHT WELCOME MATT (M) ; Black
|
Thankyou Van De Havenstad |
||||
Northstar Enjoy's That Girl |
||||||
DEU CH DUDU-PATSCHKE V D KONLGSSIULE (F) VDH97ZS068130; Black
|
DNK CH STANDING VAN DE HAVENSTAD |
|||||
Belli von Wasserturm |
||||||
Willy Lee Black Lisemette (F) 05/06/2008 FIN3317108; Black
|
FIN CH WILLY LEE BLACK RASCAL (M) 08/16/1998 FIN3736298; Black
|
INT CH FIN MVA SWE MVA EST MVA LTU MVA RUS MVA BY MVA RUJV-96 EUR-97 RKFV BODYGUARD REZLARK (M) 07/15/1995 CMKU366495 RKF0000995 FIN3491199; Black
|
INT CH CZE CH LEEDOMAINE MINSTREL MAN OF MOLDAU (M) ; Black
|
CZE CH SKANSEN'S NISSEN OF CRAMEERSHA |
||
ZAF CH SKANSEN'S MY FAIR LADY OF LEEDOMAINE |
||||||
Janete Androis (F) 11/24/1991 CKS13029194; Black
|
INT CH CZE CH SVK CH POL CH CRI CH MATEUSZ Z ROGU OBFITOSCI |
|||||
CZE CH ELIZABETH ANDROIS |
||||||
FIN CH WILLY LEE BLACK SUSANNA (F) 07/29/1996 FIN3717696; Black
|
FIN CH EST CH BACKOUT'S INFERNO (M) 12/18/1993 SF1257894;
|
FIN CH EST CH PEACEMAKER'S BLACK QUATTRO |
||||
FIN CH OIDIN EMMANUEL |
||||||
FIN CH WILLY LEE KRISTEN (F) 02/22/1993 SF0952693; Black
|
EST CH FIN CH EST CH FINW-94 PORGY VAN DE HAVENSTAD |
|||||
Willy Lee Black Rosa |
||||||
Peacemaker's Black Carmelita (F) 08/22/2006 FIN4503006; Black
|
FIN CH PEACEMAKER'S BLACK FIDEL (M) 05/13/1999 FIN2475499; Black
|
Mauschen Heros (M) 05/02/1994 SF3183294; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO |
|||
Zornoi Galina |
||||||
Peacemaker's Black Kiss (F) 10/21/1994 SF5024794; Black
|
AM CH WALTERS' BLACK GRAFFITI |
|||||
Peacemaker's Black Bonbon |
||||||
Peacemaker's Black Jami (F) 05/09/2004 FIN3199004; Black
|
FIN MVA SWE MVA SAWHILL'S INDIANA (M) 05/05/1996 FIN2748696; Black
|
FIN CH SWE CH PEACEMAKER'S BLACK ENDURO |
||||
FIN CH WILLY LEE WINDY |
||||||
Peacemaker's Black Marilyn (F) 10/24/2000 FIN4178600; Black
|
Peacemaker's Black Brand-New |
|||||
Peacemaker's Black Bertha |
||||||
Super Play's Rebeca (F) 05/20/2016 FI3408216; Black
|
FIN CH QUITE A SURPRISE FROM DOLINA RIVELDELL (M) 03/24/2013 PKR.II-114930 FI3362615; Black
|
Christmas Gift From Dolina Rivendell (M) PKR.II-99698; Salt & Pepper
|
INT CH MDA CH POL CH BLACK BEATLE'S YOSCHKA-SUPERGIRL (M) PKR.II-86491; White
|
INT CH EST CH HUN CH RUS CH LTU CH LUX CH EUW-02 MATRASZEPE KNIGHT RIDER (M) MET291201; White
|
INT CH NLD CH BEL CH BUSCO WHITE DIAMOND |
|
INT CH EST CH HUN CH FIN CH RUS CH LUX CH LTU CH HEATHER V D SPIKKE |
||||||
DEU CH VDH CH ITA CH WILDWOOD'S BLACK BEATLES SUPERGIRL (F) PSZ800259; White
|
Wildwood's Winter Affair |
|||||
Wildwood's Rhapsody In White |
||||||
SVK CH POL CH FORMENOS DANICA BARONESS OF DOLINA RIVENDELL (F) 03/29/2006 PKR.II-88000; Black
|
AM CH INT CH SVK CH EST CH LTU CH RUS CH SAILER'S BK RUSSELL (M) SPKP170406; Black
|
GBR CH MEINKISMAH DRUNKEN SAILER |
||||
INT CH GBR CH BRA CH PANAM CH SAILER'S K I KALI |
||||||
Livia Z Bractwa Odwaznych (F) PKR67749; Black
|
POL JCH POL CH VOICES WITHIN V D SPIKKE |
|||||
POL JCH POL CH HERA MAJOWE GNIAZDO |
||||||
Heart Of Fire In Dolina Rivendell (F) PKR.II-109801; Black
|
INT CH POL CH GLAMOUR VISION PIWOWAR (M) 02/11/2006 PKR87388; Salt & Pepper
|
INT CH POL CH DAR WALENTEGO PIWOWAR (M) 02/14/2004 PKR78966;
|
POL CH BLYTHEWOOD THE BUCK STOPS HERE |
|||
INT CH POL JCH POL CH EVITA ESSENTIA |
||||||
POL CH POCAHONTAS NORTHUMBERLAND (F) PKR59715; Salt & Pepper
|
INT CH HUN CH SVK CH POL CH ULI MOLDAU NORTH |
|||||
POL CH ESTER Z KOPCE VITKOVA |
||||||
POL CH RIVIL COUNTESS OF DOLINA RIVENDELL (F) PKR.II-99696;
|
Varners Keith ADELS SVARTE PETTER (M) 05/09/2006 FIN1646607; Black
|
Bakkeborg's Winterstorm At Cycorn |
||||
Razzmatazz Dirty Danzing |
||||||
POL JCH LADY DI DYAS (F) PKR82734; Black
|
POL CH QUINO DE PICHERA |
|||||
INT CH POL CH YOKO ONO ANDROIS |
||||||
Super Play's Izabella (F) 05/02/2013 FI3247613; Black
|
POL CH SUPER PLAY'S VERDI (M) 08/19/2009 FI5246809; Black
|
FIN CH RUS CH FINW-03 FINJW-03 FINW-04 EUW-06 SCEDIR CARYGRANT (M) 10/28/2002 FIN3766203; Black & Silver
|
WORLD CH INT CH ITA CH SCEDIR RAIIN MAN (M) 05/14/2001 LOI01160360; Black & Silver
|
INT CH SCEDIR CHARLIEBROWN NA |
||
ITA CH BRITMOR SCEDIR NEW AGE |
||||||
ITA CH BUTBUTTERFLY-SCEDIRVONDENBRUNNENGARTEN (F) ; Black & Silver
|
INT CH BEL CH LUX CH NDL CH ART DECO US BABYBOY |
|||||
AM CH SCEDIR XANTIA |
||||||
Super Play's Zircon (F) 07/29/2007 FIN4729007; Salt & Pepper
|
FIN CH NOR CH PIRKKO'S DARK SKY (M) N2068902; Black
|
INT CH POL HJ MVA FIN MVA NOR MVA VIGE-ISKUT |
||||
NOR CH BOUVBEAR'S CHEERLEADER U S |
||||||
FIN CH BOUVBEAR'S JUST TRY AND COMPARE (F) 09/03/2005 N2432805 FIN1131107; Black
|
DNK CH CHINON'S QUICK ON THE TRIGGER |
|||||
Missike's Quick-Lunsj To Bouvbear |
||||||
Super Play's Bernardita (F) 03/24/2010 FI3056210; Black
|
Dog-Otho's Tibet (M) 06/09/2007 FIN1134209; Black
|
Dog-Otho's Jumping Jack Flash De Los Siete Robles (M) FCA7528;
|
Alba's Imperative Wid-Do |
|||
Maja Von Kaftan |
||||||
Moulin Rouge Wbb Von Portenschlag (F) FCA8338; Black
|
Mr King's Whisky |
|||||
BB's Girl Kd Von Portenschlag |
||||||
Super Play's Wildcard (F) 06/17/2007 FIN3902607; Black
|
FIN MVA NOR MVA EST MVA BOUVBEAR'S LIFT ME (M) 03/03/2006 FIN1131207; Black
|
DNK CH CHINON'S QUICK ON THE TRIGGER |
||||
Bouvbear's Fit But You Know It |
||||||
Gloris Dancing Queen (F) 04/06/2004 RKF1614663 FIN2215805; Black
|
RUS CH LTU CH RKFV GLORIS TOP GUN |
|||||
INT CH EST CH RUS CH UKR CH BLR CH RKFV UPSIDE DOWN V D SPIKKE |